"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ama yalan söyledi bana ben çok takılırım böyle şeylere zaten şimdi teyzem benim haberim yokmuş gibi arıyor bakalım ne diyecek savunması ne olacak . oofff keşke dediğin gbi olsa zaten önceden çok kişi ekliymiş bunun kafesi var ya çevresi çok. iki selam veren ekliyordu kabul ediyodum seninle tanışınca hepsini sildi demişti. acaba o dönem mi ekledi ki. çok mu iyimserim

Aaaa bak bu kesinlikle mantıklı bi açıklama.

ben aşık olmak ıstıyorum kuzum bana aşık olunması da tabı lazım karşılıklı olmasw lazım o ayrı bır konu ama önce ben ona olıyım ondan sonra o bana olsun ıstıyorum...
hakıkaten ben bu aralar hayatımda bırısıne ıhtıyaç duymaya başladım...

Selam kızlar ben pek başlığa uymuyorum ama katılabilir miyim acaba aranıza..benimde sevdiceğim var henüz işim yok,okulum uzadı canımı sıkıyor biraz..nasıl bir şey para kazanmak,sizin gibi kadınlara nasıl özeniyorum anlatamam,kendi param olsun bir şeyler alayım o kadar çok istiyorum ki,beğendiğim beş kıyafetten bir tanesini belki alabiliyorum şimdi..biraz anlatabilir misiniz nasıl bir şey çalışmak para kazanmak?:87::87::87::87::87::87:

bu arada hoşbulduk canım ya naptın cocugada kaçırdın bakalım?

O aşık olursa seni aşık eder merak etme, gerçekten aşık olması lazım ama:)

Yazdım işte bi cümle sarf ettim kaçtı

evet öğrenciyim..elektrik elektronik müh.son sınıf seneye de uzadı 1.5 yılım var yani toplam bitmesine,kpss ye hazırlanıyorum..ailemden para istemek çok zoruma gidiyor onlar dert etmiyor ama okulu uzattığım için suçlu hissediyorum

ya ben kendı paramı hep kazandım aslında lıseden berı parttıme hep calısştım yada ablamın ek kartı hep vardı hep ıstedıgımı bır sekılde alıyordum.Şimdide bırsey değişmedi ama okuldakı yıllarımı deli dolu hallerimi özlemeye başladım.Artık budaha oturaklıyım,daha ağırım,nereye ıstersem gıdıyorum ne istersem yapıyorum ama boyle oluncada ıste olmuyor cunku aman adam derdimi cekıcem o bana uysun dıyorsun olmuyor bak senınde şanslı oldıugun yan var bırısı var hayatında mutlusun az ıle yetınmeyı bılıyorsun ben bunu mesela hıc bılmıyorum ..

bence dünyanın en güzel duygularından biri kendi emeğinin karşılığını almak ve her istediğine sahip olabileceğini bilmek
kimseden bişey istemek zorunda değilsin çünkü sen kendi kendine yeten birisin :) kesinlikle harikaaa...
ben okul tatillerinde bile evde durmaktan nefret eden biriydim çalışmak yaşamın anlamı gibi birşey benim için

güzelmiş bölümün neden kendını suçlu hıssedıyorsun kı zor bır bölümde okuyorsun sonucta sende ılerde para kazanacaksın keyfınden okulu uzatmadın ya.

Canım çok güzel yazmışsın ama ne bileyim kendi paranı kazanmak başka,erkek arkadaşımla bir şeyler alırken bile dikkat ediyoruz,mesela şehir dışına gitmek gezmek filan isiyoruz olmuyor,ona çok güzel hediyeler alayım istiyorum olmuyor..

bu arada umarım sen de aradığın aşkı bulursun,bir anda çıkıveririr karşına hiç belli olmaz..sen yeter ki iste..

çok güzel ifade etmişsin ben de aynen senin gibi düşünüyorum..allahım o günler bir gelse,şu anda kendimi aşırı kısıtlanmış hissediyorum..

çok güzel bir bölümün var 1.5 yıl ne ki. hiç takma bence bir an önce bitir okulunu. hayata gibi part time iş bulsan bu sorunu çözemezmisin ki. o zamanda derslere vakit kalmaz ama dimi

güzelmiş bölümün neden kendını suçlu hıssedıyorsun kı zor bır bölümde okuyorsun sonucta sende ılerde para kazanacaksın keyfınden okulu uzatmadın ya.

evet canım doğru ama insan kendine yediremiyor yine de hep başarılı bir öğrenciydim,üniversiteye geldim okul uzadı:44::44::44::44:.. herkesin derdi kendine büyük geliyor derler ya benimki de bana kocaman geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…