Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Sakın ol şampiyon bir sonraki yorumuma Bak öyle tekrar yaz :KK66: esnek yada değil onu bilemeyiz siz gidip önce bir jinekolojik muayne olucaksinizki yarin oburgun evlenirseniz biliceksiniz neyin ne olduğunu ve ona gore stres yasamicaksiniz .. tabi size kalmış birsey öğrenip ogrenmemek. ..
Peki niye muayene oluyoruz o kısmı anlamadım
Kendimizden emin olmak için illa doktor raporumu lazım ?

Güzel ya da değil,herkesin kendi hayatı işte.Karışma hakkımız yok,yargılama hakkımız hiç yok.Kimse insanları ''ilk birlikteliğini eşiyle yaşamış,ne ayıp'' diye yargılamazken tersini ülkenin büyük çoğunluğu yapıyor ama.Karısı/kızı bakire değil diye öldürenler bile var hatta.

Ne zaman ki kendi dini/ahlaki değerlerimizi bir başkasını yargılamak için kullanmayız o zaman ülke olarak level atlayacağız.
işte o değerleri incelerseniz, kadının evlenmeden yapması olmaz.

Yuh artık.
Bi de yapsaydı?
Hanımefendi biz de diyoruz ki geçmişi sizi ilgilendirmiyorsa sizinki neden onu ilgilendiriyor.??

Ben sizi şimdi hatırladım. Aldatma konularının birine 'erkeklere kızamıyorum aldatınca kadınlar cok arsız bu günlerde' demiştiniz. Ne bekleyip laf anlatmaya çalışıyorsam :)))))
yalanmıı peki?

Canım sen daha gencsin,yıllar geçecek bu sümüklü pecete sevgilini de unutacaksin,sana mesaj atip arayip ya da evinin önüne gelirse (gelir mi bilmem ,bizim zamanimizda vardi öyle seyler erkekler biraz daha cesurdu) neyse.. sakin geri donme cunku cok pisman olcak ahlaksiz adam. Ben anlaman bu tipleri,başkasıyla yaşamış ya kendisi hani,iyide yaşadığı kişi duvar ya da sandalye değil sonucta yine bir kadınla yaşamış .

Ama sen bunu ona anlatamazsın anlatmaya da çalışma bunca zaman birliktesiniz seni tanımamışsa yaziklar olsun kendisine,test ne demek ya pislik. Iyi yaptin kendine yol vererek. Sen onundeki guzel gunlere bak odaklan. Zaten cok zengin yakisikli falan da degilmis salla gitsin. Nerde yasiyorsun bilmiyorum ama git denize sagdan foto cek soldan cek selfie den cek portakal suyunu ic yukle instagrama rahatina bak :)

Bir de yorumlara göz attım da size sayısız kadınla birlikte olduğunu söylemiş. O böyle birşeyi övünerek anlatırken, sizin bakire çıkmamanız durumunda nasıl yüzsüzce testten bahsedebiliyor? Aklım almıyor valla. Siz neden size sayısız kadınla birliktelik yaşadım derken kendisine tekmeyi atmadınız? Daha 26 yaşında ve siz 5 yıldır birliktesiniz ne ara sayısız kadınla birliktelik? At yalanı :olamaz:

Peki niye muayene oluyoruz o kısmı anlamadım
Kendimizden emin olmak için illa doktor raporumu lazım ?
Yahu git muayne ol demedimki ben istersen dedim bunu kafaya takıyor ilerde evleneceği zama" ilk gecesinde kan gelmicek stresi yasicaksa bunu jinekolojik muaynede öğrenebilirsin dedim" git ol öğren kendinden emin ol dedimmi :) ne haddime banami düştü onun kanı yada namusu hey allahım yaa :KK66:

Canım sen daha gencsin,yıllar geçecek bu sümüklü pecete sevgilini de unutacaksin,sana mesaj atip arayip ya da evinin önüne gelirse (gelir mi bilmem ,bizim zamanimizda vardi öyle seyler erkekler biraz daha cesurdu) neyse.. sakin geri donme cunku cok pisman olcak ahlaksiz adam. Ben anlaman bu tipleri,başkasıyla yaşamış ya kendisi hani,iyide yaşadığı kişi duvar ya da sandalye değil sonucta yine bir kadınla yaşamış .

Ama sen bunu ona anlatamazsın anlatmaya da çalışma bunca zaman birliktesiniz seni tanımamışsa yaziklar olsun kendisine,test ne demek ya pislik. Iyi yaptin kendine yol vererek. Sen onundeki guzel gunlere bak odaklan. Zaten cok zengin yakisikli falan da degilmis salla gitsin. Nerde yasiyorsun bilmiyorum ama git denize sagdan foto cek soldan cek selfie den cek portakal suyunu ic yukle instagrama rahatina bak :)
Ahahahah çok tatlısınız güldüm :) maalesef doğuda yaşıyorum,bayağı bir doğu... denizimiz yok artık ben baraj nedir su bulduğum yerde selfieler gelsin :KK70:

X