"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayy kızlar önüme bi tabak cips aldım koca bi bardak da kola sanırsınız evdeyim cumalarıda sakin oluyo genelde burası normaldede hayatta kola içmem cips severim ama öle cok sık yemem artık stresten midir nedir anlayamadım hala tık yok
dans kursuna yazıldım bende eylül sonu başlıycam güya bakalım artık devamlılığı becebilecekmiyim

evet cumaları bizim burası da baya sakin :) cnm latin danslarına gidiceksin di mi? ben de öyle düşünüorum.. kursların etkinlikleri filan da oluor, o da en azından kafa dağıtmada işe yarar da beraber gidicek biri olsa daha eğlenceli olurdu :)

evet canım latin danslarına yazıldım zaten yetişkinlere bi o var burda (ve evet o ben oluyurum) bencede grup olunsa daha güzel olur aslında ama ben burdan kimseyi uyduramadım kendime aynı şehirlede olsak toplanıp giderdik

ay straw bu arada bende düğündeydim akşam gecen gittiğim kınanın düğünü damat tarafıydım ben ve damat benden bi yaş büyük annelerimiz kuzen bizde cok yakınızdır yani o erkek benle yaşıt ve evleniyo bitane daha var o da bende kışa yaparım diyo sen dur diye dalgfa gectiler benle akşam bi baktım etrafa hep yaşıtım insanlar parmaklarında koca koca tek taşlar bide dans müziği çalıyo herkes dansta ben öle bi köşede pusmuş babacım dedi gel dans edelim ayy yok dedim istemem ama gerçekten akşam dokundu bana yani yanlızlığım ayy yok dedim artık kesin bulmam lazım birini o hevesle gecenin bi vakti eve gelip face actım ama yook yine hüsran
eve giderken dedim anneme bu son bidaha kimsenin düğününe gitmiyorum o garibim de üzülerek baktı yüzüme ha bide kınada da adet ya elimizde mumlar kafamızda tül taçlar dönüyoruz bi baktım annem nasıl aglıyo derken benim gözler doldu aaa bide baktım gelin örtüyü kaldırıp kıkır kıkır gülüyo keza gelinin anneside mutlu hıı dedim demek artık kurallar değişti gidenler gülüyo kalanlar eğlıyoooooo bende böle aglanacak halime gülüyorum öffffffffff koca yazyanlız geçti

tabi tatlımm artık koca bulmak kolay mı, bulan aman evde kalmaktan kurtuldum modunda güler tabi, neden dersen o adamı evlenmeye ikna edene kadar baya ağlamıştır zaten
valla ben de artık düğüne filan gitmiycem, kendini çok kötü hissedior insan, yalnızlığım ikiye katlandı resmen

aynen öle şaka falan derken ciddi dokunuyo artık resmen özendim akşam diğerlerine çoğunluk benim yaşıtım dı hepside çift
ya evli ya nişanlı danslar oyunlar öle izledim ki oynamayıda cok severim helede ortamını bulduysam koparım her düğünümüzde ortadayımdır ama akşam hiç i,çimden gelmedi ortamda güzeldi artık sona doğru ayıp olmasın diye kalkıp iki döndüm okadar

çok çok yakınım olmadığı sürece düğün - kına ve hele hele nişanları sosyal aktivite kabul etmekten vazgeçeli çook oldu :) tamamen stres ne giyeceğim derdi , geline ne takacağım kendime ne takacağımı geçtim o yalnızlık cidden koyuyor bana da... diyorlar ki kimse senin düğününe gelmeyecek amaan gelmezse gelmesin napıım sanki evleniyorum da onu dert edicem kendime... en son bir arkadaşımın düğününe gitmeye niyetlenmiştim tüm bu düşüncelerimden sıyrılmaya çalışarak ki bir de hep üniversite ortamım olacaktı çok da sıkılmam diye düşünmüştüm... düğünden 1 hafta önce filan konuşup birlikte gideriz dediğim yakın arkadaşlarımdan biri (!) kendince süper bir şaka yapınca vazgeçtim o zamandan beri de aramıyorum kendisini... başka şehirde yaşıyor ve kız arkadaşıyla birlikte katılacaktı düğüne beni de alacaklardı düğüne giderken... düğünden bir gün önce konuştuğumuzda da bana sen de gelecek misin dedi sonra da masa organizasyonu yapıyordu düğün sahibi arkadaşımız ondan bahsetti "sen de bekarlar masasında oturursun artık" dedi ... o kadar bozuldum ki önceden olsa umrumda olmazdı ama artık oluyor maalesef... o yüzden biri düğün var deyince " sosyal aktivite kabul etmiyorum; ben gelmicem" diye en baştan gitmeyeceğimi söylüyorum kimse de kusura bakmasın... :76:

evet cnm çok haklısın.. ben de gitmemem gerektiini görmüş oldum.. herkesin yanında biri, bekar olanlar çok küçük v.s. artık kısmet olursa düğün namına kendi düğünüme giderim ancaaa

kaderdaşlarım beni de alın topiğinize.. o kadar mutsuzumki umudumu yitirmek üzereyim rahatlatıcı sözlerinize ihtiyacım var =(((((

ya aksi gibi benimkilerde cok yakın oluyo hep kıramıycam insanlar oluyo dediğin gibi ne giycem ne takıcam en basiti dün o sıkacta sac makyaj havale geciriyodum bi ara bide benim bahtsızlıgım (aslında menun edici bi durumda saolsunlar faka işte ruh halim kaldırmıyo artık) gtüm gün onlarla oluyorum kuaförde resimde gelin aranasında saolsunlar hiç ayırmıyolar beni yanlarından ayakkabılardada en başta hep benim ismim hiç değişmiyooooo

evet cnm çok haklısın.. ben de gitmemem gerektiini görmüş oldum.. herkesin yanında biri, bekar olanlar çok küçük v.s. artık kısmet olursa düğün namına kendi düğünüme giderim ancaaa

çok şükürki sayıları azaldı ve yakın zamanda kimse yok uzun bi süre düğün ccemiyeti görmek duymak istemiyorumm bende

kaderdaşlarım beni de alın topiğinize.. o kadar mutsuzumki umudumu yitirmek üzereyim rahatlatıcı sözlerinize ihtiyacım var =(((((

anlat bakalım biraz belki daha iyi olur hem tanımış oluruz seni... kaç yaşındasın ; ne iş yapıyorsun neden yalnız olduğunu düşünüyorsun ?

cnm hoşgeldin :) kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş keşke seni de hepimizi de rahatlatıcak bişiler söleyebilsem ama bu ara çok karamsarım öffff...
bu arada önceden gezicem die haftasonlarını iple çekerdim kızlar yaaaa, şimdiyse gene zaman doldurmak için napiyim bu hafta die düşünmekten haftasonu gelince sıkıntı basıor beni.. neyse dediğim gibi bu ara bi karamsarlık var ben de sizi de strese sokmamak için daha fazla saçmalamiyim :) öpüldünüz canlarımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…