"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Evet msn de konuşuyoruz, msn den tele geçilir bizde tersi oldu Ya insanın kafasını karıştırıyonuz ha, samimi mi oluyo oldu şimdi?:26: Bana sanki hocamsın büyüğümsün saygı duydum hahayyt diye dalga geçiyomuş gibi geldi şimdi de. Ay kızlar yok valla olsa keşke de ne gelirim dedi ne bi şey, haa bi ara kar vardır orda severim karda hırt hırt gezmeyi dediydi, hatta annesiyle gezmişler bi kerecik onu anlattı. Ben de annene söle senin yerine gezsin dedim ay sinirim tepeme çıkıyo annem deyince valla bana bişiler olmuş.:18: Neyse işte böyle deyince de kaynana düşmanı gibi görünüyorum alakası yok kızlar valla bakın beni tanıyosunuz yaa. Korktuğumu mu çekiyorum acaba yaa. Kırıtamaıyorum ben hiç, direkt söylüyorum olmucaksa hemen bitsin çünkü.

gamzenk karar vermene sevindim hadi haber bekliyoruz senden bu akşam, hemen yazıyosun buraya cevabı taam mııı!

küçükçüm kendini kötü hisseetiren hiçbir şeyi yapma derim derim derim bunu derim, kibarca bir cevap vermesi lazım yaa, olumsuz da olsa cevap bu yani beklenir. Ama şöyle düşün ki erkekler için olumsuz cevap diye bi şey yok, eğer durum olumsuzsa ses seda yok, bi şeyler olucaksa ses geliyor Öyle de olabilir yani.

sana da hep ana kuzuları mı denk gelio ya şansa bak.

adam annesiyle olan anısını anlattı demek

sen yine de önyargılı olma bence. tanı biraz daha..

bu akşam söylicem bakalm yazarım cevabını :))

Yok ana kuzusu olarak değerlendirmedim aslında da gıcığım kalktı birden. Tanıyorum canım tanıdıkça bayılacam eminim. Yaz yaz hadi söyle geç olmadan saat.

Kızlaarr bu ne rehavet yaaa hepimiz güzeliz mutluyuz umutluyuz silkinin kendinize gelin :)
Katinam tedavin bitniş inş. yan etkilerin olduğu sıkıntılı süreçte biter turp gibi olursun en kısa sürede
Gamze sen hala buluşmadın mı çocukçağızla yavv
Hayat senin evli şahıs olayını okudum sen yine baştan fark etmişsin. Benim arkadaşımın arkadaşı görüşmek istemişti ama baya baya ısrar etti çocuk memurdu tek yaşıyodu. Ama bir türlü benim içim ısınmadı. Trenle eskişehirden istanbula giderken garda bunu gördüm kafamı çevirdim . benimle aynı vagondan birilerini uğurluyodu. Sonra dedim kendi kendime lamia neden bi şans vermiyosun çocuğa. Derken baktım sevimli mi sevimli iki kız çocuğu var biraz önde ben de her zamanki gibi tıkınıyorum. Çocuklara ikram ettim derken annesiyle konuşmaya başladık. Tesadüfen kadın benimle görüşmek isteyen şahısla aynı kurumda çalışıyor adı aynı yaşı aynı dedim bu kadar tesadüf olur mu olmmaazz. aradım çocuğu dedim böyle böyle biriyle tanıştım ne tesadüf dimi. çocuk döküldü tabi. Sorma hocam benim çok acı bi hikayem var zorla evlendim ama ayrıyız masalı anlattı :) sabırla dinledim sonrada dedim ki şu acı hikayeyi bi de eşinden dinleyeyim sonrada teli kapattım :) Tabi ki kadına hiç bişey söylemedim :)
Rapuşşşş önyargılarından kurtul bacım yaa. Belki çok iyi biri nerden biliyorsun bence senin en büyük engelin geçmişte yaşadığın olumsuz düşüncelerden önyargı oluşturup tanıştığın kişilere de bu önyargı ile yaklaşman. Ya çocuk sırf anasının yanına gelmek için evlenir mi hiç. Hem hoş çocuk bence. Sana hocam demedi kötü değil ki o da ne diyeceğini bilemiyordur senden ışık görmeyince de resmi konuşuyordur.

buluşcam cnm bugün söylicem.

hastayım ama napim. çocuk beni yalancı bilcek yoksa.

sen naptın asıl sen anlat ?

hiç uğramıosun topiğe

Bu arada kendi gelişmelerinden bahsedeyim. Ben baya baya kararım vermiştim aslında. Düşündüm taşındım şimdikiyle sorun olabilecek çok şey var riskli ama onunla çok iyi anlaşıyoruz çok eğleniyoruz geziyoruz değer veriyor süper hissetiyor falan. Sonra teyzemin yazlığına gitmeye karar verdik annem teyzem ben. Tabi bu hemen şehir merkezine bizi almaya geldi annem çok tuttu çocuğu. zaten tanışmışlardı teyzemin karşı komşusu olduğu için ama uzun uzun sohbet etme şansı buldular. Annem ve teyzem çok iyi efendi dürüst çok yakışıklı biz tuttuk dediler :) Ertesi gün görüştük yine çok eğlendik derken olay söze geldi. Bende tamam ailen gelsin tanışsın dedim çok sevindi tabi. 18 şubatta tanışma 11 martta söz dedik. İşte ertesi sabah anneme resimlerimiz göstericem bunun facesinde yüklü bende yok:) onun ilişki durumuda görünüyo bende o da yok :) onun şifreleri de bende benimkiler onda değil :) ne fenayım. Gitdim face ye bildirimlere baktım, xxxx arkadaşlık isteğinizi kabul etti. Sonra duvarına baktım bildirimi duvardan silmiş. Tabi hemmen aradım bunu uyuyodu. XXX kim dedim. tanımıyorum o kim dedi. e faceye eklemişsin dedim eklemedim bilmiyorum ben öyle birini dedi. bende film koptu. derken bitirdim işte. Şu an çokk sinirliyim. o da bana sinirli ben bunu bahane etmişim ayrılmak için zaten niyetim yokmuş eski erkek arkadaşıma dönecekmişim beni suçlayıp suç bastırıyo beyefendi.
Eskisi desen 3 tür memlekete geliyo. son gelişi 3-4 gün oldu otalde kalıyomuş bizim mahalleye yakın görüşmeden gitmem diyo. Cevap vermiyorum. Sürünsün o beni çok süründürdü. Topunun köküne kibrit suyu

buluşcam cnm bugün söylicem.

hastayım ama napim. çocuk beni yalancı bilcek yoksa.

sen naptın asıl sen anlat ?

hiç uğramıosun topiğe

yalancı değilde istemiyor oyalıyor diyecek bence :) ya nerden dedik ağırdan al diye vicdan azabı duyuyorum he :)

geçmiş olsun bu arada. bende çabuk hasta olurum. Bide yediğime içtiğime o kadar dikkat ederim

rapuşş sen çocukla nası konuşuosun ? ben sordum o söyledi diosun ya.. öğrenci gibi hissetti belki de.

ona tepki olarak mı hocam dio yoksa. ben senin öğrencin değilim hoca hanım mı demek istio acaba

ben olayı tam anlamadım ya.

birine arkadaşlık teklifi göndermiş o da kabul etmiş. öyle mi.

arkadaşıdır belki. belki önceden yollamıştı kız şimdi kabul etti teklifini :26:

ben olayı tam anlamadım ya.

birine arkadaşlık teklifi göndermiş o da kabul etmiş. öyle mi.

arkadaşıdır belki. belki önceden yollamıştı kız şimdi kabul etti teklifini :26:

ay tatlım arkadaşsa tanımaz mı. Önceden eklmiş olsa profilinde arkadaşlık isteği beklemede diye görünür. onun profilinde çok az hatun var ve kesinlikle beklemede bir arkadaşlık isteği yoktu. yani bu yeni bir olay. ya bi de arkadaşım ondan ekledim dese sorun yok zaten ama yok tanımıyorum eklemedim diyo bi de yemin ediyo

lamia bitirdim nedir anlamadım valla. Birini ekledi diye mi bitirdin, emin misin, yoksa cidden eskisi mi kafanı karıştırdı? Ben de emin olamadım şimdi.:26:

Önyargılarından vazgeç diyosun da sen de önyargılı olabilir misin, ilk bakışta iyi yapmamış tabi insanın aklına kötü şeyler geliyo ama gamzenkin dediği gibi bi arkadaşı filan olamaz mı, ama tanımadığını söylemiş Allah Allah... Eskiyi süründürüp sonra napcan bakalım merak ediyorum:))

Ben tarafsız olmaya çabalıyorum evet böcüğün dediğine de çok güldüm Ankara'ya tayin için evlencek biri gibi görünmüyo demiş ya Bak az önce konuşurken gene noldu, müdürünü anlatıyodu işine o kadar bağlı ki dedi eşi bile ikinci planda kalıyo dedi. Ben de belki de olması gereken odur dedim hahaha msn i kapadı pat diye Dün burda paylaştığım bi yazı vardı neden kaybediyo olabiliriz filan şeklinde ordaki maddelerden birinde fazla arkadaş olduğunuz için erkekleri kaçırıyo olabilirsiniz diyodu bu benim için geçerli sanırım. Aslında o öyle deyince "ayy olur mu hiç eşi birinci planda olmalıııee" demem lazımdı işte bilmiyorum.

hımm anladım.

tanımaması ilginç cidden.

tepkinde haklısın devat et cnm..

yok canım benim ya inan kararlıydım. hatta şimdikini sevdiğimi falan düşünüyodum son bi kaç gündür. ailemde bahane diyor ama değil. yani sorun bi kız eklemesi değil yalan söylemesi. insan birini eklerde bilmez mi hiç. ısrarla inkar ediyor eklemedim diye. yani diğeriyle bişey yapmıcam. olmaz herhalde artık onunla. Şu an tek istediğim bir şekilde şimdikinin haklı çıkması. ama pek öyle görünmüyor. bir de adam direkt suçluluk psikolojisine girdi. Kim deyince tanımıyorum dedi eklemeişsin deyince eklemedim dedi insan tanımadığı birini nasıl ekler diye üsteleyince saçmalama uuff sıkıldım demeye başladı. yani benim faceme kendi kendine! biri eklense :) ve bunu o yanlış anlasa ben yanlış anladığını ıspatlar sonrada ona kırılırım. sadece şunun için pişmanım keşke bir kez yüzyüze dinleseydim. şimdi o da bana kızgın o gün hiç tellerini açmadığım ve bitti dediğim için. facesinden fotolarımı silmiş o da bitirdi yani

msn i mi kapadı..

sen çcouğu vazgeçirmeye and içtin heralde rapuşş..

önyargılarını çocuğa hissettirme bari yaw.

rapuş biz ordan kaybediyoruz kırıtmayı bilmiyoruz. evlenene kadar adamlara evimin hanımı çocuklarımın anası olurum ayaklarını yıkar geyşalık yaparım demek lazım gözleri süze süze. öyle pat pat söyleyince kaçıyo adamlar :) işte eskisinin bana dediği gibi
lamia askerlik arkadaşım gibisin :)

rapuş elektrikler gitmiştir belki yada interneti gitmiştir yada laptopunun şarjı bitmiştir açmadı mı tekrar

canım sen naptın yaa niye hemen bitirdin ki ilişkini hem annenler de beğenmişmiş. Bence de bahane gibi duruyo gerçekten sevsen onu dinlemek durumu anlamak isterdin. Ararsa aç konuş bence onu dinlemeyi dene mutlaka. bigün benim msnime de eski erkek arkadaşım eklenmişti ben eklemedim şifrem onda da yoktu. Aradım nasıl oldu bu diye. Faceini yeni açmıştı ve ben önceden onun mail adresine davet gönderdiğim için otomatik eklenmiş. Belki ona da öyle olmuştur önceden mailine davet göndermiştir sonra o xxxx kişi face e kaydolunca otomatik eklenmiştir listesine. Ama böyle olsa bile onun kim olduğunu tanıyor mutlaka, korkudan yalan söyledi heralde

rapuş elektrikler gitmiştir belki yada interneti gitmiştir yada laptopunun şarjı bitmiştir açmadı mı tekrar

Yok canım kayıplara karıştı, hep beklediğim an, mısır patlatıp film izleyim bari ohh

lamia kırıtmayı bilmediğim yüzde bin canım elimde değil çünkü şöyle düşünüyorum kırıttın kaptın kocayı sonra her şey çok mu keyifli olucak ı ıhh. Şimdi söyleyemediklerimin bin katını o zaman söylüyceksin daha fena. Askerlik arkadaşı ha:)) Bu da bana ne demiştir kim bilir...

gamzenk yok yaa valla öğrenci muamelesi yapmadım. Ben öğrenciye bile öğrenci muamelesi yapmam ki

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…