BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Duamız gunluk bir arkadaşımız için 41 tane Kadir Suresi
بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ
إِنَّا أَنزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ﴿١﴾ وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ﴿٢﴾ لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِّنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿٣﴾ تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِم مِّن كُلِّ أَمْرٍ ﴿٤ سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿
BismillahirRahmanirRahıym
1-) İnnâ enzelnaHU fiy LeyletilKadr.
2-) Ve mâ edrake mâ LeyletülKadr.
3-) LeyletülKadri hayrün min elfi şehr.
4-) Tenezzelül Melâiketü ver Rûhu fiyha Biizni Rabbihim min külli emr.
5-) Selâmun, hiye hattâ matle’ılfecr.
muhursuzpusula
asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story
asi_melek Burcunun duasi
Rabbim Burcu kuluna içinde Allah korkusu olan helal süt emmiş seveceği sevilecegi sevgi saygının bol olduğu hayırlı bir evlilik nasip et inşallah amin

aaynaa arkadasimiz katılırım demişti ama bikac gündür giriş yapmadigi icin bu listemizden cikardim girmek isterse tekrar yazariz kendisini

aaynaa arkadasimiz katılırım demişti ama bikac gündür giriş yapmadigi icin bu listemizden cikardim girmek isterse tekrar yazariz kendisini
sibelcim ankaraya gideceğiz kaynanamı kaynımgile bırakacağız kaynanam yanımdayken bilgisayarı elime alamıyorum çok laf edip duruyor sıkıntı oluyor haftaiçi perşembe ya da cuma günü nasipse döneceğim haftaya beni listeye ekle..
geçende kadirsuresiolanda okudum ALLAH kabul eder inşallah amin eşimle kendi kendimize kalınca rahatça girerim siteye yoksa düzenli giriş yapıyorum siteye arkadaşlarım dostlarım var burada annemi kaybettim de o nedenle de biraz sessizleşmiştim yoksa aranızdayım 3. tüp bebek tedavisine gireceğim her şey dua üzerine..

Burcu arkadaşımız için oludum rabbim kabul etsin inşallah

müsait oldugunda bekleriz tabi ki Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah tez vakitte

Kendim için okudum Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Duamız gunluk bir arkadaşımız için 41 tane Kadir Suresi
بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ
إِنَّا أَنزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ﴿١﴾ وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ﴿٢﴾ لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِّنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿٣﴾ تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِم مِّن كُلِّ أَمْرٍ ﴿٤ سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿
BismillahirRahmanirRahıym
1-) İnnâ enzelnaHU fiy LeyletilKadr.
2-) Ve mâ edrake mâ LeyletülKadr.
3-) LeyletülKadri hayrün min elfi şehr.
4-) Tenezzelül Melâiketü ver Rûhu fiyha Biizni Rabbihim min külli emr.
5-) Selâmun, hiye hattâ matle’ılfecr.
muhursuzpusula
asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story
S sibellcim Sibel in duasi
Ya Fettah Ya Mucib Ya Vedud Ya Erhamerrahimin Allah'ım sen Sibel kuluna tez zamanda birbirlerine hayırlı eş olacakları senin de razi olduğun bir kulunla hayırlı bir yuva kurmak nasip et dua arkadaşlarımin da gönüllülerindeki dualarini kabul et Amin

Merhabalar yeni üyeyim ve tam da böyle bir dertten dolayı üye olmuştum forumda geziniyordum ki ben aramadan bu konu karşıma çıktı. Baya da eski bir konu gördüğüm kadarıyla. Ben bu aralar müsait değilim ama mutlaka katılmak isterim. Fakat şunu merak ettim sormak istedim. Buradaki dualara katılıp faydasını gören, birden bire seveceği ve hayatını birleştireceği insanı bulan oldu mu? Tabiki dualara mutlaka bir karşılık verileceğine inancım tam ama bazen umutsuzluk oluşuyor. Bundan dolayı sordum umarım hepimiz dualarımızın karşılığını alırız

Sibelciğim için okudum rabbim kabul etsin inşallah

Gizem için okudum, Allah kabul etsin

Burcu için okudum. Allahım kabul etsin

Mutlaka yolu buraya dusmus ve dua edip evlenen vardır ama istatistik bilmiyorum birlikte dua etmenin güzelliğini gordum , hatim grubunda duzenli kuran okumaya basladim bu vesileyle bu bile bana kazanctir diye bakıyorum

Mutlaka yolu buraya dusmus ve dua edip evlenen vardır ama istatistik bilmiyorum birlikte dua etmenin güzelliğini gordum , hatim grubunda duzenli kuran okumaya basladim bu vesileyle bu bile bana kazanctir diye bakıyorum
Kesinlikle öyle doğru söylüyorsunuz. Niyet hayat arkadaşımızı bulmak olsa da hiç yoktan dua etmiş oluyorsunuz, tanımadığınız insanlara etmek daha da makbulmüş diye biliyorum. Ne yönden düşünürsek güzel bir yere varıyor kabul olacağına inanarak dua etmek lazım zaten. Sonuçta bizlerin gözüne zor görünen isteklerimiz Allahın kudreti yanında birer zerre kadar kalıyor. Allah kabul etsin dualarınızı. Ben de katılacağım insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…