Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

Bu soruyu eşime bende laf lafı açınca sormuştum ve ben seni tanımıyorum böyle bi şeye önem vermiyorum demişti sonra ilk gecemizde bekaretim bozuldu ve içimden değişik bir hisle ağlamak geldi neden ağlıyosun demişti bilmiyorum öyle ağlamak istiyorum dedim beraber gözlerimiz dolmuştu çok duygulu bi andı hatrıma geldi ama eşim kanasada kanamasada ben buna o an hiç dikkat etmedim sen ağlayınca anladım demişti. Size değer verecek erkekleri sevin arkadaşlar namus iki bacak arasında değil iki kalp arasındadır..

Insanlarin farkli inanclari deger yargilari fikirleri olabilir.

Evlilik oncesi iliski yasayip yasamamak kisinin kendisini baglar fakat herkes ne ozellik istiyorsa sevgili es adayi da ona uygun olmali..

Hristiyan birine hac takmak normalse Musluman birisi de evlilik oncesi iliski yasamaya karsi olabilir.

Erkek kiyasliyor kendini yetersizlikten korkuyor da bir fikir olabilir fakat inanc yonunden bakildiginda kiyas aramak degil inancin gerektirdiklerine bakilir yoksa oruc tutan biri disaridan bakildiginda anlamsiz saf akil disi hareket ediyordur ama dinde her hareketin akil ve manevi yonu vardir

Evlilik disi iliskinin de bir siniri olmali yoksa sonra evli adamlarin evli olmadigi nikahsiz kisilerden cocuklari oluyor toplum ahlakina ters buluyorum..

1) cahil bir herife denk gelmissin
2) bakire degilmisiniz de bu konuyu actiniz ?
Siz kendinizden eminseniz boyle konulara girilmemeli diye düsunuyorum . bazi seyler yasanilir. Erkekler cocuk gibidir. Erkeklerin Aklina bazen hiç gelmeyecek seyleri birazda kadinlar zorla getirtiriyo. Bu konu icin degil bircok konuda insanlarimiz planli.

Birde daha önce zina yapmìş insanlar daha cok piskologik sorunlu oluyor misal asiri kiskanc vs boyle insanlar her haltı yediği icin karsidaki insaninda boyle olduğunu dusunuyor otomatik...

Birde daha önce zina yapmìş insanlar daha cok piskologik sorunlu oluyor misal asiri kiskanc vs boyle insanlar her haltı yediği icin karsidaki insaninda boyle olduğunu dusunuyor otomatik...

Ne saçmalıyosunuz siz ya? Ne alaka yani? Ben evlenmeden yaşadım her şeyi sorunlu muyum şimdi bu nasıl genelleme.

Tabiki herkesin kendi özel hayatı ama gerçeklerde gözardı edilmemeli yargılamak kimsenin haddi değil ama bazı değerler unutulmamalı

Kim karar veriyor buna sen mi? Nedir o değerler ve kime göre değer? Zar mı bir değer mesela? Ya da nasıl emin emin biz türküz müslümanız diyosunuz. Ben müslüman değilim kime ne? Bıktık şu genellemelerinizden.

Yuh ya, benden kan gelmedi, eşim bir kere imada bile bulunmadı ve asla hissettirmedi bile. Lütfen barışma ya lütfen, terbiyesiz adam.
Ben de de olmamıştı ve ben salak gibi üzülmştüm ama eşim olabilir deyip üstüne bile varmamıştı bu konunun

Valla siz aynen tam gaz devam edin çağdaş düşüncelerinizle

Valla siz aynen tam gaz devam edin çağdaş düşüncelerinizle
Doğru dediniz çok çağdaş bunlar da canım. Ama erkek her halti yerken kadın da zar araması... İşte gercek çağdaşlık böyle düşünen erkekler ve bu erkekleri destekleyen kadınlarda... İkiyüzlü bir çağdaşlık hem de.

Test asla kabul edilebilir bir şey değil tabi ki. Bakire isteyip istememesi onun tercihi ve illa bakire isterim diyene de tuhaf gözle bakmıyorum ama erkek arkadaşımın , eşimin beni teste götürmesi kadar aşağılayıcı bir şey olamaz. Ben barışsın demiyorum ama bence barışacaklar diyorum.

Iyyy sevgilin iğrenç biri 5 yılına yazık olmuş ama iyiki kurtuldun.5 yılda böyle biri olduğunu nasıl anlamadın ki

Muhtemelen tesetturlusun erkek arkadasinda biraz fazla muhafazakar bir tip. Ama 4 yil boyunca hic mi bu konuda yakinlasma ya da konusmaniz olmadi. Ayrica 4 sene sevgililik cok uzun bir sure. Erkek arkadasinin senden suphe ettigini sanmiyorum yetistirilis tarzi buysa degismez ki.. Ayrica ilk gece kan gelmezse ne olcak mevzusu sacma geldi gelmezse gelmez ne diye bu konuyu aciyosunuz ki.

Kurtulmuşsun arkadasim boşver. Esim bir kez dahi sormadi bana . Ayar oluyorum böyle tiplere

Niye bunlar konuşulur ki ilişkiniz yeterince sığlaşmış zaten ilk gece kan gelirse yok gelmezse ne bunlar Allah aşkına. Her şey zamanında güzel o anın büyüsü o anda . Konuşmaya gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…