Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

ayy okudum hepsini çatlıcam meraktan rabbim yardımcın olsun ateş böceği... inşallah herşey yolunda gider canım yaa kıyamam... bazı kendini bilmez uyuz kadınlar yüzünden güzel evliliklere gölge düşmesinden sana sığınırım allah ım.. ayyyyy o kadını saçından tutup eviree çeviree dövmek istedim....

Bugün ögretmenler günümüydü???
En yakin arkadasimda ögretmen, yazmadim ya ayip oldu bak simdi. Bugünmü yarin mi kizlar?

allah ım sinirimi alamıyorum içim içimi yedi ya uff arkadaşımmm kıyamam ben sana yaaaa allah yardımcın olsun inş. dua ETMEYİ DE İHMAL ETME SAKIN OLUR MU EVLİLİĞİNİZİ HER TÜRLÜ TEHLİKE VE GÜVENSİZLİKTEN KORUSUN RABBİM.. HEPİMİZ İÇİN BU DUA KIZLAR.. DUA ETMEYİ ASLA GÖZ ARDI ETMEYİN RABBİM İNŞ. TÜM DUALARI KABUL EDENDİR...

Canım 24 kasım a girmiş bulunmaktayız yani bugün oluyor

Bu durumda da kadının adama neler söyliyebileceği veya duygu sömürüsü yapıp yapmayacağı mechul
(kadının ard niyetli olduğu varsayımıyla) Adama eşinin ne kadar geri kafalı-özgüvensiz biri olduğunu da söyleyebilir.
Adamla kadını muhatap etmemek daha doğru geliyor bana. Adam kamu görevi yapıyor.
Ard niyet taşıdığı falan yok. Teklifi yapan bir kadın ve durumdan rahatsız olan yine bir
kadın. Düğüm bunların arasında cözülmeli. Adamı araya almaya gerek var mı?

hala haber yok mu vall ahala meraktayım.Allahım inş hersey yolundadır iyi geceler herkese öptümm kızlara.s.

Dostluk-Arkadaşlık ölmedi ya!!! Çok güvenli kaliteli ilşkiler de var tabii. Kafanızı karıştırıpta
yıllardır oturmuş çizginizin dışına çıkmaya kalkmayın canım. Doğal ilişkinize devam edin ki ortaya soru işaretleri çıkmasın.

En güzel dostluklara.:içelim:

sevgili dostlarım, biliyorum merakla beni beklediniz. emin olun bende ilk fırsatta ancak buraya gelebildim.şimdi gelelim neler oldu...

canım girişine bakılırsa ii şeyler olmuş gibi hadi inş. anlat bakalım

öğleden sonra 4 gibiydi eşime dedimki, ben bu kadına servis olmandan hiç hoşlanmadım. hiç ummadığım bir şekilde , bak canım güvensizlikten kaynaklanan bir durum olması beni rahatsız eder.eğer ilk söylediğinde bana bu şekilde yaklaşsaydın oturur bir çaresine bakardık. hoşlanmamış olmanı anlıyor ve hak veriyorum ama senin ben bu işin içindeymişim gibi yaklaşmandan hoşlanmadım, dedi.
peki ne yapacağız dedim, eşimde bana git bir bahane uydur dedi.
ne bahane uydurabiliriz işe gidiş geliş saatlerimi düzenimi bozmaan ne bahane uydurursan uydur dedi.sonra dışarı çıktık geç döndük.ve ancak yatıp uyudu bende buraya geldim.

anlayacağınız henüz kadınla konuşamadım.bahanem hazır olsa gitmeden konuşacaktım ama değildi.zaten belki evde bile değildi.evet dostlar ne tavsiye ediyorsunuz?

eşinizi tutumundan dolayı kutluyorum güzel yaklaşmışsınız sizi de kutluyorum:hooray:
Gelelim konuya bence gidip kadına böyle bir şeyin size ters düştügünü açıkça söyleyin , kesinlikle işe eşinizle gidip gelmesini istemediginizi ve eşinizin de bunda hemfikir oldugunu dile getirin olur mu acaba ...

ayy canım çok olumlu bi gelişme eşinden yana çok sevindim inanki...ya uygun bi bahane mi bilmiyorum ama mesela şey diyebilirsin komşuna.. arabam bozuldu bu sıralar yaptıramayız o yüzden beni eşim götürecek yolumuz ters düşüyor siz geç kalırsınız falan dersen olur mu ki kadın da salak değil ya istemediğini anlar kabul eder gerçi teklifi ypması acayip onada bişi bulursa bilmem..

Benden sana ilk uyarı tekniği biraz sert olabilir ama olsun artık.
Artık ismi herneyse x" yakınımda olmandan hoşlanmıyorum bunu bırak eşimde bende işe birlikte gidilmesinde de hoşlanmıyoruz.Kısacası bizden uzak dur görüşmemek üzere"
Valla kadına sinir olduğuma böyle demek geldi içimden.Daha kabada olabilirdim ama boşver:)

yada arkadaşın dediğini bende düşündüm ama bahane deyince öle söledim.. ama direk konuşman daha mantıklı

öncelikle eşinle olan kısmı yarasız atlatmış olmana çok sevindim. diğer tarfın durumu ise bahane armaya gerek yok teklifi kabul eden eşin son noktayı koyacak olan da odur bence . hiiç bahane uydurmaya gerek yok türk toplumununa aile düzenine pek uymayan bir durumun içindeyiz daha fazla ne size ne de aileme yanlış anlaşılma olmaması ve ileride yaşanacak tatsız olaylarla boşa üzülmemek için bu olayı sonlandırrmalıyız diyecek daha ne olsuuun Çok üzgünüm çoook

canlarım çok sağolun sayfaların çokluğunua bakıyorumda bugün epey arkadaşım yardımcı olmak için fikir yürütmüşler. öyle çok merak ediyorumki neler yazıldığını.ilk fırsatta okuyacağım.
eşimden şunu rica ettim.birtek yarın sabah için biraz erken yada geç çıkmasını.eşimde tek bir sabah için kabul etti.işte bu aşamada halletmem lazım.tek bir sefer bile kabullenem bu beraber gitme işini.eşim kabul etti ya artık umurumda değill o kadar ama bu işi kökünden bitirmeden rahat edemeyeceğim.
öyle birşey olmalı hem ben(kıskanç) hem eşim(kılıbık) durumuna düşüp küçük düşmemeliyiz hemde o kadın utanmalı.

Canim esin yine iyi insanmis, mantikli insanmis, aferin ona
Bak birde ayrilirim diyordun, olacak sey mi bu bacim.

Kadina güzel bir dille, esinizle ise gidip gelmesini istemediginizi söyleyin.
Konuyu esimede actim hakverdi bana diyin, ki öyle zaten.
Kisacasi bu.
Acik ve net.

Apartmandakileri bahane yap, git kadina bak arkadasim, alinma darilma ama biliyorsun bizim insanlarimizi, senin iyi niyetinden hic süphem yok yanlis anlama fakat dedikodu cikacak, tatsiz seyler yasayacagiz duyacagiz diye cok endiseleniyorum....
O yüzden esimle ise beraber gitmeniz uygun degil, kimsenin agzina sakiz olmayalim, iyi iken kötü olmayalim
diye konus kadinla bence...

Canim tamam iste, eger esin yarin kadindan erken veya gec cikacaksa, kadin belki kapinizi calar, beraber gidecektik felan der. Insallah öyle olur, aciklaman daha kolay olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…