Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Beyefendi kimseyle birliktelik yaşamadı ise tabiki bekleyebilir. Yaşadı ise ne saçmalıyor? Ne boş muhabbetler, ne testi. 2018 yılı hala yapılıyor mu bu test?
Evet yapılıyormus doktorun yanında çalışan arkadasim var,kızları getiriyorlarmis kontrole,doktor da inisiyatif kullanan birisiymis bakire degilse bile bakiredir diye rapor veriyormus. Ha hipokrat yeminine uygun mudur bilemem ama bence iyi yapıyor Yaziklar olsun boyle zihniyete

ilk deneyimi evlendiğiniz kişiyle yaşamanız daha güzel değilmi...

Bazı kafalar hala çok çok yıllar öncesinde kalmış. Yıl olmuş 2018... Ama kafalar hala eski zamane kafaları...
Ne testi, ne bekareti, ne zarı? Söylenişi bile irite ediyor.
Erkek her türlü şeyi yapar zar yok, kadın bir ilişki yaşasa vay ahlaksız, vay edepsiz.. Bunu diyen de ne yazık ki yine kadınlarımız. İşte bu kafayla çocukları büyütüp, onları konu sahibinin sevgilisi gibi zihniyetlere dönüştürüyorlar..

Konu sahibi çokta üzülme şu zamanda hala bekarete takabilen geri kalmış bir erkek yarın evlenince sana neler yapmaz, neleri yasaklamazdı...

Affetmek yok aklımda ama yaşadığım şoku nasıl atlatırım? Onu kalbimden nasıl çıkarırım? Nasıl unutur yoluma bakarım bunlar beni çok üzüyor
Insanoglu her şeye alisiyor sende alisacaksin emin ol. 4 yıllık ilişkim bitmişti bende senin gibi nasıl yaparım diye düşünürken sağolsun arkadaşlarım beni hiç kendi halime birakmadilar bol bol gez Eğlen sürekli başka şeylerle meşgul ol emin ol alisacaksin. Bütün gün oturup onu düşünüp karalar bağlarsan olmaz çünkü. Ve su diyeceğimi de unutma en fazla 1 ay sonra geri dönüp affet diye yalvaracak -ki umarım affetmezsin- ama sen sakin ola ki ofkene yenilip ona mesaj atmaya kalkma hiçbir şekilde konuşma bırak yokluğunu hissetsin ve k... gibi pişman olsun ki bunlar olacak çünkü tecrübeyle sabit..

ben öyle birşey yazmadım...eşi bakire olsun istemek, erkeğin doğal hakkıdır bence...

Özellikle erkeğin kendisi gururla ''bir sürü kadınla yattım'' diyorken değil mi ? :KK66:
Çünkü erkeklere her şey mübah,biz kadınlara suç.

Boşuna yazıyoruz.Bir kadının kendisi şu cümleleri kullanıyorsa,boşuna yoruluyoruz.

Sayisiz kadinla falan da birlikte olmamistir bu erkeklerin en buyuk yalani :KK45:
Adam zaten 26 yasinda, 21 yasindan beri sizle
20den once de bi erkek sevisecek firsati ne kadar yakalayabilir :)
Konu sahibiyle birlikteyken de başkalarıyla birlikte olup sana dokunmaya kıyamıyorum ama benim de ihtiyaçlarım var onlar zaten tek gecelik demiş midir sence? :110:

Son düzenleme:
Mesaji yazdiktan sonra gordum sevgili Gamze_Belinay, yargisiz infaz yapmak amaciyla yazmadim, elimden geldigince saygili ve kibar bir dil ile dusuncelerinizi ogrenmek istemistim, yine de sizi rahatsiz eden bir cumlem ve ya kelimem olduysa ozur dilerim.
Estağfurullah neden rahatsız olimki neden kırılimki. . Burasi açık bir platform ve herkesin düşüncesi aynı değil tabikide. . Özür dilenecek birsey yok ...

Çok kötü bi muhabbet. Senelerce süren bir ilişkinin bu kadar gereksiz bir muhabbet yüzünden bitmesi...

Peki zarı yerinde duran ama başka türlü herşeyi yapıp zar duruyor diye namuslu olanlar
ilişkide güven çok önemli
bitmesi iyi olmuş yani namuslu olmaya sadece zar yetmiyor
onu koruyan karşıya fırsat v
Özellikle erkeğin kendisi gururla ''bir sürü kadınla yattım'' diyorken değil mi ? :KK66:
Çünkü erkeklere her şey mübah,biz kadınlara suç.

Boşuna yazıyoruz.Bir kadının kendisi şu cümleleri kullanıyorsa,boşuna yoruluyoruz.
erkekte yapmasın, ben yapsın demedim.

Konu sahibiyle birlikteyken de başkalarıyla birlikte olup sana dokunmaya kıyamıyorum ana benim de ihtiyaçlarım var onlar zaten tek gecelik demiş midir sence? :110:
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: benim lise zamanlarimda böyle muhabbetler vardi ama ha ay kahkaha attım,yerleri siliyordum mola vereyim dedim ama sanırım bu konuya verip veristircem simdi:işsiz:

ilk deneyimi evlendiğiniz kişiyle yaşamanız daha güzel değilmi...

Güzel ya da değil,herkesin kendi hayatı işte.Karışma hakkımız yok,yargılama hakkımız hiç yok.Kimse insanları ''ilk birlikteliğini eşiyle yaşamış,ne ayıp'' diye yargılamazken tersini ülkenin büyük çoğunluğu yapıyor ama.Karısı/kızı bakire değil diye öldürenler bile var hatta.

Ne zaman ki kendi dini/ahlaki değerlerimizi bir başkasını yargılamak için kullanmayız o zaman ülke olarak level atlayacağız.

Kendinizden eminseniz ne demek? Evet kimseyle birşey yaşamadım fakat zarımın esnek olmayacağı ne malum?
Sakın ol şampiyon bir sonraki yorumuma Bak öyle tekrar yaz :KK66: esnek yada değil onu bilemeyiz siz gidip önce bir jinekolojik muayne olucaksinizki yarin oburgun evlenirseniz biliceksiniz neyin ne olduğunu ve ona gore stres yasamicaksiniz .. tabi size kalmış birsey öğrenip ogrenmemek. ..

geçmişi ebni ilgilendirmez...ama evliyken hiç yapmadı...
Yuh artık.
Bi de yapsaydı?
Hanımefendi biz de diyoruz ki geçmişi sizi ilgilendirmiyorsa sizinki neden onu ilgilendiriyor.??

Ben sizi şimdi hatırladım. Aldatma konularının birine 'erkeklere kızamıyorum aldatınca kadınlar cok arsız bu günlerde' demiştiniz. Ne bekleyip laf anlatmaya çalışıyorsam :)))))

X