Makyaj Ürünleri Beklenen 'Dudak Makyajı' Yarışmamız Huzurlarınızda

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oyunuz hangi yarışmacımıza?

• 1 numaralı yarışmacımız

OY: 56 30,4%
  • 2 numaralı yarışmacımız

OY: 0 0,0%
  • 3 numaralı yarışmacımız

OY: 8 4,3%
  • 4 numaralı yarışmacımız

OY: 33 17,9%
  • 5 numaralı yarışmacımız

OY: 42 22,8%
  • 6 numaralı yarışmacımız

OY: 12 6,5%
  • 7 numaralı yarışmacımız

OY: 33 17,9%

• Ankete Katılan
    184
  • Anket Kapalı .
aa yarisma bitmis :KK43:

Eklentiler

• $26.jpg
    $26.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleme:

aaa 7 numara tanrıça mı ben onu nedense hep sarışın hayal etmiştim, esmer olduğunu görünce çok şaşırdım..benini yesinler senin, bir arkadaşım vardı özge diye ona benziyosun tanrıçam esmer güselim :))))

bu arada 5 NUMARALI arkadaşın ruju çok masum durmuş NOSUNU VE MARKASINI öğrenebilir miyim acaba o rujun ?

aaa 7 numara tanrıça mı ben onu nedense hep sarışın hayal etmiştim, esmer olduğunu görünce çok şaşırdım..benini yesinler senin, bir arkadaşım vardı özge diye ona benziyosun tanrıçam esmer güselim :))))

bu arada 5 NUMARALI arkadaşın ruju çok masum durmuş NOSUNU VE MARKASINI öğrenebilir miyim acaba o rujun ?

:)))canım saçımda peruk var orda:))esmer değilim,kızlar tanımasın diye kamufle ettim kendimi:KK36::KK37::)
baktım yarışma patatese bağlıyo,kimse katılmıcak,yeşillik olsun diye süründüm kırmızı rucumu:86:hiç özenmedim,maksat katılım olsun dedim,cafalatte birinci olmuş,tebrik ederim kendisini,ben yarışmayı açtığımdna beri kk yeni :86:giriyorum sonucu yeni gördüm:90:
ayrıca özgeye nası benzettin allah canını almasın :)))

5 numaralı arkadaş duy sesimizi ve rujunun markasını söyle bize çok cücel tanrıça ben geceyeli seninde rujuna bittim nosu nedir aceba ve markası kırmızı ruj arıyorum ne zamandır çok güzel

Son düzenleme:
X