"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Dert anlatma değil de ben sordum bu kızı nerden tanıyosun diye, çünkü benim facede onurun yorumuna kız da bi yorum yazmıştı ve tanıştıklarını anlamıştım. Sonra niye öyle bir yorum yazdı filan derken bazı şeyleri anlattı işte. Beni araması filan heyecanlandırıyor ama durumlar çok karışık o yüzden hiçbir tepki vermiyorum. İlk başlarda daha çok heyecanlıydım kaptırmıştım kendimi hemen ama bu eski kız arkadaş konusu ve o kadar ciddi olmaları soğuttu onu benden. Normalde başka bir arkadaşım anlatsa böyle biri var diye uzak dur o adamdan derdim ama yalnızlık işte insana neler yaptırıyorrr

Haklısın canım, bi ilişki isteseydi daha cesaretli olurdu. Daha benimle ilgili ne düşündüğünü bile açıklamadı bana. Hem zaten kıza sanane kimle görüştüğüm diyip ağzının payını bile verememiş beni de bu düşündürdü. Hala umudu olabilir

Elimde aday olmak isteyen var da ben hala kararımı veremedim. Fikirlerinizi benim için de paylaşır mısınız?

cekucum, isin icine boyle kucuk sehir, tanidiklar, akrabalar ve senin bu konudaki hassasiyetin girince isler biraz sarpa sariyor tabi, hareket alanin kisitlaniyor.

duygularin cok guclu degilse ve mantikli bir mesafede durmayi becerebiliyosan, bi muddet gozlemle bence. geri barisma olasiliklari var gibi geldi bana, tabi bu boyle olacak diye bi kural yok ama nolur nolmaz, uzulmeni istemeyiz.

Ne zaman kabul edecek bakalım. Ama çocuğa abi demen garip olmuş

bende merakla bekliyorum ama henüz bi tık yok şifreleri altüst ettiğim de anlaşılırsa bayram havası yaşanacak burda
ama hal bi gelişme yok öle bekliyoruz bakalım akşam ablasınada yolladım oda henüz kabul etmedi girmediler heralde daha
heyacan heycan ve merak dolu bekleyişim devam ediyor

bak kendi derdimden sanada bi yorum yapmadım ben dimi ceku bence olayı belirli bi mesafede tut
ne ileri ne geri dengede durmaya çalış daha olayları taze gibi tam olarak çıkaramaışlar birlerini hayatlarından
tamamı ile herşeyin bittiğinden emin ol eğer bu insanla bi yola vcıkmayı düşünüyosan aklında bu konuyla ilgili
süpheler olmamalı onun olmadıgından emin olmalısın başta dikkatli davranki sonra canın sıkılmasın bana barışma ihtimalleri var gibi geldi çünkü

Valla büyükleri bu kadar salak salak işler yapıyorsa küçükleri neler yapmaz bunların kızlar demi?

Bence de bulmamız gerek, hem başım ağrımasın hayatımı yaşayım booşvereyim diyorum hem de hayatımı yaşarken sap sap mı yaşıycam diye hüzünleniyorum amann, ne bileyim işte. Şu yalnızlık sendromlarını bi atlatsaydık hayırlısıyla.

Bugün mimar bürolarını dolaştım biraz, bekar kız kaynıyor her yan, her işyerinde de bir bekar erkek var kızlar sıraya girmiş gibi görünüyorlar dışardan bakınca, kadınlarla konuşmaları soğuk, erkek olursa yavşama gevşeme halleri var komdedi var ya... Her erkeğe beş kadın düşecek söylemleri doğru mu oluyor acaba yaa?

Olayını tam bilmiyorum ama konun varsa okuycam ceku, eğer gerçekten ilgilendiğini hissediyorsan biraz naz yap bence. Hani seni bekliyorum ben burdayım sen karar ver gel gibidurmuyorsundur zaten, bu arada öğretmen misin?

Olayını tam bilmiyorum ama konun varsa okuycam ceku, eğer gerçekten ilgilendiğini hissediyorsan biraz naz yap bence. Hani seni bekliyorum ben burdayım sen karar ver gel gibidurmuyorsundur zaten, bu arada öğretmen misin?

Bi konum yok canım sadece size sorayım dedim işte. Eski ilişkilerimden dolayı erkeklere bi adım atmadan önce 10 kez düşünmeyi öğrendim artık :)
Evet öğretmenim. Bu arada sizler ne iş yapıyosunuz

Evet canım temkinliyim içimde kıpırtılar olsa bile, o bunu hissetmiyor kesinlikle. Bigün konuşurken sen hep böyle rahatmısın hiçbişeyi umursamaz gibi görünüyosun dedi. Ben de evet genelde relax bir yapım vardır dedim. Oysa alakası yok

Birilerinin fikirlerini duymak tedirginliklerimin kuruntu olmadığını doğru bir hareket yaptığımı sizlerden duymak bi güven verdi bana, sağolun kızlar. Zaten şu an arkadaş gibiyiz duygusal konuşmalar filan geçmiyor aramızda, beni sabahın 8inde aradı bugün sırf erkenden uyandırıp gıcık etmek için. Dün de ben onu uyandırmıştım 7de
Bana da kızın ilgisi hoşuna gidiyor gibi geldi e bi taraftan da benimle görüşüyor şımardı tabii

Bi konum yok canım sadece size sorayım dedim işte. Eski ilişkilerimden dolayı erkeklere bi adım atmadan önce 10 kez düşünmeyi öğrendim artık :)
Evet öğretmenim. Bu arada sizler ne iş yapıyosunuz

Meslektaşmışız, o da mı öğretmen peki? Öğretmenlerin erkek cinsi çok çektiriyor da:))

sorma ama işte küçüklükten kalam bi alışkanlık bu abi diyodum hep şimdi ismiyle hitap etmek olmaz ama en azından konudan ozaman haberim olsaydı hitapsız kalırdım

günaydın kızlar...

bence ekler faceden belki nete filan girmemişlerdir olabilir yani... ben hergün facee girmem mesela... bundan sonra hitap ederkne abi demezsin artık :)

bu arada benim aday sabah pas vermedi bana; hoş ben de pek baktım sayılmaz ama yine de sinir oldum... ama daha da önemlisi sırt çantası vardı acaba dedim işten çıkınca haftasonu için bir yerlere mi gidecek... belki de başka bir şehirde sevgilisi var :26: neyse incelemeye devam edicem... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…