Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Biri yazmis doktor bu tarz teste getirildiginde her turlu bakire diyomys:) diye..

1. O doktor dogru birsey yapmiyor cunku yalanda soluyo olabilir.

2. Kisisin kendisini ilgilendiren konulari 3. Kisilere aktarmak zaten meslek ahlakina ters.

Valla öküzmüş adam söylediği tabir hiç hoş değil
Öte yandan bir erkek bakire bir kız isteyebilir nasıl sarışından hoşlanıyorum yada inçe uzun bir kız istiyorum diyebiliyorsa benim eşim bakire olucak da diyebilir tercih meselesi
Herkes herşeyi isteyebilir .bakire kız isteyenlere ama onlar kaç kişiyle yattı ama onlar hak etmiyor zarttı zurttu demek saçma .o o kızlara tecavüz mü etti ?yoo .kızlar kendi istedi oldu .kimse kimseyi zorla yatağa götürmüyor .adamın tercihi bu saygı duy kandırmaya çalışma .tarzım değilsin dersin çeket gidersin her erkek bakire aramıyor artık.bakirelere frijit diyenlerde var gidin onlarla evlenin.bakire isteyen adamları kandırmaya çalışmak gidip zar diktirmek vs kendini kakalamaya çalışmak aşağılıkca.nedenmiş oda bir sürü kadınla yatmış .

5 yılın çöp evet çünkü koca 5 yılda hiçbir şey yaşamamışsın. Millet hiç tanıyamadığı insanlarla evleniyor böyle sonra da mutsuz oluyor.

Ben bekarete onem verenlere kizmiyorum, ama onca yil gorustugu kiza guvenmeyip test mest demeside tuhaf. Keske isler ciddiye binince hemen konusulsa bu konular.
Burda bazı hanımlar da "ohaa ne gerek var bu konuları konusmaya, ne kadar sacma,ne kadar gereksiz" diye çıkış yaptılar. Neyi doğru neyi yanlış yaptığımı artık bilemiyorum

Eğer sözleriniz banaysa; bir erkek veya bir kadın bakir bakire isteyebilir bu beni ilgilendirmiyor. Benim konumu okurken yanlış anladınız sanırım. Ben zaten bakireyim ve eski sevgilim de bunu biliyordu. Bilmesine rağmen bana güvenmeyip beni teste götüreceğini söylemesi asıl sorun.

Burda bazı hanımlar da "ohaa ne gerek var bu konuları konusmaya, ne kadar sacma,ne kadar gereksiz" diye çıkış yaptılar. Neyi doğru neyi yanlış yaptığımı artık bilemiyorum
Yaw gerek yoktur belki bilemem ama bu okuzle konusman dogru olmus en azindan:) herkesin dogrusu yanlisi ayni degildir. Ben belki herseyi konusurum sen belki birsey konusmazsin bu konularda. Bu herkese gore degisen birsey yani.

Burdaki bazi kadinlar daha cinsel organinin yapIsini bile bilmiyor tanimiyor, bu yuzden garipsemiyorum bazj yorumlari. Senin icin hayirlisi olmus ise iyi tarafindan bak bence

Evet hep iyi tarafından bakmaya çalışıyorum. Hayat onu bırakmam için önüme birsürü sebep sunmuş ama ben ille de o diye ısrar etmişim... Umarım kısa zamanda unutup toparlanabilirim...

'Bu nasıl bir zihniyet?' demissin de, sen kendi zihniyetini sorgulamayı unutmuşsun. Yok kan gelmezse ne yaparmış mış da bilmem ne.. sen buna ortak problem seklinde bakip onem verirsen onun da senden farklı davranması beklenemez.

Diyecegim su ki, bu soruları basta düşünüp sorarak sana gösterilen muameleyi haketmişsin. Ya da tencere yuvarlanmış kapagini bulmuş da diyebiliriz.

Hep söylüyorum, ne kadar varos bir milletiz. tek derdimiz hep o iki bacagimizin arası

Yavrum gönül koyma ama sen yanlışı zaten bu adam seni daha önce evli barklı bir kadınla aldattığında affetmekle yapmışsın.. Adamda kendini nimetten saymış.. bırak boşver canımıniçi hayatın kurtulmuş..
bunu istemek hakkı olsa bile yolu yöntemi bu değil..Allah’ın sevgili kuluymuşsun ki bir yanlıştan daha dönmen için böyle bir sebep koymuş önüne..bir süre sonra iyi ki diyeceksin...
Sıkma artık canını:))

Yorumunuzu yaparken kelimelerinizi seçerek cümle kurarsanız sevinirim. Bekaret benim için hiçbir zaman bir ölçüt veya konu edeceğim bir şey olmadı. Ondandır ki tam "5 yıl" asla böyle bir mevzu üzerine konuşmadık. Bir sosyal paylaşım sitesindeki gönderiden sebep konuşuyorduk ve ben de 5 yıldır bu konuda tepkisini bilmediğim eski sevgilime "eğer böyle bir olayı biz yaşarsak sen ne diyeceksin?" gibi bir soru yönelttim.
Hayatınızdaki her şeyi doğru ve mükemmel yönetebiliyorsanız yorumunuzda haklısınız. Daha önce de yazdım bu soru tarzı benim sorabileceğim bir soru değildi. Bir anda tepkisini merak ederek sordum. Aşağılayıcı yorum yapmak haddinize değil.

Aynen öyle. Bazı şeyler değişir umuduyla, belki de ay çok aşığım vazgeçemem tripleriyle affettim. Büyük hataymış.

Ben evlilik öncesi ilişkiyi tasvip etmeyen biriyim. Ayrıca kızlık zarı diktirme gibi karşı tarafı aldatmaya, kandırmaya dayalı şeyler de bana ters. Ama şu konuda size katılamayacağım. Namus, bekaret, ahlak gibi kavramlar sadece kadınlar için geçerli değildir. Erkek bekarete o kadar takıksa eline erkek eli değmemiş kız arıyorsa kusura bakmasın da kendi de öyle olmalı. Bekarken her önüne gelenle yat-kalk gününü gün et sonra gel bakire kız ara. Bu ikiyüzlülük değil de nedir?

Konu sahibi sizde keşke böyle konulara girmeseydiniz. Gerçi bu sayede erkek arkadaşınızın düşünce yapısını öğrenmiş oldunuz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Kendisi de bakır ise böyle bir beklentisi olması normal sonuçta, kendi gibi birini arıyordur. Ama bir ilişkisi olmuşsa sizden nasıl zıtını bekler? Evlilik öncesi ilişkiye ben de karşıyım ama namuslu olmak sadece kadının yükümlülüğü mü? Ya da kendisi namusunu sizin üzerinizden mi kantılayacak öbür tarafta. Soraydınız keşke

23 yasnda ne fantaziler ne fantaziler vay arkadaş.Ayrılmanız banko olmuş bikere.O çocukla ömür geçmez?Ama konu gecenin bir yarısı buraya nasıl geldi onu merak ettim.

23 yasnda ne fantaziler ne fantaziler vay arkadaş.Ayrılmanız banko olmuş bikere.O çocukla ömür geçmez?Ama konu gecenin bir yarısı buraya nasıl geldi onu merak ettim.
Konumda ne gibi bir fantazi sezdiniz merak ettim doğrusu? 5 yıllık ilişkisinde kimse mi sevgilisinin cinselliğe bakış açısını merak etmiyor?

Ve benim ondan öncemin olmadığını bildiği halde bana güvensizlik duyması beni çok yaraladı

Ben genel konuştum sana değil
Seninkinin öküzlük yaptığını söyledim zaten
5 yıllık ilişkide seni tanımıyor güvenmiyorsa zaten ilginç bir ilişkiymiş .

İsteyen istediğini ister kimse karışamaz

Ve benim ondan öncemin olmadığını bildiği halde bana güvensizlik duyması beni çok yaraladı

Olay tamamen değişir o zaman. İş güven meselesi. Daha şimdiden böyleyse sonrasını nasıl olur bilemedim. ona açıkça size güvenmesi gerektiğini söyleyin bence. Allah kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…