Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Hay allah ya o kadar emek ver zaman harca basit bi sebepten bitsin. Adam alnindan opup ne onemi var ikimizde birbirimizi biliyoruz dese olay kapanacak. Gunumuzde afedersin bakire olup baska yerlerden o haltlari yiyenler var oyle birini alsinda allahindan bulsun. Namus iki bacak arasindacilar. Ama turkiyedeki erkeklerin %80 i boyle degil mi zaten? Erkek her halti yer elinin kiri der, ama kadin namusuyla yasar..

Sadece ilk sayfayi okuyabildim .

Ve en cok takildigim sey 4, 5 senedir kim ne istiyor nasil bir beklentiniz var nasil konusmadiniz?

Edit: Belki aciklama yapmissindir ama bu adam inşallah geçmişte evli bir kadinla birliktelik yaşayıp seni aldatan sonra geri baristigin kisi değildir.

Ben olsam önce 4 senem çöp oldu diye üzülürüm, sonra ömrüm çöp olmaktan kurtuldu diye sevinirim.
Bu zihniyetteki adama geri dönmeyin hiç. Zihniyet sıkıntılı.

Ayrıca forumdaki bu tarz konularda, böyle şeylerin senelerce nasıl konuşulmadığını hiç anlamıyorum . "Sorduğunuz soruyu bunca senedir neden sormadınız" demiyorum ama bu soruyu sormaya neden gerek oluyor bunu anlamıyorum.
İnsan hiç mi tanımaz 4 sene geçirdiği insanı, hiç mi çözmez zihniyetini, hayata, toplumun biçtiği kadın-erkek rollerine bakış açısını? Senelerce ne konuşuyorsunuz ki en önemli konularda karşınızdaki insanın düşüncelerine dair fikir sahibi olmuyorsunuz? Gerçekten çok hayret ediyorum.

Benimde 5yillik ilişkim vardı evlendik ilk gece kan gelmedi benden küçükken bisikletle kaza gecirmisim iç camasirima kan gelmiş bizimkiler Dr gotrmemişte eşim takmadi bile kan gelmedi diye bu bisiklet muhabbetini bilmiyor sorgulamadi

İlginç sevgilin var birde baktrcakmiş ya Dr salla gitsin sana koca mi yok

Canım ben burda en çok eski konuları önüme çıkartan yorumlara kızarım ama sanırım şuan bende öyle birşey yapacağım çok özür dileyerek
Anladığım kadarıyla senin bu sevgilin seni 1-2 sene önce evli bir kadınla aldatan adam değil mi ?
Nasıl oluyor da sana bekaret hesabı soruyor pardon da ?

Boyle konular akliniza nasil geliyor da konusuyorsunuz ben de bunu anlamiyorum, 8 senelik sevgililik doneminden sonra evlendik, bir kere bile ilk geceyi konusmadik

Bence ta kendisidir.

Evli kadınla birlikte olacak kadar namussuz şerefsiz dinsiz imansız... Utanmadan Bakire istiyor onu mu hak ediyorsun.

Boyle konular akliniza nasil geliyor da konusuyorsunuz ben de bunu anlamiyorum, 8 senelik sevgililik doneminden sonra evlendik, bir kere bile ilk geceyi konusmadik

Tüm ömrünüzü geçirmek üzere adım attığınız, (ve bu ömre cinsellik de dahil ) kişiyle hiç konuşmamak da bana normal gelmiyor.

Hatayi affetmekle yapmış

Evet maalesef o kişi. Affederek çok büyük bir hata yaptığımı anladım. Aslında hayat bana onu bırakmam için türlü türlü sebepler sunmuş da ben görmezden gelmişim. Çok aptalmışım artık değilim...

Ben de hayretler içerisindeyim demek ki cidden tanıyamamışım. Bir sosyal paylaşım üzerinden konuşurken konu konuyu açtı ben de böyle bir soru yönelttim. Direk benden kan gelmezse ne yaparsın değil de "peki ya ben böyle bir durum yaşarsan senin tepkin ne olurdu?" Gibi bir soruydu.

Yahu biz de ilk geceyi konuşmadık. Erotik bir mesajlaşma değildi bizimki. Bir sosyal payalaşımı konuşurken örnek göstererek "peki ya böyle bir durumu biz yaşarsak senin tepkin ne olur?" Dedim. Cevap olarak "test banko" anlatabilmişimdir umarım

Amann güzelim boşuna birkac yılını daha sakın verme.

"Test banko"
Ay kelimeleri bile itici ya, bankoymuş

Vallahi canım çöp olan erkek arkadaşınmış senin kusura bakma 5 yılı sal gitsin önünde daha kocaman yıllar var bu adamla ömür geçmez ne demek ya terbiyesizlik güvensizlik bu güvensiz ilişki yürümez kuzum boşver şimdiden bitmesi iyidir

Ben bekarete onem verenlere kizmiyorum, ama onca yil gorustugu kiza guvenmeyip test mest demeside tuhaf. Keske isler ciddiye binince hemen konusulsa bu konular.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…