Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Sikinti yok bende seni ayni sekilde ettigin hakaretler icin mahkemeye verecegim

Yav lutfen dogru duzgun konusalim edebiyat yapmaya gerek yok bu is sadece kizda var ha erkege ozgurluk demiyorum onunda dikkatli olmasi gerekiyor

Edebiyatla ne alakasi var? Ne Allah katinda ne kul katinda bakirelik aslında sadece kadina yazilmamisken, kafadan kanama olaydan bunu tek kadinda var diye çıkaran zihniyete ben ne diyeyim. Diyorum ya iyiki bu kanama var, yoksa o zihniyetin aklina daha da iğrenç birsey gelirdi muhakkak. Isin kötü tarafı her kızın kanamamasi. Bu zihniyete göre çünkü o zaman bakire oldugun halde bakire degilsin

Bir gün bekaret bakir bakire tartışmalarına girmezsek gelişmiş bir toplum olacağız. Kadınlar erkekler her alanda eşittirin herkes tarafından kabul edildiği bir dünya
diliyorum. Erkek daha güçlü diyene de, o zaman en güçlü erkek en üst haklara mı sahip olmalı, güce göre mi maaş almalı vb. Soruları düşünmesini rica ediyorum.

Karşılıklı birbirinizden beklentilerinizi , isteklerinizi falan bilemem de burada asıl önemli olan sizin lafınıza güvenmeyip sizi zorla "test yapmaya" götürecek biri ile yola nasıl devam edilir ? İlişki böyle bir şey olmamalı. Sizin söylediğinize güvenmeyecekse niye bunda yıldır ilişki yaşamış. Zor gerçekten. Kendinizi üzmeyin, söylenecek laf değil çünkü erkek arkadaşınızın dediği.

yalanmıı peki?
Nasıl bir kadınsınız ya. Aldatılmayı bile neredeyse meşrulaştıracaksınız. O zaman kadın da erkeği aldatsın. Günümüzde erkeklere de hiç güven olmuyor, sizin tabirinizle arsızlaştılar ? O zaman olmaz tabi çünkü kadın yapamaz erkek yaparsa "kadınlar arsızlaştı ne yapsın adamcağız" dersiniz.Aldatmak ahlaksızlıktır kadın için de erkek için de.Bir ayrım yok yani. Nasıl normalleştiriyorsunuz erkek yapınca yahu.

"Alnım aksa her teste girerim" demişsiniz bir de. Bu konu alnı ak olup olmama meselesi değil. Karşınızda ki insanın size ne kadar güvendiği meselesi. Kadın daha önce ilişkim oldu demişse olmuştur olmadı demişse olmamıştır. Ya da aynı şey erkek için de geçerli. Yani ilişki de güven esastır. Kadın test ediliyor diye teste mi götürmeli güvenmek yerine ? Güvenmiyorsa niye ilişki yaşıyor kimse kimseye bir şey ispat etmek zorunda değil. Allah için bari kadın olarak siz bu kadar erkek taraftarı olmayın.

Son düzenleme:
Son cümlelerinizi ayakta alkışlamak istedim.

halimden çooook memenunum canım...sizi beklerim...eşimleyken eskiler gelmiyor aklıma...
Sizin gelmiyor da bir de eşinize sormak lazım , onun da aklından eskiler çıkmıyordur belki :) Gerçi erkek tabi ne de olsa, bunu sorun edeceğinizi pek sanmam. O kadınların suçu olur hatta gelmişler eşinizin aklına girmişler , adamcağız napsın :) Bu kadınların ağlanacak hallerine gülüyoruz artık.

Mune abla bu üyenin;
Ben o meslegi yapmiyorum ama senin hayat kadinligi yaptigin cok belli

üyeliğinin kalıcı olarak iptal edilmesini talep ediyorum. İnsanlara alenen ayan beyan küfür etmiş ve bunu da ilk kez yapmamış. Bu kullanıcının provakasyon amaçlı burada bulunduğunu düşünüyorum. Lütfen forumun kalitesi için bu talebimi değerlendirin.

Ablacım zaten üyelik iptal, kendi talep etti ama kötü içerikleri değerlendirme sonrası yapılması gereken üyelik iptaliydi, tartışmalar, arada birbirinize olan üsluplarınızda ayarın belli bir noktaya kadar kaçması tolere edilebilir ama kişilerin haysiyet ve onurunu bu derece zedeleyecek sözlerin bedeli yalnızca uyarı olmuyor, duruma göre imtiyaz kullanıp üyelik iptali de yapıyoruz.

Burayı sanal alem yalan alem diye değerlendirmemeli hiç kimse, sosyal medya üzerinden yapılan her türlü hakaret, iftira, şeref ve onuru zedeleyici söylemler, suç duyurusunda bulunulması halinde TCK'nın ilgili yasalarına göre 2 misli cezayla cezalandırılıyor, bu sebeple herkes klavyesinden çıkanlara dikkat etmek zorunda.

Terbiyesiz test banko ne demek?
İyi yapmışsın tebrik ediyorum ayrılma cesaretini gösterdiğin için pişman olma lütfen.. eğerki biraz adamsa yaptığı odunluğun farkına varıp özrünü diler döner affettirir kendini..

bana neden yazdınız bu yazıyı..

bu nasil bir hakarettir. Erkek olduhlgunuz bariz belli. Kadin olsaydiniz hemcinsinize bu kelimeyi soyleyemezdiniz

Mune'ciğim ve sevgili üyeler; arkadaş sanal diye insanın kafasından çıkan herşeyi ortaya saçabileceğini sanıyor , gerçi her insanın kafasından öyle şeyler çıkmaz ; ağır küfürler, tanımadığı insanlar hakkında ithamlarda bulunmak ancak bayağı insanların yapabileceği iştir. Arkadaşın din, iman ahlak nutukları ve sergilediği tutum ise, sahip olduğunu ima ettiği bütün değerlerin altının boşluğunu gösterdiği gibi, kendi grubu hakkında da hiç iyi izlenimler oluşturmuyor.

İşin komedisi ise, beni en iyi avukatı tutarak dava edecekmiş ettiği bel altı küfürlere güvenerek herhalde. Abim Türkiye'nin oldukça iyi avukatlarından biridir, keza kendim de oldukça iyi eğitimliyim bütün ailem öyle, sert kayaya çarptığının farkında değil.

Ayrıca not. Hiç bir zaman hiç bir hayat kadınını aşağılamadım aşağılamam. Bana fahişe iması yaparak onurumu zedeleyeceğini zannedenler epey yanılıyorlar herkes kendini ne olduğunu ve olmadığını bilir. . Ne demişler testinin içindeki neyse dışarı o dökülür! Döküldü de zira!.

Allah ruhu kirlilerden korusun bizleri.

Senin bunu sorman da hata bence.ne gerek vardi.keske hic bu konulara girilmeseydi. O da saka falan mj yapti bir an bos bulunup densizce mi konustu acaba.gerci bu da affedilebilir mi bilmiyorum zor is

gerçekten de kadın sağlığı hakkında hiç birşey bilmiyormuş. İlla o gece kan gelmemesi durumundan bile haberi yok.
Bilmiyorum çöp mu oldu, böyle bir zihniyetle ömür boyu hayatını geçirmekten son anda mı kurtuldun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…