BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Merhaba arkadaşlar,

Pazartesi günü yeni bir salat-ı tefriciye grubumuz başlayacak. Katılmak isteyenleri konumuza beklerim :KK66:

evTik evTik listeye bekar arkadaşlar katılıyor ama biz onlar için okumak isteyen olursa kabul ediliyor mu bazen sureler denk geldiğinde ben de okuyabilirim hepsine niyetleyip inşallah...
zamanında hayırlı eş için çok dua ettim kendimiçin şimdihayırlı evlat sağlıklı evlat için dua ediyorum

evTik evTik listeye bekar arkadaşlar katılıyor ama biz onlar için okumak isteyen olursa kabul ediliyor mu bazen sureler denk geldiğinde ben de okuyabilirim hepsine niyetleyip inşallah...
zamanında hayırlı eş için çok dua ettim kendimiçin şimdihayırlı evlat sağlıklı evlat için dua ediyorum

merhabalar🌸 liste takibini şuanda S sibellcim yapıyor cuma suresi okuyoruz isterseniz okuyabilirsiniz tabiki bekar arkadaşlarım da çok mutlu olur diye düşünüyorum ☺️
Rabbim size de en yakın zamanda hayırlı salih evlatlar nasip eylesin inşallah 😇🤲

En makbul dua giyaben yapilandir biliyorsunuz Allah razi olsun bizler için de dualarinizi esirgemeyin. listeye katilmak isterseniz katilabilirsiniz tabi ama toplu degil tek tek okuyoruz rabbim tez zamanda hayirli evlatlar versin size de bizlere de😌😌

⭐Duamiz Cuma suresi
* Kısmeti kapalı olanlar, Cuma Suresini günde 3, 5 veya 7 kere okursa, kısmetleri açılır. *

* Allahü Teala en kısa zamanda okuduğu ve devam ettiği bu sure hürmetine o kuluna kısa zamanda evlenmek nasip eder.

muhursuzpusula muhursuzpusula
Kitapkurdu60 Kitapkurdu60
G gunesliguzelgunler
asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story

⭐@muhursuzpusula Gizemin duasi
Bismillahirrahmanirrahim
Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur.Gizem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Ödemelerimi tez vakitte bitirebilmesini, aklında ve kalbinde olan kişiyle arasındaki bilip bilmediği tüm engellerin ve tüm sorunların tez vakitte çözülmesini, ilişkilerine devam etmelerini ,hayırlısıyla yuvalarını kurabilmelerini nasip eyle ya Rabbim. Yuvalarından sağlık, mutluluk, huzur, aşk, sevgi, saygı eksik olmasın. Bu duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Amin
Gizem için okudum. Allah kabul etsin

⭐ duamız günlük her arkadaşımız için bir tane cuma suresi🌺🌺

G gunesliguzelgunler
asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
⭐ Kitapkurdu60 Elif'in duasi
Allah'ım sen büyüksün hayırlı iyi kalpli ibadetlerini yerine getiren sadakatli Allah korkusu olan elif kulunu sevip değer verecek hayırlı eş nasip eyle. burda dua eden arkadaşlarımın ne dua isteği varsa kabul eyle rabbim amin.
Elif için okudum, Allah kabul etsin

G gunesliguzelgunler
asi_melek asi_melek
#sibell13
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story

⭐ G gunesliguzelgunler Mervenin duasi

Allahumme salli ala seyyidina muhammed Ya Latif Ya Vedud Ya Fettah, Allahım Merve kulun için güveneceği beğeneceği dini hassasiyeti olan düzgün ahlaklı merhametli bir eş nasip et. Geç olmadan zor olmadan hayırlısıyla onun ve bizlerin dualarını kabul eyle.
Okudum Allah kabul etsin 🥰

⭐Duamiz Cuma suresi
* Kısmeti kapalı olanlar, Cuma Suresini günde 3, 5 veya 7 kere okursa, kısmetleri açılır. *

* Allahü Teala en kısa zamanda okuduğu ve devam ettiği bu sure hürmetine o kuluna kısa zamanda evlenmek nasip eder.

G gunesliguzelgunler
asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story

⭐@muhursuzpusula Gizemin duasi
Bismillahirrahmanirrahim
Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur.Gizem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Ödemelerimi tez vakitte bitirebilmesini, aklında ve kalbinde olan kişiyle arasındaki bilip bilmediği tüm engellerin ve tüm sorunların tez vakitte çözülmesini, ilişkilerine devam etmelerini ,hayırlısıyla yuvalarını kurabilmelerini nasip eyle ya Rabbim. Yuvalarından sağlık, mutluluk, huzur, aşk, sevgi, saygı eksik olmasın. Bu duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Amin
Gizem için okudum Rabbim duasını kabul etsin inşallah 🤲

G gunesliguzelgunler
asi_melek asi_melek
S sibellcim
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story
⭐ Kitapkurdu60 Elif'in duasi
Allah'ım sen büyüksün hayırlı iyi kalpli ibadetlerini yerine getiren sadakatli Allah korkusu olan elif kulunu sevip değer verecek hayırlı eş nasip eyle. burda dua eden arkadaşlarımın ne dua isteği varsa kabul eyle rabbim amin.
Elif için okudum Rabbim duasını kabul etsin inşallah 🤲

G gunesliguzelgunler
asi_melek asi_melek
#sibell13
A Aylinnn_06
M Mandarins
love_story love_story

⭐ G gunesliguzelgunler Mervenin duasi

Allahumme salli ala seyyidina muhammed Ya Latif Ya Vedud Ya Fettah, Allahım Merve kulun için güveneceği beğeneceği dini hassasiyeti olan düzgün ahlaklı merhametli bir eş nasip et. Geç olmadan zor olmadan hayırlısıyla onun ve bizlerin dualarını kabul eyle.
Merve için okudum Rabbim duasını kabul etsin inşallah 🤲

X