"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

çok güzel bir bölümün var 1.5 yıl ne ki. hiç takma bence bir an önce bitir okulunu. hayata gibi part time iş bulsan bu sorunu çözemezmisin ki. o zamanda derslere vakit kalmaz ama dimi

evet canım dediğini yapıyordum aslında belki seneye de devam ederim,matematik bilgisayar dersleri veriyordum,bıraktım,çocukların ailelerin kaprisini çekemedim,paraya ihtiyacım oldğu halde bıraktım.

ya senı anlayabılıyorum ınan bana ama dedıgım gıbı ılerde rahat edecegın günler gelecek hem düşmez kalkmaz bır Allah bak gerçekten ınan bana sımdı alamadığın seylerı ılerde aldıgında daha cok zevkıne varacaksın yada erkek arkadaşınla bırseylerı yapabılmek daha keyıflı gelecek benım suanda yapamadıgım nokta aslına bakarsan mutsuz olmamın nedenı bu uluslararası bır sırkette calısıyorum ısımı ,ofısımı cok sevıyorum ama hayatımda bırısıne yer veremıyorum neden dersen çünkü üniversitede okurken gerek eskı erkek arkadaşım gerek aılem yağdırdı resmen .Erkek arkadaşıma ıl dışına cıkalım dedıgım anda gıdıyorduk,onu yapalım dedıgım anda yapıuyorduk benım yaşımdakıler daha bara gıtmek,gece dışarı cıkmak ne bılmezken ben dışarılardaydım yada 18-19 yaşımda cıcek manyağı halıne gelıyordum sımdı aynı seylerı hayatıma gıren erkeklerden beklıyorum ama olmuyor olamıyor cunku o o kadar bırseylere sahıp oldukturdukı sımdı dıgerlerını başka erkeklerden beklıyorum o kadar ılgı o kadar sey yapabılme kapasitesi olmuyor. ee az ılede ben yetınemeyecegımı düşünüyorum kendı paramı kazanıyorum napım senı muhabetı oluyor bu sefer.
Gerçekten bunu mesela sen ılerde yaşamayacaksın yaşadıgın herseyın kıymetını bıleceksın çünkü azı gördün az ılede yetınmeyı bıleceksın cok ılede. yerınde olsam parttıme calısırdım boylelıkle en azından yapmak ıstedıklerımın bır kısmını gerçekleştirebılırdım.ıngılızcen falan varsa en basıtı tercüme falan yapabılırsın.

evett kızlarr..

sonunda söyledimm.

cumartesi günü bi işin var mı. görüşebiliriz istersen dedim :)

işim yok güzel olur demiş.

tmm dedim bende. hava güzel olur inşallah yazmış :))

yaaaaaaaaaşşşşşşşşşşşşşşşşşaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssssııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnn gamzekkk dogru seyı yaptın canım

inşallah canım,durumu özetlemişsin ne güzel..şimdi senin o erkek arkadaşınla olan durumun bütün ilişkilerini etkiliyor anladığım kadarıyla,özel olmazsa neden ayrıldınız acaba,seviyor muydunuz birbirinizi ?

kızlar ben aşk tesadüfleri severı ızlıcem madem aşık olamıyorum aşk fılmı ızlıyım barı

acıklı biraz sonu..not defteri,cesaretin var mı aşka,aşka yolculuk tavsiye edebilirim..arkadaşımla bu filmleri izleyip hayalimizdeki erkeğin özelliklerini kağıda yazıp saklardık

evett kızlarr..

sonunda söyledimm.

cumartesi günü bi işin var mı. görüşebiliriz istersen dedim :)

işim yok güzel olur demiş.

tmm dedim bende. hava güzel olur inşallah yazmış :))

sonundaaaaa:) tebrik ediyorum seni :) hafta sonu itibari ile hava ısınacakmış merak etme:)

acıklı biraz sonu..not defteri,cesaretin var mı aşka,aşka yolculuk tavsiye edebilirim..arkadaşımla bu filmleri izleyip hayalimizdeki erkeğin özelliklerini kağıda yazıp saklardık

Sonra yazdığınız gibi birileri çıktı karşınızaa dimi, hadi biz deneyelim kızlar:))

Sonra yazdığınız gibi birileri çıktı karşınızaa dimi, hadi biz deneyelim kızlar:))

tabi tabi bilirsin bütün erkekler o filmlerdeki gibi zaten. biz de sırf bu nedenle burda dil döküyoruz dimi :) ama iyi fikir topikçe o filmleri izleyip bizde bi liste yapalım sonrada o kriterlerde birini arayıp ömrümüzü yalnız geçirelim :)

evet tavsiye ederim denemekten ne çıkar..ama şunu deyim onunla tanışmadan önce çok sesleniyordum arkadaşlarla konuşurken filan nerdeyse gelsin artık üzülmek istemiyroum diyordum,en son sömestr tatiline giderken arkadaşıma demişim ki dönüşte yeni bir dönem yeni bir aşk başlayacak diye..sonra hiç alakasız beklemediğim bir anda oluverdi,tanımıyordum bile onu..arkadaşım diyor sen zaten emin konuşuyodun diye..çok inanmışım demek ki oldu..olumlu düşünün kızlar..

Bizim liste uzun olur nasıl da biliyosun.:)) Ya bak biri Face'ten siler biri msn kapar gider biri istemez biri anamla yaşa der biri ben pırasayım der liste yaptım bak sana.

lamia gel bak bak olmuş işte tutmuş bak:))

Olumlu düşünmek lazımcanım biliyorum farkındayım ama içimde sanki bir çöp yığını var temizlemem gerek. Bu hissi atamadan bir şey yaşayamağımı ben de biliyorum.(

Üzülmek istemiyorum dedim ama orası yanlış olmadı tabi,sorunsuz olmuyor malesef..türkiye şartlarında çok romantik erkek bulmak zor onu bekmeyin
bence kızlar..belki 1000/1..ama sonraları romantikleşebilir..filmlerdeki aşklar çok güzel hep mutlu son,keşke gerçekte de öyle olsa

Son düzenleme:
çöp yığını derken canım,geçmişte yaşadığın olumsuzluklar filan mı ?

Evet yaşla beraber her yıl bikaç kişiyle tanışıyosun ve hepsiyle olumsuz şeyler yaşanında bi olumsuz düşünce sarıyo insanı ister istemez... Kendini de değiştiremiyosun karşındakiler de değişmiyo işte zaman akıııp gidiyo sora. Sen en iyisini yapmışsın bak tut bırakma yapış ona çünkü birbirinize alışmış olucaksınız şimdiden ne güzel. İnşallah sonu da iyi gelir filmlerdeki gibi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…