Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Canım adamdan ayrıldığın tam yerinde olmuş fakat sen neden kendine güvenmezmiş gibi o soruyu yöneltiyorsun ki ? Bence adı bile geçmemeli, eşlerin bile kontrol etmesini saçma buluyorum. Güveniyorsan tam güveneceksin

o zaman neden kızlar evlenmeden önce hep bu soruyu erkeklere soruyor...madem normal, sormasın; kabul edermisin, etmezmisin diye...
Hanfendi sizin için üzülüyorum. İlk kez eşinizle birlikte oldunuz. Onun kiminle kaç kez olduğu önemli değil. Neden size boyle öğretildi. Oysa İslam erkek yapınca da Zina diyor. Bu noktada din kimsenin umrunda olmuyor. İlginç insanlarız

İşte buradakiler de sizin dediğiniz o "örf ve adetler" yüzünden konu açıyor.
gerçekten inanamıyorum, gençkızların bu düşüncelerine, illa bakire olmadan evlencez merakındalar...gençkız dediğin, anne adayı insanların, tertemiz duygularla, bedenen ve ruhen yıpranmamış şekilde evlenmesi gerekmezmi? nerdeyse bakire evlenenleri suçlayacaksınız...

Hanfendi sizin için üzülüyorum. İlk kez eşinizle birlikte oldunuz. Onun kiminle kaç kez olduğu önemli değil. Neden size boyle öğretildi. Oysa İslam erkek yapınca da Zina diyor. Bu noktada din kimsenin umrunda olmuyor. İlginç insanlarız
ben erkek yapsın, kadın yapmasın demedim..mümkünse her ikiside ilk yaşasın...en güzeli bu aslında.

gerçekten inanamıyorum, gençkızların bu düşüncelerine, illa bakire olmadan evlencez merakındalar...gençkız dediğin, anne adayı insanların, tertemiz duygularla, bedenen ve ruhen yıpranmamış şekilde evlenmesi gerekmezmi? nerdeyse bakire evlenenleri suçlayacaksınız...
Sizden başka kimseyi suçlayan, ayrıştıran yok bu konuda.

Siz bakire olmayanları suçlamazsanız bizin bakire olanlar ile zaten bir sorunumuz yok

Konu sahibi, iyi olmuş evlenmeden adamın gerçek yüzünü görmen. O adamın başka ofsayt yönleri de vardır muhakkak. Emin ol böylesiyle hayat geçmez. Yarın öbür gün aldatır ve “erkeğin elinin kiri” bile der büyük ihtimalle. Zararın neresinden dönseniz kârdır. 4 yıl ne ki, insanlar 20 yıl evli kalıp boşanıyor. Boşverin, daha ne 4 yıllar var önünüzde.

Şu kadına ne çok yük yüklüyor bu hayat. Zar kaç gram bilmem kaç hayata mal oldu kim bilir. Erkek yapar sorun değil kadın yapmaz yok erkeğin tek nefsi var sahip olamaz. Kıyamam onlara. :sinirli: Bu cehalet ne zaman bitecek?

Yav neye göre gerekir ? Yazılı kanun mu var ?
Sizde bakire olmayanları suçluyorsunuz.Kirli mi o insanlar ?

Ben olsaydım yapacağım aynen şu olurdu;
Sinirler yatışacak ve O sizi arayacak olursa,
Bitti dersiniz
O da kızgınlıktı şöyleydi böyleydi derse de
Yok benim ayrılık nedenim kızgınlık filan değil,
Ben bakire değilim seninle birlikteyken bir kaçamak yapmıştım kusura bakma diyip telefonu kapatmak.
Offf ondan sonra yüz ifadesini ben bile merak ettim :halay:

Boyle akil vermenin neresinde iyi niyet var diye dusunuuyorum ama bulamiyorum. Ben olsam demissiniz ama eminim kendiniz boyle biseyi yapmazdiniz, burada yapin diye akil veriyorsunuz.

Aldatmak cok cok cirkin bir durum. Ortada boyle bisey yokken " aldattim bakire degilim " oyuzden ayriliyorum diyince konu sahibi hangi konuma dusecek hic farkinda misiniz?

Bir de bu "aldattim, bakire degilim" yalaninin sagda solda ayrilik nedeni olarak adam tarafindan anlatildigini dusunelim? ( 5 yillik iliski bir suru ortak tanidik vardir) Ne kadar cirkin dimi? Kendiniz yasamiyorsunuz diye boyle sallamasyon akillar vermeyin yahu...

X