BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Kızlar ben bu hafta okuyamadım,hastalandığım için bilgi vereyim dedim
Cnm salavatlar ozel gunlerde okunuyor biz cuma icin listemizi yapalim sende okursun zaten kisa bir salavat hatta hergun kendinede okuyabilirsen oku cok guzel etkili ve kisa bir salavat

ebruli-- ebruli-- Kahlofrida Kahlofrida kizlar okumustursunuz diye tahmin ediyorum ama haber alamadim ben yeni listeyi baslatayim o arada irtibatta kurariz buralari boslamayin irtibatta kalalimm

Son düzenleme:
Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:1 CUMA SURESİ
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:15 EKİM PAZAR AKSAM

hmbg hmbg (Hatice)
megos megos (Görkem)
Namaria Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 sl_12 (Seval)
ebruli-- ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)MUAF
bcgirl bcgirl (Begum)MUAF
Pinkpotter Pinkpotter (Esra)
HayallerimGercekOldu HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)
@love_story(Özlem)

ARKADASLAR BİR DEDİM AMA İSTEYEN FAZLADA OKUYABİLİR SELAYA DENK GETİREBİLENLER ZATEN GETİRİR CALİSAN EDEN ARKADASLARDA ONA GORE AYARLAMASİNİ YAPAR OKUR 3GUN VERDİM UZUN BİR SURE DEGİL İSTEYEN HERGUN BİR ADETTE OKUYABİLİR BEN BU CUMA OKUYAMAYACAGİM KİSMET OLMADİ ONUN YERİNE SALAVATLA DUA EDECEGİN ALLAH NASİP EDERSE OBUR CUMA HEPİMİZİN NİYETİNE SELADA 3,5,7 GUCUM YETTİGİNCE OKUYACAGİM RABBİM KABUL ETSİN

Son düzenleme:
Ben muafim kizlar :/ . hastayken okunmuyordu dimi sure cunku

Yok okunmaz cnm esma salavat zikir ler okunuyorda ayet sure okunmuyor benim gibi bu cuma baska bir dua et haftayada cuma suresini okursun

Tamam canim ben muafiyetim bitsin okumaya baslarim. haftaya cumayada okurum insallah. bende bizim hayirli niyetlerimiz icin esma okuyayim o zaman :) tesekkur ederim :)

O Ozzgeee canım ben çalıştığım için cuma saati okuyamam yarın sabah namazından sonra okurum inşallah.
Tamam cnm okuyunca yazarsin zaten imkani olan icin selada okunsun dedik bende pazartesi duaya katilabilicem ama cumaya birakicam ozllikle cuma suresini kismetse selada okuyayim istiyorum benim gibi imkani olanlar okur

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

hmbg hmbg (Hatice)
megos megos (Görkem) OKUNDU (3)
Namaria Namaria (Almıla)OKUNDU (1)
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU (1)
ebruli-- ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)OKUNDU (1)
O Ozzgeee (Esra)MUAF
HayallerimGercekOldu HayallerimGercekOldu
@diclemm(Çağla)
@love_story(Özlem)

ARKADASLAR BİR DEDİM AMA İSTEYEN FAZLADA OKUYABİLİR SELAYA DENK GETİREBİLENLER ZATEN GETİRİR CALİSAN EDEN ARKADASLARDA ONA GORE AYARLAMASİNİ YAPAR OKUR 3GUN VERDİM UZUN BİR SURE DEGİL İSTEYEN HERGUN BİR ADETTE OKUYABİLİR BEN BU CUMA OKUYAMAYACAGİM KİSMET OLMADİ ONUN YERİNE SALAVATLA DUA EDECEGİN ALLAH NASİP EDERSE OBUR CUMA HEPİMİZİN NİYETİNE SELADA 3,5,7 GUCUM YETTİGİNCE OKUYACAGİM RABBİM KABUL ETSİN

Hepimiz için üç adet Cuma suresi okudum Allah kabul etsin inşallah.

Bugüne kadarki duaları okudum Allah kabul etsin inşaallah :KK200:
Cuma süresini de okuyacağım

Cuma suresini okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Cuma suresini okudum.Allah kabul etsin.

Kizlar hepimizin hayirli evlilikler yapmasi icin 51 salati mecule okudum. Allahim gonlumuze gore versin . Cuma yuzu gozu hurmetine kabul etsin insallah

Aminnnn Allah kabul etsin

hmbg hmbg (Hatice)
megos megos (Görkem) OKUNDU (3)
Namaria Namaria (Almıla)OKUNDU (1)
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU (1)
ebruli-- ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)OKUNDU (1)
O Ozzgeee (Esra)MUAF
HayallerimGercekOldu HayallerimGercekOldu OKUNDU (1)
@diclemm(Çağla)
@love_story(Özlem)

X