Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

sade kahve, ....ateş böceğinin dediği gibi ,şimdi ne alaka sengözlerimebaksanab hayatım

Son düzenleme:

arkadaşım burda herkes düşüncesini söylerken özgür sanıyorum,bir kısıtlama varmı?direk kişisel saldırıya geçmeyin oldumu,rahat ve relax ol lütfen...ben anlamıyor değilim benim bakış açım bu değil ,asıl sen benim baştan itibaren yazdıklarımı okumamışsın..oku ondan sonra yorum yap oldumu ????? anladınmı şekerim ??????????kötükedihüso

bayan olmama rağmen bazen kadınları hiiiiiiç anlayamıyorum,erkekler bayanlara kızarken gerçekten çok haklı sanıırım,çok mu çok ilginçiz doğrusu....ben elbette kötü niyetli bir insanı savuncak değilim benim anlatmak istediğim durumlar bazen görüldüğü gibi değildir..sorunlar insanca halledilmeli...bir kalp kırmak kabeyi yıkmak kadar tehlikelidir dinimizde...niye güzellikle konuşulmuyor..ben olsam evet öyle yapardım...yapabileceğim için de bunları söylüyorum..akşam başınızı yastığınıza koyduğunuzda gönlünüz rahat uyuyorsanız ne mutlu size..ama tersi ise o zaman vay halinize...

koca koca diyorsunuzda ,adamın kalbinde niyetinde varsa zaten sizin ruhunuz duymaz...her kadından onu koruyamazsınız,her zaman takipte edemezsiniz, bunun sonu paronayaklık olur..bırakın ,eşinizi sevin sayın,ilgi gösterin,onunla dost olun,gerisi gelir ,zaten mutlu bir evliliği kimse kolay kolay yıkamaz..herşey kısmetten öteye gidemez...bunu unutmayın,yaşanılacak olan herşey zaten yaşanılacaktır..

Son düzenleyen: Moderatör:

arkadaşım kendi ağzınla söylediğin şeyi sonradan inkar etmişsin....biz gaza getirmişmişizde mırmırmır..biz direk hayatından cıkarması kararını verdik. işte cümlen aynen böyle?? söyle bakalım kadını gaza getirdiniz mi getirmediniz mi?

herşeyi anlarım...gaza getirdiniz dersin....onlar karşı çıkarlar....tartışır konuşursunuz ama bunu anlamama imkan yok...işte bu direk tahrikdir; "biz gaza getirmişmişizde mırmırmır"

herşeyi anlarım...gaza getirdiniz dersin....onlar karşı çıkarlar....tartışır konuşursunuz ama bunu anlamama imkan yok...işte bu direk tahrikdir; "biz gaza getirmişmişizde mırmırmır"

arkadaşım arkadaşın yazısını almışım gördünmü en sonundaki karakterin üstüne gel bakayım smileyden bahsediyorum ,mousenun altında ne çıkacak ??????????ha ona bak ondan sonra konuşalım oldumu şekerim..:bbo:

592.mesaj ve 591.mesaj kim kimi tahrik etmiş söyle???? aldı o cevabını demek ne demek? herkes fikren ,vicdanen hürdür...tutupta benim yazımı göstererek bana bunu söyleyemez...bu hakka sahip değil,buraya bu konu açılmışsa olumlu ,olumsuz her fikre saygı duyulmalı...ha bunu milletçe başaramıyorsak tutupta yazılan konuya yorum yapmayalım o zaman..herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil..

50 sayfa oku oku arkası yarın kuşağı gibi neyse halletmeniz iyi olmuş.. ben devamı gelirdi eğer ilerleseydi diye düşünüyorum.. ateş ve barut yanyana durmaz hem 2 saat az bir süre değil. kadınla konuşurken kelimeleriniz sert geldi banada.. sanki o size tokat atmış sizde kafasını kırmışsınız hissi yarattı. umarım kadına iyi bir ders olur artık öyle mesafesiz sakız gibi davranmaz.

canikom şekercim, ben zaten diyorum ki, herkes özgürdür fikrini beyanda. fakat uslup önemlidir diyorum.sengözlerimebaksanab

mousenun altında ne çıkacak ??????????ha ona bak ondan sonra konuşalım oldumu şekerim.....-tatlicadiarzu-hayatım,tek kelime anlasıydam arap olayım şakkıdı

okuyanlar anlamıştır zaten sen merak etme....şekercim:icecream: üslup önemlidir diyorsun da bunu diğer arkadaşa niçin söylemiyorsun ?...doğru üslup çok önemlidir !!!!!!-tatlicadiarzu-

okuyanlar anlamıştır zaten sen merak etme....şekercim:icecream: üslup önemlidir diyorsun da bunu diğer arkadaşa niçin söylemiyorsun ?...doğru üslup çok önemlidir !!!!!!-tatlicadiarzu-
peki madem anlatamıyorsun kalsın :teselli:

oldukça zor bir durum. yapacağın en büyük hata eşinin üzerine gitmek olur. birşey yoksa bile aklına sokmuş olursun. bir müddet konudan hiç bahsetme. bir ortam bulduğunda (örneğin romantik bir akşam yemeği hazırla ) tatlı bir dille bu durumdan ne kadar rahatsız olduğunu anlat ve kendisini senin yerine koymasını söyle. inşallah bu sorunu aşabilirsin.

paprikacığım konuyu geriye dönük okuman gerekiyor ama sonuç düzeldi.eşimle aramızda sorun yok ve servis işi bitti. ilgine teşekkür ederima.s.

ayyyyy senin adına çok sevindim kaydirigubbakcemile3
benimde başıma buna benzer bişi gelmişti nışanlıyken o yüsden berbat bir nışanlılık geçirdim ayrıldık barıştık falan çok şükür bizde atlattık
daha daha daha mutlu olursunuz inşallah

ooooooooooooo :1shok: 600 msj okuyamadım kusura bakmayın
burda neoluyo biri bana anlatsın kafamçokkarıştı

ya arkadaşlar başını okudumda bişey anlamadım biri anlatsın o kadın napmış kocasına peki kocası ona napmış

şaşırdın mı sen ? cok kızıyorum artık bir kere daha söylemicem...
mesajları okuyup okuyup gaza gelen sensin bencesengözlerimebaksanab seni böyle fitilleyen ne bilmiyorum ama , yarası olan gocunur..:1closedeyes:
yeter artık benim msjlarıma yorum yapma ! ya da birazcık mantık cercevesinde yap..
anlamıyorum biz nasıl aklı basında iş sahibi evli kocasını seven bir kadını , daha hiç tanımadan gaza getirebiliriz ...

ayrıca kadın bosanma kararı vermek üzereydi , ama suan da sıcacık yuvasında
anladın mı simdi ?

konuyu uzatıp senin yüzünden kilitlenmesine sebep olmicam , bu hakka sahip değilim.
evet senin deyişinle "gaza" geldi ve suan da cok mutlu o arsız kadın da cevabını aldıkaydirigubbakcemile5 ve agustos_bocegini hevesle bekliyorum...mutlu oldugu için cok mutluyuz ...herkese iyi forumlar arkadaslara.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…