Makyaj Ürünleri Beklenen 'Dudak Makyajı' Yarışmamız Huzurlarınızda

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oyunuz hangi yarışmacımıza?

• 1 numaralı yarışmacımız

OY: 56 30,4%
  • 2 numaralı yarışmacımız

OY: 0 0,0%
  • 3 numaralı yarışmacımız

OY: 8 4,3%
  • 4 numaralı yarışmacımız

OY: 33 17,9%
  • 5 numaralı yarışmacımız

OY: 42 22,8%
  • 6 numaralı yarışmacımız

OY: 12 6,5%
  • 7 numaralı yarışmacımız

OY: 33 17,9%

• Ankete Katılan
    184
  • Anket Kapalı .
ay 1,5 ve 6 yı özellikle çok beğendim..
oyum 5 e gitti ama.. o daha bi hoş göründü gözüme.. herkesin emeğine sağlık..

oyumu 1 numaraya verdim ,beni en çok cezbeden o oldu
çok ta yaratıcı imiş kendisi ve çok muntazam uygulanmış sadece makinanın netlik sorunu vardı ...
5 ve 6 numarayı da çok beğendim ..6 numaranın özellikle glossunun rengine bittim
hepsi ayrı ayrı çok güzellerdi ,ellerinize sağlık hepinizin

5 numaraya bayıldım...
dudak ayrı bi güzel,rengi ayrı bi güzel...
ahanda bu dudaklardan bilem güzel...
oyum 5 numaraya tabiki...

Son düzenleme:
herkes kırmızı yapmış ayol
farklı bişeyelerde uygulanabilirdi
1 gibi mesela (foto kalitesi iyi olsaydı süper olurdu)

ama ben
1
4
5
7

aarsında kaldım
düşünücimm

ya 4 ten sonra 6 ya geçmemişmi benmi yanlış gördüm acaba?ama yinede oyumu verdim bende

kesinlikle 1 numara en güzelihatta ilk gördüğümde internetten indirilmiş sandım ben:)

1
4
5
7

evet oyumu verdim bunalrdan birisine
yani 1e verdim hem görsellik hemde güzellik bakımından hak etti bence

4-5-7- de çok güzel dudaklara sahipler ve kırmzıı ruj gerçekten çok yakışmış ama dediğim gibi görsellik ve güzelliğide katarsak 1

açıkcası biraz hayal kırıklığına uğradım.
daha yaratıcı şeyler hayal etmiştim :26:
içlerinde en yaratıcısı 1. numaralı aday gibi geldi bana
oyumu o yüzden kendisine verdim.
herkese başarılar

benim oyum 1 e gitti.bütün dudaklar çok güzel rujlar da harika ama 1 numaranınki ruj reklamı gibi,tanıtımı çok güzel olmuş,çok emek vermiş.e dudaklar da çok güzel.herkesi tebrik ederim bütün makyajlar harika:81:

1 ve bes numarayi cok begendim 1 cok emek vermis ellerine saglik arkadasimizin ama oyum 5 numaraya gitti dudislerine bayildim ne kadar zarif ve asil duruyor oyle uygulamada harika

yorumlara baktımda,herkes farklı beklentilere girmiş,neden kırmızı felan diyen oluyor;
arkadaşlar,bu ruj tanıtımı olucak dedim bangır bangır,egzantrik bi renk beklediyseniz boşuna beklentinizayrıca tonlar çok farklı,herkes kırmızı sürmemiş,tonlamaları ayırt edelim
ayrıca katılan arkadaşlarımızın bazılarında kolaj programı yok,o yüzden bir resim ile değil,farklı farklı pozlarla yarışmışlardır...örnek 3-5-7 gibi...
katılsaydınızda farklı konseptleri görseydik hanımlar,uzaktan konuşmakla olmuyor
katılan ve emek veren bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum

Benim oyumda "4" numaraya ,vatana millete hayırlı uğurlu olsun , iyi olan kazansın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…