Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

İyi geceler hanımlar,
Şu an çok gerginim ellerim titriyor yazım kurallarını ihlal edersem affola... Benim bir ilişkim var 4. yılı bitirmek üzere olduğumuz. Erkek arkadaşım mühendis ve 26 yaşında, ben de kpss tercihlerini bekliyorum 23 yaşındayım.
Bu gece konu konuyu açtı ona bir soru sordum: "ya evlendiğimiz gece kan gelmezse ne tepki vereceksin?" diye. Bana verdiği cevap: "esnek de olabilir tabi iyi tarafından düşünürsek ama test banko" ve ben yıkıldım. Gerçekten beni bekaret testine mi götüreceksin dedim evet dedi. Şüpheyle yaşayamazmış.
Bu konuşmalar sürdü gitti ve kavga kıyamet bitirdik. Ve asla lafından sözünden geri dönmedi kızlar.
Şimdi benim 5 yılım çöp mü oldu? Bu nasıl bir zihniyet? :KK43:
Geecek nice 5 yilarini cop olmaktan kurtadin. vur g.tune tekmeyi

Kusura bakmayın pek sık giremiyorum foruma. Son durum aynı bitti. Çeşitli şekilde özürler diledi ulaşmaya çalıştı fakat benim için sondu. İlginize teşekkür ederim :)
Sizi tebrik ediyorum. Size layık bir adam umarım karşınıza çıkar. O layık değildi.

İyi geceler hanımlar,
Şu an çok gerginim ellerim titriyor yazım kurallarını ihlal edersem affola... Benim bir ilişkim var 4. yılı bitirmek üzere olduğumuz. Erkek arkadaşım mühendis ve 26 yaşında, ben de kpss tercihlerini bekliyorum 23 yaşındayım.
Bu gece konu konuyu açtı ona bir soru sordum: "ya evlendiğimiz gece kan gelmezse ne tepki vereceksin?" diye. Bana verdiği cevap: "esnek de olabilir tabi iyi tarafından düşünürsek ama test banko" ve ben yıkıldım. Gerçekten beni bekaret testine mi götüreceksin dedim evet dedi. Şüpheyle yaşayamazmış.
Bu konuşmalar sürdü gitti ve kavga kıyamet bitirdik. Ve asla lafından sözünden geri dönmedi kızlar.
Şimdi benim 5 yılım çöp mü oldu? Bu nasıl bir zihniyet? :KK43:
2 yıllık evli arkadaşım vajinal doğum yaptı geçen gün. alttan açıklık muayenesinde ebe ne dedi biliyor musunuz? kızlık zarın duruyor dedi. 2 yıllık evli bu kadın.

X