Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Benim gozlemledigim bir sey var.bekarken boyle genis( bu kelimeyi kullanmayi hic sevmem) kaşar erkekler eslerinin istiridye gibi dunyaya kapalı olmasini istiyorlar.o yuzden bence kizlar kasar ve bu tarz eski iliskilerini sevgilisine ovunerek anlatan erkeklerden uzak durmalı

Benim gozlemledigim bir sey var.bekarken boyle genis( bu kelimeyi kullanmayi hic sevmem) kaşar erkekler eslerinin istiridye gibi dunyaya kapalı olmasini istiyorlar.o yuzden bence kizlar kasar ve bu tarz eski iliskilerini sevgilisine ovunerek anlatan erkeklerden uzak durmalı

Yuzde yuz katiliyorum

Bitmesi en dogrusu olmus. Giden yillariniza uzulmeyin. Bu adamla devam etseydiniz daha cok yillariniz gidecekti. Kaybettiginiz yillara degil kazandiklariniza bakin.

5 yilini ona adadiysan kimseyle birlikte tabiki olmayacaksin herseyden once bi kizin namusu onemlidir yapmissin yapmamissin bilmem valla ama zihniyet degil burda onemli olan namus

5 yilini ona adadiysan kimseyle birlikte tabiki olmayacaksin herseyden once bi kizin namusu onemlidir yapmissin yapmamissin bilmem valla ama zihniyet degil burda onemli olan namus
Yap-ma-dım. Ne onunla ne başkasıyla bir şey yaşamadım. Evet 5 yılımı ona adadım. Fakat o beni aldattı,benden önce başkalarıyla birlikte oldu. Sadece bana mi özelmiş bu namus? Erkeklerin namusu yok mu???

Allah kurtarmış bacım.Benim de kanamam olmadı ama bugüne kadar hiç ima edilmedi eşim tarafından(olması gerektiği gibi).Böyle sığ bir insanla ömür geçmezdi zaten.3 ay ağlarsın 5 ay ağlarsın.Ömrünü heba etmenden iyidir.
Hayat karşına güzel insanlar çıkarır umarım.

Yap-ma-dım. Ne onunla ne başkasıyla bir şey yaşamadım. Evet 5 yılımı ona adadım. Fakat o beni aldattı,benden önce başkalarıyla birlikte oldu. Sadece bana mi özelmiş bu namus? Erkeklerin namusu yok mu???
Valla o kafayla yasarsan basina neler neler gelir erkekte bekaret diye birsey yoktur ama kadinda vardir Allah ona ozel yaratmis sana ozel yaratmis sen bilirsin

Valla o kafayla yasarsan basina neler neler gelir erkekte bekaret diye birsey yoktur ama kadinda vardir Allah ona ozel yaratmis sana ozel yaratmis sen bilirsin

Erkeklerde yok mu? Pardon ama bakirelik olayi aslında hem erkek hem kadın icin gecerli, ama bizim akıllı erkekler ve onlara uyan kadınlar olayı öyle bir çeviriyor ki, sanki tek kadınlara özelmis gibi. Iyi ki bi kanama olayı var yoksa bakalım kontrol edebilmek için hangi sapıklığa baş vurulacakti:işsiz::olamaz:

siz bayan msnz sanki erkek ağzıyla yazılmuş madem allahım yaratıcı
olduğuna inanoyorsunuz o zaman zina da kadın erkek ayrılmaz ikisi imde aynı durum söz konısu

Seks geçmişin yalnızca seni ilgilendirir, neden böyle mesajlara cevap veriyorsun güzel kardeşim.

5 sene kayıp değil büyük tecrübe oldu senin için, böyle düşün. Ve sakın o zihniyette bir adama geri dönme!

Bekaretin yalnızca seni ilgilendirir, kendi iradenle istediğin erkekle birlikte olabilirsin. Kimseyi aldatmadığın, birinin aldatılmasında vesile olmadığın sürece, kendine ya da başkasına zarar vermediğin sürece bu senin hayatın.

Eklentiler

• IMG_20180913_194948.jpg
    IMG_20180913_194948.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 126
X