"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

sen sapsahanesin, canim benimm

tanisma icin hem de nasil heyecanliyim! o rahat, beni sakinlestiriyo, bana noluyosa? onun gerilmesi lazimken... diyo ki, hayatim bana birak sen, ben konuya hakimim, baban ne sorsa aninda cevap veririm, oyle donanimliyim diyo
ustelik de annemi taniyo yillar oncesinden, birbirlerini pek severler, annem ben her sevgilimden ayrildigimda bunu soylerdi, "miskacim su cocuga bi sans versen, hi?" diye :) o yuzden pek keyifli, pek memnun damadindan :)

beni iste biraz babam geriyo. ya cok ustune giderse, ben de dayanamayip mudahil olursam da isler karisirsa diye. neyse annem tampon gorevi gorsun artik napalim :)

ay süper sevindim hele sükür biseyler oldu.. ama hemen emin olma canim.. erkeklerin napacagi belli olmuyor.. ama insallah biseyler olur :)

tamam ama her isteyenede, bizim kiz kücük derlerse, hic kimse olmaz o zaman onlara göre ?
cok sinir bozucu bisey gercekten cünkü yanimdan 15 yasinda bi cocuk gecse, babam o cocuga bakacagim saniyor..
artik bazen hatirlatiyorum tvde bir kiz cikinca filan, ben bu kizdan bile yasca büyügüm diye, hatirlarsinlar diye..
kuzenim benden bir yas kücük, onun hayatinda biri var, teyzem hic bisey demiyor , cok sansli.. annem bu durumu gayet normal
karsiliyor, genc kizdir tabi olacak hayatinda biri diye.. ama bana gelince kücüktür oluyor...

Yenisi kim kızz?
ay yazmadım mıki burda acaba miskanın konusuna yazmıstım ayy sorma canım ya bizimkiler yakmış başımı daha doğrusu canım annem
bizim uzaktan akrabamız bunlar aslında (ayyy nasılda hoşuma gidiyo bahsetmek) anne ve ablayla görüşüyoduk seneden seneye bunu görmüyodum 10 seneyi geçti yani düğünde pek oralı olmadım sonradan öğrendim meğer beni soruşturmuşlar gecen sene abimin düğünün de annei anneme sana gelcem özel bişey konuşmaya demiş sonra oğlundan bahsedip lafı bana getirmiş ama benim canım annem o biriyle görüşüyo ama bilmiyorum demiş daha erken onun için falan diyip anlamamazlıktan gelip kapatmış konuyu tabi bunu ben yeni öğreniyorum ve daha önce hiç bi düğüne gelmemiştiler hep soruyodu herkes her düğünde hatta annesi hem burdaki kınamıza geldi hem cocuklarıyla ordaki düğüne tabi ben konuyu ögerenince biraz araştırdım cocuk süper her konuda iş yakışıklılık huyunuda herkes övüyo bende hep gülerek konuşan cici bi abi hatırlıyorum ders calışmaya giderdim onlara ben daha az tahmin ediyodum 5 6 diye ama 8 9 yaş var aramızda heralde ablasıda ekimde bize gelicek ziyarete düğün cıkısı biraz laf carpıttı ama bakalım ben ne yapıp edip sohbeti kurcam bu cocukla tabi hala hayatında biri yoksa bu düğündede ablasıyla gördük birbirimizi koştuk sarıldık falan bak dedi buda x bende aa nraba diyip sarılıp öptüm hemen ve nasılsın x abi(küçüklükten kalma alışkanlık öfffff) cok uzun zaman oldu falan dedim oda hımm falan biraz utangac konuştu benimle bakışlarını cok yakaladım ama hiç umursamadım traşlı falandı cok bebek geldi bana sonra resimlerini falan görünce bide işin aslını ögrenince cok kızdım kendime

o positif enerjiyi dedigim gün unutuvermistim
o görevi ben alamam cünkü yapamiyorum, miskacim bu görevi sana devrediyorum.. aramizda bu konuda en iyisi sensin..
bize positif enerjilerini göndermeni, positif düsünmemizi saglamani rica edicigim...

yok canım okadarda değil o evden gitmem fikrinden ürküyo tek problem yoksa bilir kızdan cok erkek arkadasım vardır sevgilim varkende bilirdi hep hiç saklamadımarkadas gibiyizxdir ailemle tek sırdaslarım onlar gizlemem hiçbişeyimi
sende bunalma aşılmıyacak seyler değil bunlar

iste bak yine anne faktörü bir engel olusturmus ben diyorum bunlar bizim mürüvetiimizi istemiyor diye
yazdiklarini okurken heyecanlandim bende :) ama bir daha nerde nasil görüseceksiniz ?

ay süper sevindim hele sükür biseyler oldu.. ama hemen emin olma canim.. erkeklerin napacagi belli olmuyor.. ama insallah biseyler olur :)

tabii canım güvenilmez bu erkeklere onun çok güzel farkına vardım ben yıllar önce :) ben sadece onun benim farkımda olup olmadığını merak ediyordum şu an netleşen tek şey bu zaten... düne kadar olmamışsa bile bugün farkıma vardı... bu çocuktan önce de biri vardı demiştim ya benzer hikaye o mesela bana aşina olduğunu ama ilgimin farkında olmadığını söylemişti... ve de bir şekilde adım atmak gerek diye söylüyorum ya; o adımı benim atmam için önceki durumdan en azından bir bakımdan daha iyi olması gerekiyordu... farkımda ama hoşlanmıyor da olabilir bu durumdan... belki de sapık mıyım ; takip ediyor muyum diye baktı :) yani incelemelerim devam edecek bir süre daha...

Annen onaylıyorsa hiçbir sorun çıkmaz canım inşallah.Annen şimdiden çalışmalara başlamıştır babanı ikna konusunda:) Belki çabucak resmileşsin ister, o konuda azcık sıkıntı yaşarsak diye endişeleniyorsun sanırım baban adına. Ah bu babalar zaten ne istediklerini bilmiyorlar ki verseler mi kızlarını vermeseler mi Turşumuzu kurmasınlar da versinler bence.

Ay benim annem de bu olsun artık damat nasılmış bi bakim diyo yaa nasıl üzülüyorum her seferinde olmayınca. Ki öyle ben evleneyim delisi de değildir, ben istiyorum diye hevesleniyo kursağında kalıyo o kadar üzüldüm ki hele bu son olayda olucak gelicek diyodu hep.

Sapık senii:))) İlk kez net şekilde farkına varmasıyla "bu durumdan" hoşlanmıyor olması aynı ana denk gelemez bence.:)

ben de va o pozitif enerji ; hepimize yeter mi bilmiyorum ama o yüzden siz de biraz çaba gösterin kızlar :)

Bende de var amaaaa ya çok var ya hiç yok. Sabır bitti galiba artık.

Canım parça parçaydı anlayamamıştım şimdi çok iyi anladım:)) Çok güzel bi gelişme bu umarım olur da geçmişte seni üzen o arsızlara ders olur. Onun büyük olması da çok iyi ayrıca, olgunluk açısından.

Yaş demişken straw ın da vardı böyle bi durumu o geldi aklıma görüştü mü acaba o kişiyle?

az önce yaprak dökümünü izlerken ablam ve annemle..
tahsinin kizi var 15 yaslarinda ve sevgilisi var.. baktim disarda rahat rahat konusuyor..
ablama sordum, babasi izin veriyormu yani diye.. evet bisey demiyor.. ama dedi fikretin sayesinde yani karisinin
sayesinde böyle oldu dedi..
annem hemen müdahele etmese olurmu ama daha cok kücükler.. bunlar evlenemez manasinda..
ablamda demezmi : e tabi bunlar 30 yasind degillerki evlensinler 15-16 yasindalar..
ablama döndüm dedim evlenmek icin 30 yasindami olmak gerekiyor.. ?
yok öyle degil bilmem ne örnek verdim söyleydi böyleydi..
agzindan o cümleyi duydum ona göre 30 olmadan evlenilmiyor bu kesin..

Ya sanırım aile içinde bu muhabbet biraz fazla söz konusu olmuş. Senin sevgili olmak istediğin ama olamadığın biri var mı ki bu konuyu hep buraya getiriyorsun? Yoksa önce onaylarını alayım da sonra biri olursa sorun olmasın mı diyorsun?

Yaşın kaç bu arada?

9 gün sonra 24üme giricem.. sevgilim olursada onlara söyleyemem.. hemde onaylayacaklarini sanmiyorum
bu arada bana soru sorma seklinde bir sogukluk sezdim.. seni rahatsiz eden nedir onu anlayamadim ama sende benim yerimde olsaydin emin ol sinir olurdun böyle olmasina..

Son düzenleme:
ben de va o pozitif enerji ; hepimize yeter mi bilmiyorum ama o yüzden siz de biraz çaba gösterin kızlar :)

canım bu sefer kararlıyım umutluyum gayet olumlu ve ılmlıyım hadi hayırlısı artık

saol canım inşallah sonuda hayırlı olur facede actım yeniden ama henüz eklemdim haftasonu ekliycem niyeyse öle geldi içimden öle hemen actım hemen ekledim yapmak istemedim biraz belli edicem kendimi bakalım bşi atrak olacakmı inşallah sevgilisi yoktur

iste bak yine anne faktörü bir engel olusturmus ben diyorum bunlar bizim mürüvetiimizi istemiyor diye
yazdiklarini okurken heyecanlandim bende :) ama bir daha nerde nasil görüseceksiniz ?

canım sen bu konuda bayagı bi dertlisin anladıgım kadarıyla ama farklı seylerden bahsediyoruz benimki ortada bi yakınlık mevzusu oldugu için ve ben evlenmenin esini bile ettirmeyen bi insan oldugun için ve kabul etmiyeceğimi gayet iyi bildiği için kendince kapamış konuyu ama ucunuda acık bırakmış bu benim daha cok işime geldi çünkü ozaman söleseler ben direk hayır diyecektim zaten hiç sıcak bakamıyorum bu gelin görüştürelim sizi işine acılmadan kapanacaktı mevzu şimdi böle görünce ve hafif söz dokundurmaları da olunca ben de net davranabilirim işime geldi yani ki duydugum zaman size yazdıklarımı annemede söledim bak kısmetime engel oldun diye oda sanki desem kabul edecektin dedi güvenemedimki sana görüşmezdin bile sonra ayıp olurdu insanlara sonucta akrabayız dedi ve hak verdim de çünkü aynen öle olucaktı ki şu cümleyide kurdu cok istiyosan ablası geldimi diyim bizim seillacok begendi sizin oğlanı diye dedi bayılır alırlar seni cünkü cok seviyolar dedi tabi bende oldu annecim paket yap ver beni onlşara kızımız evde kaldı alın diye şakalaştık falan filan yani rahatız herşeyi konuşabiliyoruz keza baba mevzusuda öle sorulunca tabiki öle diyo buda bana garip geliyo aslında gayet normal ama benim anladığım senin durumun biraz daha farklı sanki biraz baskı altında gibisin yanılıyorsam düzelt lütfen
sevgilim olsa söyleyemem demişsin ordan cıkarıyorum bunu belkide böle bir durum yok sende ailene karsı cekingen davranıyo olabilirsin bilemiyorum tam olarak ama dediğim gibi zamanla aşılır bunlar tabi bunu aşacak olanda yine sensin o yüzden cok canının sıkma bu konuda derim

gunaydin bebekleerrr, pozitif enerjimi topladim da geldim :)))

elinde adayi olan bayanlara sesleniyorum: adayi kivama getirmek sizin elinizde, oyle cekine cekine, ikina sikina olmaz bu isler :)

adayi olmayanlara gelince, bence arkadas cevresi denenebilir, boyle yakin arkadaslara sakayla karisik duyurulabilir, bu isler network isi :)) neydi, bi hipotez vardi, sadece 3 kisiyle dunyadaki herkese ulasilabilirmis diye :)) herkesin arkadas cevresinde muzmin bekarlar vardir, olay onlari bi araya getirebilmekte :)

ayy günaydın... valla yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum... öyle tanışamam ben ; utanırım sıkılırım yok bu işler böyle... Durduk yere kimse ben geldim deyip ayağımıza gelmiyor ki... öyle işliyor olsaydı bu durumda olmazdık :)

elinde adayı olan biri olarak bu sabahımı da anlatıcam size :)

ben evimin altında köşede servisimi beklerkeen ki itiraf ediyorum çocuğu görebilmek için servis saatimden 10-15dk önce çıkıp orda bekliyorum :78:
neyse baktım uzaktan geliyo arkadaş ben de yaklaşmasını bekledim... tam önümden geçerken çevirdi kafasını baktı ben de baktım tabii
benim durduğum yerde gözlükçü var onun yanında küçük bir cafe ; onun yanında da bankamatik... aday arkadaşımız bankamatikten para çekmeye karar vermiş... önünde bir kız vardı onu beklerken de yan döndü öle arada baktı... durum bu şimdilik... ne düşünüyorsunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…