"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Evet yaşla beraber her yıl bikaç kişiyle tanışıyosun ve hepsiyle olumsuz şeyler yaşanında bi olumsuz düşünce sarıyo insanı ister istemez... Kendini de değiştiremiyosun karşındakiler de değişmiyo işte zaman akıııp gidiyo sora. Sen en iyisini yapmışsın bak tut bırakma yapış ona çünkü birbirinize alışmış olucaksınız şimdiden ne güzel. İnşallah sonu da iyi gelir filmlerdeki gibi:)

inşallah canım..am bak böyle karamsar düşünmene üzüldüm,aşkın yaşla alakası yok ki,sadece seni etkileyecek biri çıkmamış karşına,günün birinde olur neden olmasın..kaç yaşındasın acaba canım merak ettim ben 23 yaşındayım

inşallah canım..am bak böyle karamsar düşünmene üzüldüm,aşkın yaşla alakası yok ki,sadece seni etkileyecek biri çıkmamış karşına,günün birinde olur neden olmasın..kaç yaşındasın acaba canım merak ettim ben 23 yaşındayım

31 yılı devirdim canım... 32 diyolar:)) Karamsar biri değilim aslında yay burcu karamsar da değildir normal hayatta olumluyum fazlasıyla ancak bu konuda dediğim gibi oldu uzun yıllar düşünmüyorum evlilik diye dolaştım durdum sonra istediğimde de bu işin çok kolay öyle ha deyince olmayacak bi iş olduğunu anladım işte...

evet kızlar neden burayada yazmıyorsunuz biz de görmüş oluruz :KK76::KK76::KK76:

Aslında bi ara bahsi geçmişti sonra baktık aradığımız özelliklerde erkek bulmak zor sonunda "nefes alsın yeter" şeklinde bi karar vermiştik:)))

Ben özgür bi adam istiyorum bu kadar:) Kendi kararlarını kendisi verebilen. Hayalimde de çok ani şekilde başlayan bir ilişki var. Patt diye çıkacak patt diye olacak. Şöyle olsa nsıl olur böyle olsa nasıl diye uzatmayacak bi adam olsa ne güzel olur.

31 yılı devirdim canım... 32 diyolar:)) Karamsar biri değilim aslında yay burcu karamsar da değildir normal hayatta olumluyum fazlasıyla ancak bu konuda dediğim gibi oldu uzun yıllar düşünmüyorum evlilik diye dolaştım durdum sonra istediğimde de bu işin çok kolay öyle ha deyince olmayacak bi iş olduğunu anladım işte...

mantıkla beğenmek çok zor bencede kalp gözüyle sevmedikten sonra,herhalde sen de benim gbi düşünüyorsun yani insan eveleneceği kişiye ısınmak ister,sevmek ister,herkesle de olmaz ki o..bir de canım ben aşka çok önem veren biriyim allah korusun erkek arkadaşımla biterse yine aşkı beklerim ama başkasını da sevebileceğimi düşünmüyorum,ben de evlenmem herhalde uzuuunca bir süre..

Aslında bi ara bahsi geçmişti sonra baktık aradığımız özelliklerde erkek bulmak zor sonunda "nefes alsın yeter" şeklinde bi karar vermiştik:)))

Ben özgür bi adam istiyorum bu kadar:) Kendi kararlarını kendisi verebilen. Hayalimde de çok ani şekilde başlayan bir ilişki var. Patt diye çıkacak patt diye olacak. Şöyle olsa nsıl olur böyle olsa nasıl diye uzatmayacak bi adam olsa ne güzel olur.

biraz görüntüsünü anlatsana,yani karşıdan geliyor,işte bu diyeceğin biri nasıl olmalı

Ben de ne istediğini bilen kişiliği yerine oturmuş saygılı vicdan sahibi birini istiyoruuuummmm
Evrene iletilsin mesajım :)

mantıkla beğenmek çok zor bencede kalp gözüyle sevmedikten sonra,herhalde sen de benim gbi düşünüyorsun yani insan eveleneceği kişiye ısınmak ister,sevmek ister,herkesle de olmaz ki o..bir de canım ben aşka çok önem veren biriyim allah korusun erkek arkadaşımla biterse yine aşkı beklerim ama başkasını da sevebileceğimi düşünmüyorum,ben de evlenmem herhalde uzuuunca bir süre..

Sizin ne kadar oldu? Aşk birbirinden kopamayacak hale geldikten sonra adı değişse de önemli değil bence. Ya üç günlük dünyada çok fazla ayrıntı kapris bekleyiş naz... Ne gerek var bunlara diyorum Erkeklerde de maşallah hepsi var. :KK5: Aşk olmadan olmaz bence de, of yani. :KK53:

bkt aramıza hoşgeldin
biz dönem dönem karamsar olruz ama sen iyi zamanda denk geldin, bu aralar çoğu kişinin görüşüğü adayları var. Ama öğrenilmiş çaresizlikten dolayı herkes YİNE olmayacağını düşünüyor :)

Kızlar bugün annemin arkadaşlarından biri aramış bana birini bulmuş. Benim sevgili anneciğim de o istemiyo kimseyi demiş kapatmış :)) Gitti bir talibim daha

biraz görüntüsünü anlatsana,yani karşıdan geliyor,işte bu diyeceğin biri nasıl olmalı

:)))

Tipi önemsemiyorum inan ki ama şu an gözümün önünde canlanan normal kiloda benden beş yaş büyük gri pantolon giymiş kumral dalgalı saçları olan buğday tenli biri hahahaha. Alemsin yaa hayal kurdurttun bana bravo:) Ee nolucak şindi?:KK52:

Tipi önemsemiyorum inan ki ama şu an gözümün önünde canlanan normal kiloda benden beş yaş büyük gri pantolon giymiş kumral dalgalı saçları olan buğday tenli biri hahahaha. Alemsin yaa hayal kurdurttun bana bravo:) Ee nolucak şindi?:KK52:

faceden sana bir resim gönderdim tam da hayal ettiğin gibi biri ayaklarını yerden kesmeye geliyordu gördün mü :)

Ben de ne istediğini bilen kişiliği yerine oturmuş saygılı vicdan sahibi birini istiyoruuuummmm
Evrene iletilsin mesajım :)

Mesaj iletildi diye cebine gelsin hatta:))

bkt aramıza hoşgeldin
biz dönem dönem karamsar olruz ama sen iyi zamanda denk geldin, bu aralar çoğu kişinin görüşüğü adayları var. Ama öğrenilmiş çaresizlikten dolayı herkes YİNE olmayacağını düşünüyor :)

Kızlar bugün annemin arkadaşlarından biri aramış bana birini bulmuş. Benim sevgili anneciğim de o istemiyo kimseyi demiş kapatmış :)) Gitti bir talibim daha

e söylemedin mi anneciğine sen, anne ben artık düşünüyorum diye?

e söylemedin mi anneciğine sen, anne ben artık düşünüyorum diye?

söyledim hatta yine böyle bir olay olmuştu da söyleyen kadını tekrar arattırıp sordurmuştum kimmiş filan diye ama yine de düşünmüyor demiş annecim benim :KK53:
kadın tekrar ararsa sor dedim kimmiş neymiş yaşı kaçmış diye, ararlarsa öğrenirim artık ayrıntıları

Sizin ne kadar oldu? Aşk birbirinden kopamayacak hale geldikten sonra adı değişse de önemli değil bence. Ya üç günlük dünyada çok fazla ayrıntı kapris bekleyiş naz... Ne gerek var bunlara diyorum Erkeklerde de maşallah hepsi var. :KK5: Aşk olmadan olmaz bence de, of yani. :KK53:
biz 14 şubatta 3.yıla gircez inşallah:nazar::nazar:..aşkta biraz insanı yoruyor ya,3 gün güzel geçse 4.gün acısı çıkıyor ama yine de güzel,inşallah senin de olur canım..

bkt aramıza hoşgeldin

selam canım hoşbuldum..hepiniz özelliklerinden daha çok etkilenmeyi bekliyorsunuz gibi,ön yargılı yaklaşmayın,bütün insanlar kusurlu sonuçta..annen neden öyle yaptı evlenmeni istemiyor mu ?:KK1::KK1::KK1:

ehehehehh..canııııııım bak çıkarsa lütfeen özel mseajla bildirrrrrr,şimdi bu hayali kurdun ne güzel hayalde bile olsa sevdiğin insan bir gün gelirr..ama bana bildir :KK52::KK52::KK52:

inşallah canım,durumu özetlemişsin ne güzel..şimdi senin o erkek arkadaşınla olan durumun bütün ilişkilerini etkiliyor anladığım kadarıyla,özel olmazsa neden ayrıldınız acaba,seviyor muydunuz birbirinizi ?

canım bırbırımızı cok sevıyorduk ama ben o askerdeyken anlık bır heyecan ugruna onu aldattım.gıttım kendım ıtıraf ettım sonrasında toparlayamadık.
o babası ıle çalışıyordu babası o askerdeyken ortağından kazık yedı ve ortaklıkları bıttı. dıbı görme döneminde ben çok üstüne gıttım sureklı kavgalarımız oldu o kavgaya tahammül edemeyen bırısı buyuzdende habıre kavga edıyoruz dıye kaçıyordu sonrasında ben degısmeye başladım o degısmeye başladı derınde aşk olsada artık yapamamaya başladık ama cok degıstı üniversite terk dıye bıde dogulu diye o dönem benım aılem görüşmemize bıle tahammül edemıyordu aynı yerde yazlıklarımız sonrasında ayrıldık ben başka ınsanlarla denedım o ıse hayatını kurmayı tercıh ettı ve unıversıteyı sımdı bıtırmeyı denıyor sımdı ben ıs kadınıyım bunun altında ezılıyor nasıl yaparız dıye düşünüyor hayatını şuanda kurabılmesı 2 seneye bağlı gıbı vs.

X