"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

peki sen çalışıyor musun ; okuyor musun ? okuyorsan okulun bitsn istiyorlardır ama zaten 24üne yeni girecekmişsin... evlilikten önce birlikte mutlu olabileceğin biri olsa daha süper olur :)
ben de aslında sevgilim olursa hemen aileme söyleyemem ; baskıcı olduklarından filan değil ama sadece önce ben emin olmak isterim... bir de ben liseyi yatılı okudum ; üniversite başka şehir ; üniversite sonrası hayatım başka şehirde filan geçtiği açıkçası kendi kararlarım konusunda ailem hiç sorun çıkarmaz çünkü bunca zaman zaten yalnızdım ve çok şükür onları üzecek birşey yaşatmadım... ama işte dediğim gibi önce benim emin olmam lazım ki onları sonunda üzmeyeyim... belki senin ailen biraz seni bu konularda tecrübesiz ya da çok iyi niyetli görüyordur ve korumacı davranıyorlardır...

ya aslında ailelerin de en baştan onayladığı bir ilişki çok daha hoş olabilir sanki :)

tama mmiskacım ya daha fazla vurma bende katılıyorum sana son derecede haklısın benim de düşüncelerimin coğu bu yönde ama diyorum ya akşam elim gitmedi bi türlü ama öğle arasında şifrelerimi değiştirip ekliyorum hemen işte face yasakda şifre değşitirmem gerek oda uzun iş nese hemen ekliyorum yani ayy yada dur tamam bıraktım işimi davet yollıycam hemen ok seni mi kırcam ya :79:

yaaa kücük böcüğüm miskanın sözlerini direk üstüme aldım hak vererek yapıyorum hemen diline düşersem yandım

senin mevzuda oda farkında demek ki, bakışlar karşılıklı olduguna göre hadi hayırlısı diyelim halledersin sen bu işi ayrıca beklediğin yerde para cekmeside bi işaret olabilir gerçi bi coğumuzda yapıyoruz bunu sabah daha sakin oluyo bankamatikler diye ama bence buda bi işaret tek neden bu olsa neden dönüp baksın ceker parayı gider

evet evet yap birşeyler yaa noolacak... sonra içinde kalmasından iyidir...

bankamatik olayı evet tesadüf de olabilir çünkü önceki kişide yaşanılan tesadüfleri bir anlatsam o senin kaderinmiş derdiniz :)
ama tabii kaç aydır ilk defa para çekmesi de acaba dedirtiyor ve bir de geçen haftalarda filan kafasını çevirmeden gözucuyla filan baktığını düşünüyordum ama tabii gözlüklerden emin olamıyordum bugün o kafa çevrildi 90derece tabii bunlar al kaptır kendini demek değil ama biraz ilerleme var gibi...farkındalık durumu olumsuz değil sanırım ama ben adım atmadan bir süre daha beklemeyi düşünüyorum... sadece öncekinden ders alarak bu süreci çok uzun tutmayacağım... şimdilik düşüncem bu...

ya aslında ailelerin de en baştan onayladığı bir ilişki çok daha hoş olabilir sanki :)

ailelerin onaylamadığı bir durum yok ki ortada aksine annem bayılıyo bu cocuga annem her sene istanbula gittiğinde ugruyo mesela orda kalıyo ve her bahsettiğinde söler cok iyi cocuk die dicem oki olsa memnun olurlar aman öle yada böle ben bi sohbet kurayımda bakarsınız iteriz birbirimizi

bariz ilgili seninle demek bakışlar ele vermiş durumu işte ama bence de biraz daha gözlem gerekli sonuc güzel olur umarım

Elimde aday olmak isteyen var da ben hala kararımı veremedim. Fikirlerinizi benim için de paylaşır mısınız?

Bi çocuk var beni kuzenimin faceinde görüp beğenmiş, bikaç kez görüştük. Eski sevgilisi aramızda sorun olacak gibi o yüzden karar veremiyorum. Kız benim liseden tanıdığım birisi. Bigün bizi yemekte gören biri kıza yetiştirmiş kız da bunu arayıp niye onunla görüşüyosun gibi laflar etmiş. Bunlar sözlenmenin eşiğinden dönmüşler aileler birbirini tanıyomuş çok iyi anlaşıyorlarmış, kızın ailesi çocuğu çocuğun ailesi de kızı seviyormuş falan filan sonradan kızın ailesi istememiş ve ayrılmışlar. Kız da o gün aradığında ben ailemi ikna etmeye çalışıyorum sen başkalarıyla görüşüyosun filan demiş. Benim yaşadığım ilçe küçük biyer bu çocuğun akrabaları da kızı tanıyodur kızın akrabaları da çocuğu tanıyolar. Eğer bizim aramızda bişeyler olsa bu durum sorun olur mu, akrabaları bana bişeyler ima etmeye çalışırmı. Benim çok canım sıkılır böyle olaylara kulaklarımı tıkayamam. Ama çocuk da çok iyi kibar beyefendi birisi, o yüzden kestirip atmak da istemiyorum, karar veremiyorum...

Çok heyecanlıııı İnşallah sonunda hayal kırıklığı olmaz

yok ben anladım canım zaten ailelerin çok daha hevesli olduğunu... yani en baştan böyle olması bile hoş diyorum yani neden olmasın diyorum :)

nerde görse bakıyo demek ki o senin farkında artık.

bi şekilde konuşma ortamı yaratmalısın ama nasıl

yok tatlım yaa görüşmedim, ben genç birisi olsun istiorum, yaşımı küçük sandıklarından çok küçükler bile ilgileniorlar ama onlarla da olmaz ki, en azından benim yaşımda ya da bi kaç yaş büyük olsa biri olsa diorum amaa yokkkk, üffff yaaa her geçen gün umudum azalıor valla
bahsedebileceğim kimse bile yok şu anda yaaaaaaa

Çok heyecanlıııı İnşallah sonunda hayal kırıklığı olmaz

inşallah canım ; görücez artık :)
senin durumunla ilgili de açıkçası ben de biraz çekimser davranırdım... belki çocuk kızın ailesi istemediği için sadece durumu kabullenmeye çalışıyor olabilir yani içinde biryerlerde ona karşı birşeyler hissediyor olma ihtimali var sanki... üstelik akrabalar filan da bu ilişkinin devam etmesini ister gibi... yani eğer çocuk hayır ben bitirdim tamamen yeni birini istiyorum deyip sana karşı gerçekten güzel şeyler hissediyorsa etrafı boşvermek gerek... ama sanki yeni biriyle geçmişi unuturum diye düşünüyor gibi geldi... sanki başka bir yerde de okumuştum karşılaşmıştınız ama sonrasında aramamıştı gibi hatırlıyorum... yanlış mı hatırlıyorum ki? nasıl sana karşı davranışları... kibar olmasını boşver bence çünkü hepsi ilk başta gayet kibarlar :) bunlara gizli öküz diyoruz

bence 1-2 yaş küçük de olabilir ... neden olmasın ki işinde gücünde biraz olgun olan biri olabilir...
ama umutsuzluğa kapılmak yook... sanki biz süper ilişkilerden bahsediyoruz

Ben de çekimserim zaten, ilk başlarda çok aramıyordu ama bu sıralar daha sık arıyor.Kıza karşı çok sinirli kesinlikle bitti diyor, aradığını anlatırken bile çok kızgındı.Ama duyguları nasıldır bilemem belki de hoşuna gitmiştir ailemi ikna ediyorum demesi, o kızla görüşme demesi, bu konuda temkinli davranmaya çalışıyorum.Buluştuğumuz günden sonraki 2-3 gün ilgili oluyo sonra benden bir adım görmeyince o da aramıyo gibi geliyo. Sonra çok istese karşısındakine bakmaz arar diyorum, kendimi kaptırmadan bekliyorum, bakalım zaman ne göstercek.

o zaman iyi yapıyorsun canım... ne biliim birine kızıyorsan eğer içinde birşeyler vardır ya da ben öyleyim diye öyle düşünüyorum... sen temkinli davranmaya devam et; sorunsuz bir yakın geçmişi olsaydı araman konusunda gaz verirdim ama o çocuğun cesarete ya da senin ilginden emin olmaya ihtiyacı olmasından öte yeni bir ilişkiye hazı olup olmadığından emin olmaya ihtiyacı var bence...

tatlım yaa bence de o kadar yaş farkından sorun olmaz da 85li adam bile bana evlenme teklif etti

haha süpermiş yaa... tabii o yaşlarda bir evlenme merakı oluyor erkeklerde...
ayy benim de kuaförüm 85li ama daha büyük gösteriyor ve hasta bana yavrum yazık yaa ama güzel de çocuk... her seferinde nasıl 30sun sen yaa diyor... nerdeyse niye 30sun diyecek

Senin cevabının sıcaklığı siteyi sarmış maşallah, ortada ne var, merak etmiştim hiçbir art niyetle sormadım. Demek istediğim gayet açık, neden alınganlık ediyorsun bebek?

Eski kız arkadaşını seninle konuşacak konumda olması henüz işlerin karışık olduğunu gösteriyor hem sana da yazık bu durumda, onun dertlerini dinlemek zorunda mısın sen kanka mısın! :)) Ama sanırım sen bu adamdan hoşlanıyorsun.

küçücük böcücük, gelişmeler baya iyi bence, bakışmaları fazla uzatmıycam demeni de takdir ediyor ve senden bir atraksiyon bekliyorum.

straw, benim de bahsedebileceğim kimse kalmadı:))

küçücük böcücük, gelişmeler baya iyi bence, bakışmaları fazla uzatmıycam demeni de takdir ediyor ve senden bir atraksiyon bekliyorum.

muhtemelen yarın sabaha bir atraksiyon olmayacak çünkü akşam güzellik salonuma gidip biraz çirkinleşeceğim ve yarın sabah suratım şiş olacak... o yüzden karşılaşmamak için mümkün olduğunca geç çıkacağım... :)

ayy cnmm o da bişey deil 88 li olan bile ilgilenior, manyak bu adamlar yaa bence sorun deil demezler mi bi de ama boşver takılsınlar, en azından kendimize güvenimiz artıor di mi :)))

yaaa birilerini bulmamız gereeeekkkkkk hem de acileeeeennnnnn

evet yaa kesinlikle ben kendimi çok iyi hissediyorum ; bir de özeniyor ki saçımla filan... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…