Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

herkese selamlar...ben eski sardunya34...o üyeliğimin bir sebepden silinmesini istedim ama geri dönmek isteyip tekrardan aranıza katıldım.

konuyu misafir olarak izledim ve sinirden delirdim...ah dedim bana böyle yapacak komşum eşim de hemen kabul edecek...ağustos böceği bence sizlerin de fikir destek ve güç vermenizle en doğru şekil de hareket ederek en kısa ve üzüntüsüz yoldan sonuca gitti.

kadın şimdiden sonra ne yapmaya kalkar bilemiyorum ama dostça yumuşakça nasıl anlatabilirdi bunu bilemiyorum...şey eşim seni götüremeyecek konu komşu ne der dese bu sefer kadın biraz uzakta binip uzakta ineyim de diyebilirdi...arsız ne de olsa karısı dururken adama sormasından belli değil mi? sonra arkadaşlıkları görüşmeleri devam edecekti..bazen gemileri yakma gerekiyor...tabiki bu benim kendi şahsi görüşüm.

koca karısına destek vermiş...bazı erkekler kadınlara bakarlar ama onlar için yuvalarını tehlikeye atmazlar...sanırım kocası nesli tükenmek üzere olan erkeklerden....burdan takip ettiğim kadarıyla böyle servis işi yapması istenilen epey koca varmış....benim bir tanıdığımın o zamanlar 22 yaşında olan nişanlısından ayrılmış kızı (şimdi evli)var...ümraniyeden capitolün ordaki işyerine her gün aynı binada oturan ailece görüştükleri bebekleri olan bir çiftin beyi araba alınca beraber gidip gelmeye başlayınca kızılca kıyamet koptu.adamla kız aynı firmada hatta aynı departmanda çalışıyorlardı...adamda bölüm müdürüydü...sonra dostlukları bitti...o zamanlar bende kıza ve ailesine hak vermiştim ama içimden bir ses evli kadına da hak veriyordu...insan yaşamadan anlayamaz...o zamanlar evli değildim....hatta bu konuyu okudukdan sonra onu arayıp burayı anlatacağim :KK66:

Bence çok sert bi şekilde tavrını koy güzelim.
Yaaww bu işin şakası yok ateş ve barut günde 1buçuk saat...
Eşinin yüzüne bile bakma eve gelir gelmez gir odana kapını kilitle
bu kıskançlık değil gurur meselesi sayki saçmalıyorum
benim saçma bi isteğim kapı komşunun işe rahat gidişinden daha önemli olmalı.
Haklıyım yada değilim ben bu olaya karşıyım, ya bu olayı sonlandır
yada iki yabancı gibi yaşamaya razı ol de!!
Hee şimdi dersinizki işi o kadarda kötüye sürüklenmesemi,ama bence
sen sürüklemez sessiz kalırsan iş zaten uçuruma sürüklenecek.
Biran önce o kadından kurtul değil işe gidip gelmek slm bile vermesin.
Tüylerim diken diken oldu ben çok kıskanç bi kadınım yorumumu mazur gör hayatım...

Hmm anladim fakat yinede fikrimin arkasindayim fairy güzelim!!kaydirigubbakcemile3

Bence uslubu biraz sert olmus, daha güzel bir dil ile söyleseydi diyorum yinede!!

Bundan birkac sene önce esimin calistigi is yerinde bir bayan vardi, is yeri cok sapa oldugu icin esime rica etmis benide hic olmazsa otobüs duragina kadar atabilirmisin diye, esimde tabiki demis ne var bunda....eve geldiginde yazik gülsüm tek basina bir kadin kisin havalar cok erken karariyor bizim orasi issiz atarim onu otobüs duragina kadar sevaptir dedi, bende iyi yaptin yazik dedim...a.s

Ramazan ayinda hatta evine kadar birakmistir onu esim iftarina yetissin diye, o kadin bize ne dualar etti biliyormusun, bir kere esim 2 hafta falan ise gitmedi evi bile aradi, kardesim nasil iyimi allah esindende sendende binlerce kez razi olsun dedi...:nazar:

Ben esime güvendikten sonra esim kendini bildikten sonra 1 degil 10 tanede kadin gelse ne yazar!! Gerci konu bu degil, konu sadece biraz olsun insanlik fairycim...

Hep konusuruz burda degilmi, insanlara ne olmus, kimse kimseye kapisini acmiyor, kimse kimseye acimiyor vs. vs. diye fakat taki kendi basimiza gelene kadar insanliktan, dostluktan, iylikten konusuyoruz...biz oldukmu unuttuyoruz bunlari...

Ben konu sahibi arkadasima hak vermiyorum degil cok hakli, benim demek istedigim sadece keske daha güzel bir dil ile uyarsaydi, madem deli degil anlardi diye düsüyorum..

Kuzum sen basa bela mısın:mymeka: fikrini değiştir diyemem bitanem ama kendini onun yerine koy biraz hayatında istemediklerini nasıl kibarca söyleyebilir !!!
canım ya hayatımızda istemiyoruz ama kusura bakmazsın gibi mikaydirigubbakcemile3
Vallahi zaten sinirlerim bozuk gidip kadını dövesim geldi yine:kızgın:

Yaaa iş yerindeyim tüm yorumları okuyamadan yorum yazdım.
Meğer konu çözülmüş valla çok sevindim.
Bu konuyu çok merak ettim arkadaş konuyu nasıl çözmüş
biri bana anlatsın....

Okudum ve olayı anladım nihayet..
Ohhh süper olmuş.Diline ağlık:)

agustos böceği canım çok sevindim kendini toplayıp kadına onun anlayacagı şekilde ve hakettıgı tarzda konuşmana... umarım bundan sonra hiç bi sorun çıkmaz ve hep mutlu olursunz canım :)

bu arada uykucular demiş ya hanfendiii
şey deseydin kaydirigubbakcemile3 dün gece bzim için özel bi geceydi de ondan geç uyanabıldik heheee :içelim: Şeniz :dance: :sm_cool: zafer bizim :hooray:

konuyu yeni gördüm baştan sona okudum valla sinirden çatladım..ne yüzsüzlüktür o öyle kadının yaptığı....neyse eşinle olan kısmını atlatmışsın...en önemliside buydu zaten...kadını salla gitsin...kibar konuşursun kadın anlamaz falan...anlamamazlıktan gelir....
ben olsam aynen şöyle yapardım...
.... hanım,eşimle birlikte işe gitmenizi uygun bulmuyorum ve hoşumada gitmiyor...çevredende olumsuz eleştiriler duydum çok canımı sıkıyor bu durum..kusura bakmayın bundan sonra yalnız gidip gelin işe...
konuşmazsınız bir daha olur biter..hiç umrumdada olmaz kadın işime bile gelir bir daha konuşmamak...

canlarım çok yoğunluk içinde olmama rağmen sizleri habersiz bırakmaya dayanamadım.biliyorumki büyük bir sabırsızlıkla benden haber bekliyorsunuz.
sabah tam ummuduğum gibi kapımıza dayanıp, uykucular işe geç kalacağız dedi. o senin problemin eşime güvenip işe girmedin herhalde dedim.bir anda neye uğradığını şaşırdı.haberim olsaydı başımın çaresine bakardım dedi. sen aynen öyle yap çünkü eşim senin ulaşımını sağlamayacak dedim.sorun nedir diye sordu, bak canım erdal evli bir erkek sen de bekar bir kadınsın kaldıki evli olsaydında düşüncemiz değişmezdi. bunun sakıncalarını kendin göremiyor anlamıyorsan anlatmakla anlamayacağın için sana bunları anlatmak gibi bir niyetim yok. şu kadarını söyleyeyim biz karı-koca ortak kararımız bundan sonra seni hayatımızda istemiyoruz.hadi işine geç kalma iyi günler, deyip kapıyı kapattım.ne yaparsam yapayım kocasını değil beni kıskandı diye düşüneceği için kestirmeden işi bitirmeyi istedim.sizlerin desteği ve tavsiyeleri ile zihnim açıldı ve güçlendim.sonsuz teşekkürlera.s.Şeniz

değinmeden geçemeyeceğim.bu siteyi izlerken birkaç şey dikkatimi çeker ve kızardım konu sahiplerine.birincisi hoşlanmadığı yorumlara teşekkür etmezdi.halbuki her kişi büyük bir iyiniyetle yardım etmeye çalışıyor.fikri hoşuna gitmese bile emeğine sana olan yardımseverliğine saygı göstererek teşekkür etmen gerekir. bu derdini anlatan kişiler kocasından kayınvalidesinden dostundan yakınan kişiler nasıl bir egoları olduğuna bakıp kendileri bu kadar saygısızken karşıdan saygı bekliyorlar.acaba gerçek hayatı içinde nasıl bir kadın eş gelin evlat insan diye düşünüyorum.ben vakitsizlikten ve yoğun ilginizden ötürü konu çok hızlı aktığı için okumaya bile yetişemiorum bu sebepden teşekkürsüz geçtiğimi sanmayın ilk fırsatta herkese ayrı ayrı teşekkür edeceğim.

sonra yorum yapanlara karşı başlıyorlar eşlerini, nişanlılarını,sevgilililerini savunmaya.işte bu gerçekten çok komik ironik .konuya katılımcı arkadaşlar bazen isyan ediyorlar ama konu sahibi tamam falan demesine rağmen gene bildiğini okuyor.

beğenmediği yorumlara sert eleştiriler yapıyor, derdini unutup derdine derman olmaya çalışan arkadaşlarla tartışmaya başlıyor.buda oldukça ironik bir durum.

sevgili dostlarımdan fairy like dün konuda kavga gürültü olmamasının nedenlerinden bir olarak benim yaklaşımımı göstermiş..yaklaşımımı anladığı için kendisine ayrıca teşekkür ediyoruma.s.

sevgili dostlarım akşam görüşmek üzere.çok ama çok seviyorum hepinizi herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.ŞenizŞenizŞeniza.s.

aaaaa ben bu sayfayı görmedim sayfalar geri geri gitmiş...çok sevindim yaaaahihoyyyt

merhaba arkadaşlar ve ağts böceği konunun çözülmüş olacağını tahmin etmiş merakla bekliyordum veeeee the and çok sevindim.kaydirigubbakcemile2 . şöyle yapsaydın daha iyi olurdu böyle demişsin oh oh süper gibi yorum yapmayacağım. olan olmuş konu bitmiş herkese hayırlı olsuun kaydirigubbakcemile5

Yapabilecegin en dogru seyi yaptin bence, böyle cins kadina sen kibarlikla söylesen anlamaz bence en iyisi böyle olmus, ne düsünürsede düsünsün, sizden uzak dursunda gerisi bos.

Evet bu tdk olayi benimde epey ilgimi cekiyor, cok belli oluyor ayni senin dedigin gibi sonucda herkes bir yorum yapyio bir yardim etmeye calisiyor, gerci konu shaipleri hoslanmadiig bir cevaba neden tsk etsin onlarda hakli.
Birde sey cok gözüme carpiyor, belirli insanlar belirli insanlar 10000 lerce tskl ediyor , sacma da olsa geyik de olsa bi bakarsin herkes tsk etmis, heralde aralarinda bir anlasma falan var, neyse.

Bir arkadasda sey yazmis ayrilmis kadinlar daha dikatli olsun diye, onu pek anliyamadim, ayrilmis kadin ancak kendi acisi icin dikatli olmasi gereke bilir , ama komsusu veya komsusunun kocasi icin degil, sizin bu komsu simdi dul olmasaydi sen aynen böyle davranmazmiydin?
Tehliklei olan kadin olmasimi dul olmasimi?
Bende bunu hic yakistiramiyorum bizim türk milletine , bizim kafalar böyle oldukca bu dul damgasi o... damgasindan cikmaz iste, bizlerin kafalari degismese tabiii daha cok dikatli olmamiz lazimmmm.

Bir arkadasda yazmis benim kocam da birini götürdü falan diye, insanlik dir sevapdir falan diye, o arkadasda ahkli, ama bazen durum lar daha degisik ola biliyor iste.
Bu kadinda ,konu sahibi birseyler zezdi ki istemedi, bence de hakksiz degil, vallah ne rahat insanlar var ya.
Zaman gelyior insan en yakin arakadasina beni suraya ati ver diye miyorsun kaldiki yeni komsunun kocasi hergün seni ise biraksin, sonucda oda bir sorumluluk gec kalmim vaktinde isden cikim, belki adam isden sonra bir yere ugrayacak falan......
Hergün hergün ne gerek var?

ohhhh ağzına diline sağlık
iyi etmişsin

Son düzenleme:
Allah Allah!!
ne münasebet evli erkeğe öyle beraber gidip gelmek :mymeka:
benim eşime zerre kadar kıskancım yoktur hele eşim kabul etsin yeminle pataklarım :dilcikar:
bi kere yakışan bişey değil bu :kızgın:

agustos_bocegi kullanıcısından alıntı
canlarım çok yoğunluk içinde olmama rağmen sizleri habersiz bırakmaya dayanamadım.biliyorumki büyük bir sabırsızlıkla benden haber bekliyorsunuz.
sabah tam ummuduğum gibi kapımıza dayanıp, uykucular işe geç kalacağız dedi. o senin problemin eşime güvenip işe girmedin herhalde dedim.bir anda neye uğradığını şaşırdı.haberim olsaydı başımın çaresine bakardım dedi. sen aynen öyle yap çünkü eşim senin ulaşımını sağlamayacak dedim.sorun nedir diye sordu, bak canım erdal evli bir erkek sen de bekar bir kadınsın kaldıki evli olsaydında düşüncemiz değişmezdi. bunun sakıncalarını kendin göremiyor anlamıyorsan anlatmakla anlamayacağın için sana bunları anlatmak gibi bir niyetim yok. şu kadarını söyleyeyim biz karı-koca ortak kararımız bundan sonra seni hayatımızda istemiyoruz.hadi işine geç kalma iyi günler, deyip kapıyı kapattım.ne yaparsam yapayım kocasını değil beni kıskandı diye düşüneceği için kestirmeden işi bitirmeyi istedim.

vaşşşş süper cevap tebrik ederim öpeyim gel bi seni :lepi:
nasılda bozulmuştur kadın :roflol:

yuk
saçına yapışmayı unutmuşun ya hani -tatlicadiarzu-
varya az bile demişsin,ben olsam,sen utanmıyomusun böyle emrivakiden,beynin ahlakın yokmu senin bide kapıya dayanmışın allann görmemişi :mymeka: derdimde
sen yine iyi demişsin kaydirigubbakcemile
hele bundan sonra senin kılına değcek olsa biz burdayız emrindeyiz bi adres yeter kaydirigubbakcemile3 heh
öyleleri yerin dibine girmeyide bilmez,zokayı yutturamadım der geçer :nazar:
utanmayı bilen bir insan öyle bi teklifi yapmazdı zaten,bende kibarımdır sabırlıyımdır ama kim ne hakedersde ona göre davranılır kaydirigubbakcemile2 :eek:

canım çok güzel demişsin..eline diline sağlık.. o an kadının yüz ifadesini görmeyi çok isterdim..kaydirigubbakcemile3 kesin kırmızıdan mora doğru bir renk almıştır :dance:

süper olmuş varya kadın resmen mors olmuştur
oh olsun birdaha bulaşmaz inşallah

agustos böcegi dogru olani yapmissin canim
bence bütün kadinlar böyle degil ama
böyle olanlarida ALLAH bizlerden uzak tutsun

değinmeden geçemeyeceğim.bu siteyi izlerken birkaç şey dikkatimi çeker ve kızardım konu sahiplerine.birincisi hoşlanmadığı yorumlara teşekkür etmezdi.halbuki her kişi büyük bir iyiniyetle yardım etmeye çalışıyor.fikri hoşuna gitmese bile emeğine sana olan yardımseverliğine saygı göstererek teşekkür etmen gerekir. bu derdini anlatan kişiler kocasından kayınvalidesinden dostundan yakınan kişiler nasıl bir egoları olduğuna bakıp kendileri bu kadar saygısızken karşıdan saygı bekliyorlar.acaba gerçek hayatı içinde nasıl bir kadın eş gelin evlat insan diye düşünüyorum.ben vakitsizlikten ve yoğun ilginizden ötürü konu çok hızlı aktığı için okumaya bile yetişemiorum bu sebepden teşekkürsüz geçtiğimi sanmayın ilk fırsatta herkese ayrı ayrı teşekkür edeceğim.

sonra yorum yapanlara karşı başlıyorlar eşlerini, nişanlılarını,sevgilililerini savunmaya.işte bu gerçekten çok komik ironik .konuya katılımcı arkadaşlar bazen isyan ediyorlar ama konu sahibi tamam falan demesine rağmen gene bildiğini okuyor.

beğenmediği yorumlara sert eleştiriler yapıyor, derdini unutup derdine derman olmaya çalışan arkadaşlarla tartışmaya başlıyor.buda oldukça ironik bir durum.

sevgili dostlarımdan fairy like dün konuda kavga gürültü olmamasının nedenlerinden bir olarak benim yaklaşımımı göstermiş..yaklaşımımı anladığı için kendisine ayrıca teşekkür ediyoruma.s.
.

"bir derdim var "adlı başlığın ilk konusu olarak sabitleştirilmeli bu yazı.. harika yazmışsın.. tebrik ederim..buradaki insanların olumlu-olumsuz tüm eleştirilerinden,yorumlarından pay çıkartanlar böyle güçleniyor ve sorunlarını çözüyor..

dilerim çok çok daha çok mutlu olun.. ilk günden beri takip ediyorum ama konu beni aşıyordu,bu sebeple yazmadım hiç.. eşinizi niyeyse hiç suçlamadım.. erkeklerde acıma duygusu var ve saflık ,art niyeti göremiyorlar.. ilk zamanlar sizi kırması da yanlış karar verdiğini düşünmesinden zaten,neyseki harika bir şekilde çözmüşsünüz..
lütfen kalıcı bir üye olun sizin gibi insanlara ihtiyaç var burada ben üslubunuza,tarzınıza bayıldım..

Verdiğin kararın arkasında durup başarıyla gerçekleştirdiğin için kutlarım canım.
En etkili ve kestirme yoldan çözüme olaşmışsın.
Kaldığın yerden huzur içinde hayatına devam etmeni diliyorum.

Bizlere kadın dayanışmasının güzel bir örneğini de yaşattığın için teşekkür ederim
Sana ve KK arkadaşlarıma sevgiler.
Sağlıçakla kalın.
:nazar:a.s.

canım ya bence kadına soyle acık acık bu ne ya hemde 30 dk 1 saatlık yol basbasa kalıyorlar bence bu duruma bıran onca son ver neler duyuyoruz boyle bırseyı asla kabul etme esınede hayret edıyorum bırde kafama su soru takıldı o kadar uzakta ıs bulmus kadın pekı neden işe yakın ev tutmamıs kendıne

X