Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

Valla bu kadın pek iyi dilden anlıyor gibime gelmiyor benim bence ne yap ne et seviye koy aranıza birazcık sert üslup bence cok yararlı olur ...gamyoncuiremsu

Bahaneye gerek yok en iyisi direk söyleyip rahatlamak demi..Oh beeee:lepi:

Eşimin işe gidiş geliş saatleri belirli değil.
Sizi iş yerinize götürme sorumluluğunu alamayacak.
Bu gerçekten de ağır bir sorumluluk.

Sizin adınıza çok sevindim canım.

evet aslında istediğim bu.bundan sonrada hayatımızda istemediğimizi söylemek istiyorum.

aynen katılıyorum ama buna benzer bir konuşmayı eşinin yapması taraftarıyım halen dahaaa

canım bence eşinin üzerine at bazı zamanlar kadınlar lafı eşinin üzerine atarak konuşması ii oluyor.. hem eşinle ilişkisi tamamen de kesilir hemde söleyecek sözü kalmaz... de ki eşim sizi kırmamak için kabul etti fakat bizim aile yapımıza uygun değil böle şeyler benden sölememi rica etti falan deyip söleyebilrsin

Canim tamam iste, eger esin yarin kadindan erken veya gec cikacaksa, kadin belki kapinizi calar, beraber gidecektik felan der. Insallah öyle olur, aciklaman daha kolay olur.

öyle yapacaktır.zaten istediğimde bu.ben onun kapısını çalıp değilde onun benim kapıma gelip sorduğunda gayet sakin bir tavırla söylemek istiyorum

canlarım sizlerde iyice yumuşadınız ama :mymeka:
kadın ya derse ne alakası var öyle bir şey olmaz korkma ben agızlarının payını veririm derse ozaman aynı bahaneyi sürdüremez ..direk söyle istemediginizi , seviyeni koy ve koru..!

evet aslında istediğim bu.bundan sonrada hayatımızda istemediğimizi söylemek istiyorum.

Söyle tabiki kırılıp üzülcekmiş aman alınıcakmış boşver.
Sen kendi huzurunu ve eşinin huzurunu düşünüceksin..
Başkalarını hiç umursama senin için önemli olan yuvan.

Ozaman o kadina yuh artik derim!

Kirmadan anlatmak iyidir, ama bunun yani sirada kesin vir tavir alinmasi lazim, orda haklisin.

Önce esiyle kendisinin bu durumu istemedigini söylesin, ki elalemden icin degil sadece, daha fazla biz istemedigimiz icin diye bir hava versin.

Tamamda güzelim bu disardaki herhangi bir yabanci degil, komsu, hergün yüz yüze baktigin bir insan, icabinda kapisini calmak zorunda oldugun bir insan!!:1closedeyes:

Belkide gercekten o kadinin icinde hicbir pislik yoktur günahini alabilirmiyiz?

Eşinin istemedigini söylemezse zaten kadının gururu incinir ve acısını cıkarır bi şekilde gelir eşinize işte karınızı göndermişsiniz falan sizin rahatsız oldugunuzu bilmiyordum falan der....
Ama öbür türlü eşininde rahatsız oldugunu söylerse bi adım atmasını daha engellemiş olur ..a.s

canım tatlıya baglanmasına sevındım
arıca yalan soylemene bahane bulmana gerek yok acıkca cokda kırmadan konusmalısın bu ıkı taraf ıcınde uygun degıl dersen anlar sanırım
hadı gozun aydın

ayrıca yarınada bır baslık acılırsa derdım var bolumunde komsum kocasını benden kıskanıyor oysakı benım hıc kotu nıyetım yok dıye kk ona gosterır gununu merak etme hıc:roflol::roflol:

işte hem eşime ve bana laf gelir hatta geliyor da der hemde size siz kabul edebilirsiniz içinize sinebilir belki ama biz edemeyiz bu tür yakıştırmaları der. yani eşi desin hala ısrar ediyoruum

hiç şüphen olmasın.
yaptıklarını burda anlatsam kesin dövmek için benden adresini istersiniz.

O zaman bence bu kadından selamı sabahı tamamen kesin gitsin.Ona herhangi bir açıklama da yapmak zorunda değilsiniz..Azcık kafası çalışıyorsa anlar zaten..Eşiniz de yolda onu gördüğü zaman görmezden gelsin vın diye geçsin..eğer bir iki böyle olursa o da anlar zaten..:1closedeyes:

Ne siz ne de eşiniz muattab olmak zorunda değilsiniz..Ona bir bahane uydurmak zorunda da değilsiniz..

canım yahu komşuysa komşulugunu bilsin ne o öyle işe gidip gelirken birlikte gideriz falan ne terbiyesizlik o bunları yaparken agustos_bocegini ya da etraftaki komşuları düşündü mü..Ya da bu duruma gelebilecegini bence bu kadına bir gün ihtiyaçları olacaklarını hiç sanmıyorum ben:1closedeyes:

çok teşekkürler ama arsız şırnaşık hayır böyle komşunun kapısını çalmak istemiyorum ve çalmamda.kesinlikle görmek istemiyorum.günahsa zaten günaha sokan o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…