Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

Hadi gözünüz aydınnn:teytey::dance:.....
İyi bozulmuş,umarım birdaha bulaşmayı aklından bile geçirmezşakkıdısengözlerimebaksanab......

Geçmiş olsun bundan sonrasında bu tarz şeyler yaşamazsınız inşallh.Sevgiler....

canim iyi demissin,ohh agzina saglik...
ama insallah takilmaz bu konuya,aklini bulandirmak istemem bitanem ama dikkat et bundan sonra kendine,esine...valla ferhundeyi izledikten sonra hirsi,inadi,kaprisi biliyorum yani...insallah bu musibet daha fazla musallat olmadan hayatinizdan cikar

canım cok tebrik ederim cok guzel yapıstırmışsın lafı
kadının yuzsuzlugune bakın arkadaslar ya uykucularmışşş:1shok:
inşallah bundan sonra hayat hepimiz için guzel olura.s.

soluksuz roman okur gibim okudum konuyu arkadaşkar süper yorumlamışlar gene herkes formundaymışş son haberide okuyunca derin bi ohhh çektim ama canım bence daha bitmedi kadın bunu gurur yapıp mutlaka size karşı bi girişimde bulunabilirr.neyse bacım geçmiş olsun :lepi:

Insallah bundan sonra eski rahatina kavusursun canim!!:teselli:

Fakat ben yinede fikrimce diyorumki keske daha güzel bir dil ile uyarsaydin...tabiki komusunu sen daha iyi tanirsin ama icini bilemezsin bence...belki cok üzülmüstür simdi yikilmistir, belkide kinlenmistir allah korusun sana ve esine düsmanlik besliyordur simdi, ne biliyim iylikle deneseydin ilk önce daha iyi olurdu kanimca...Yok yere düsman kazanmanin ne anlami var??

Ben cok iyimser biri degilim fakat her zaman sunu savunurum, bir insanla bir problemim varsa önce onun hangi dilden konustugnu anlamaya calisirim iyliktenmi kötülüktenmi??
Ilk olarak iylikle yaklasirim daha sonra baktim gördüm o dilden anlamiyor onu anladigi dilden konusmak zorunda olurum....benden günah gider cünkü...Insanlari incitmek istemem kalb kirmaktanda sakinirim...a.s

anamm nasıl yapıştırmışsın cevabı:1shok: harikasın sen yakaydirigubbakcemile5
içide rahattır şimdi , ne güzel ya süper oldu böyle cok mutluyumm ....
inşallah cok daha güzel muhabbetlerde bulunuruz canım .. sana yardımcı olmak fikirleri bütün arkadaslarla birleştirmek hepsi cok güzeldi:asigim:
herkese bende teşekkür ediyorum , agustos_bocegi aldım mesajında anlatmak istediklerini....yerimseniben
öpüyorum akşama görüşürüz canıma.s.

bütün konuyu okudum hemen hemen seninle aynı düşüncede olmama rağmen bende biraz daha güzel bir dille söylemeliydin diye düşünüyorum.Ama herşeyde bir hayır vardır belki o zamanda şansını tekrardan deneyecekti .Gülsüm sultanın dediği gibi kin duyarak hesaplaşmak isteyebiliri bunu her yoldanda yapabilir biraz paronayakca oldu ama ne bilim korktum galiba.Neyse umarım neşenize kavşursunuz canım öptüm.

dünden beri maşallah benim görmemem dogalmış....

yaa agustos_bocegi en iyisini yapmışsın.yeniden doğmuş kadar hafifsindir şimdi dimi :) canm bu derdinden kurtulduğun için çok sevindim..

canım normal bir insan olsa sonuna kadar sana da Gülsüm Sultana da katılıyorum..a.s
ama kadının neler yaptıgını bir bilseniz diyor agustos_bocegi..yoksa insanlıktan anlayacak olsa , zaten bize dahnısmazdı kendisi halledebilirdi...kötükedihüso

konunun tatlıya baglanmasına cok sevındım arkadasım....
ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR NİŞ...

Kadin delimi???:1shok:

Eger öyle ise bilemem tabiki!!

CADIARZU:uhm:benim bildiğim dul kadınlar aman bana bir laf gelmesin diye çok dikkatli davranır ama bu farklıymış.
acaba ççok girişken diye mi boşadı kocası? çok mu kıskançtı

CADIARZU:uhm:benim bildiğim dul kadınlar aman bana bir laf gelmesin diye çok dikkatli davranır ama bu farklıymış.
acaba ççok girişken diye mi boşadı kocası? çok mu kıskançtı

olabilir bitanem niye olmasın , bende istemezdim böylesini şahsen kim isterkiklava:

ayy kızlar süpersiniz vallahi...

haftasonu hiç giremedim nete benim ufaklıkla uğraşırken..

ay bu sabah bir girdim bu konuya çıkamadım tam 41 sayfa olmuş ve tek tek okudum tüm yorumları şaşı olacak gözlerim vallahi..

ay nasıl sinirlenerek okumaya başladım anlatamam ama sonlara doğru geldikçe bende rahatladım biraz..

konunun çözümlenmesine çok sevindim gerçekten yoksa boşu boşuna şaşı olacaktım ya...

hepiniz çok tatlısınız ... seviyorum siziiiiiiiiiiiiiiiiii

Hmm anladim fakat yinede fikrimin arkasindayim fairy güzelim!!kaydirigubbakcemile3

Bence uslubu biraz sert olmus, daha güzel bir dil ile söyleseydi diyorum yinede!!

Bundan birkac sene önce esimin calistigi is yerinde bir bayan vardi, is yeri cok sapa oldugu icin esime rica etmis benide hic olmazsa otobüs duragina kadar atabilirmisin diye, esimde tabiki demis ne var bunda....eve geldiginde yazik gülsüm tek basina bir kadin kisin havalar cok erken karariyor bizim orasi issiz atarim onu otobüs duragina kadar sevaptir dedi, bende iyi yaptin yazik dedim...a.s

Ramazan ayinda hatta evine kadar birakmistir onu esim iftarina yetissin diye, o kadin bize ne dualar etti biliyormusun, bir kere esim 2 hafta falan ise gitmedi evi bile aradi, kardesim nasil iyimi allah esindende sendende binlerce kez razi olsun dedi...

Ben esime güvendikten sonra esim kendini bildikten sonra 1 degil 10 tanede kadin gelse ne yazar!! Gerci konu bu degil, konu sadece biraz olsun insanlik fairycim...

Hep konusuruz burda degilmi, insanlara ne olmus, kimse kimseye kapisini acmiyor, kimse kimseye acimiyor vs. vs. diye fakat taki kendi basimiza gelene kadar insanliktan, dostluktan, iylikten konusuyoruz...biz oldukmu unuttuyoruz bunlari...

Ben konu sahibi arkadasima hak vermiyorum degil cok hakli, benim demek istedigim sadece keske daha güzel bir dil ile uyarsaydi, madem deli degil anlardi diye düsüyorum..

:uhm:ben kadın bundan sonra ne yapacak onu merak ediyorum.acaba nasıl bir tavır takınır? yada kancayı takmaya devammı eder? görünce selam verir mi? hiç bir şey olmamış gibi davranır mı? yada kocasına bir şey der mi?sonuçta iş yerleri yakın..
inşallah kocasını yemeğe falan çağırmaz..bazıları vardır ara bozucudur.onlardan değildir inşallah

çok sevindim demek isterdim ama inşallah bu kadın lafı tersten anlayıp bir de eşinizle konuşmaya çalışmaz.

gülsüm sultan siz de haklısınız, diyorsunuz ki sizin tanışınız olan bayan aramış "kardeşim nasıl Allah sizden razı olsun" gibi cümleler kullanmış. ağustos_böceğinin komşusu pek o tür birine benzemiyor. açıkcası ben evli bir çiftin kapısını çalıp da "uykucular kalkın" diyemezdim yani, aşağıda beklerdim arabayı.

hayırlısıyla inşallah bu sorun da bitmiştir. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…