"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

rapuşş bencede oluruna bırak.

şu tayin olayına fazla takılma. hem öyle bile olsa kötü bişe deil ki bu.

seni tanımaya çalışıo bu güzel bişe.

rapus facedede dedım o canım senın hüsnü kuruntun ankarada kız kalmadı bıtek devlet memuru sensın degılmı kuzum oyuzden cocuk sana yakınlaşmaya çalışıyor?

ya alcam elıme he oklavamı olmaz olmaz üzülürsün nıye yok dıye tanımaya çalışabılecegın bırıs var karalar bağladın nıye oyle nıe boyle dıyosun yanımızdakıler cok mu adamdı buda arada arkadaş tanıdık var dıye üzerine gelmek ıstemıyordur hemen ana kuzusu yaptın adamı tanı.bellı olur deme tanıcam de azcık olumlama ya.

ayy personel müdürmle ii geyik yaptık akşam akşam gecen akşam adam duvarına bi yazı yazmış bulundu tüm personel hayırdı noluyo ama nebu falan oldu bizde ertesi gün işte geyiğini yaptık oda duvarımı görünce geyiği buraya taşıdı caktırmadan samataya devam ettik ona takıldım jelim ii geceler dikkat et kendine kuzum

ya alcam elıme he oklavamı olmaz olmaz üzülürsün nıye yok dıye tanımaya çalışabılecegın bırıs var karalar bağladın nıye oyle nıe boyle dıyosun yanımızdakıler cok mu adamdı buda arada arkadaş tanıdık var dıye üzerine gelmek ıstemıyordur hemen ana kuzusu yaptın adamı tanı.bellı olur deme tanıcam de azcık olumlama ya.

Tamam yaa kızma.:18:

ayy personel müdürmle ii geyik yaptık akşam akşam gecen akşam adam duvarına bi yazı yazmış bulundu tüm personel hayırdı noluyo ama nebu falan oldu bizde ertesi gün işte geyiğini yaptık oda duvarımı görünce geyiği buraya taşıdı caktırmadan samataya devam ettik ona takıldım jelim ii geceler dikkat et kendine kuzum

Hayırdır neler oluyo seillaa?:)

kızlarr alakasız olcak ama bişe sorcam.

ben bu çocuğun burcunu acaip merak ediyorum. face ten sorsam burcun neydi die tuhaf kaçar mı :18:

doğum tarihi filan yazmıo duvarında :KK43:

hımmm hadi bakalım hayırlısı diyelim onun adına
ya cekum tatildede haber yokmu senin su uzakta olan aday adayından bu arada bi ablam var arkadas cevremden annenin durumu bi netleşsinde eni biriyle tanıştırcam dedi cok ii cocuk yabancıya gitmesin ayy heyecanlanmadım bile oralı olmadım hayırlısı diyip gectim içim gecmiş benim vallaa :))

akşam rapuşun başına üşüştük ama sen arada kaynamışsın bak : )) kendini iyi hissettiğin bir zamanda sende bu konuyu hayata geçir tatlım

kesinlike katılıyorum :KK9:

katılıyorsun ama çocuğu kaç haftadır sallıyorsun kuzumm, sende az değilsin
dilimizde tüy bitti sana laf anlata anlata : )))))) naptın sen görüşüyonmu bugün seninkiyle

eylülünde nişanı hayırlı oılsun bu arada

katinacımda gelmiş ama ben yokmuşum o an, çok ama çok sevindim işlemlerin bittiğine canım
bu 2 ayda geçicek herşey yoluna giricek inşallah canım, dualarımız hep seninle
öpüyorum seni çok çok , sağlıkla kal inşallah

yarın yazarım demiştim detayları
valla işte benimde içimi kemiren bişey var, ne olduğunu öğrenemedim daha bakalım biraz daha tanıyayım diyorum
tip olarak çok mükemmel değil ama konuşurken anlayışlı, düşünceli, ince, nazik yani bir erkekten beklenmeyecek şeyler mevcut : ))))
yada şuan böyle olmayı iyi beceriyor, bunu zaman gösterecek işte : )))
ama mesela ailesine düşkün biri, bu biraz huzursuz etti beni, tırsıyorum ben bu konularda açıkçası
evin küçük oğlu, hayırlı evlat, korkuyorum açıkçası rapuşşşşşşş
bakalım bikaç görüşme daha olabilir ama çok aman aman içime sinmiş değil açıkçası
bilmiyorum yani kızlarrrrr bilmiyorum gerçektennn : ((((

Ay ben mi yazdım dedim jeli son cümlelerini aynen ha. Ah bu aileler ve birey olamamış erkekler, fobik yaptılar beni de yani.

Kızlar benimki bana "hocam" diye hitap etmeye başladı, sanırım gene uzaklaşma devresine geçtik doğal olarak, hepppsinde olduğu gibi.:KK9:

ayyy içim skıldı ; yerimi değiştirdim çalışmıcam ben deyip oturdum yazdıklarınızı okudum :)

gamzenkcim ; bence de bir avm olayı çözer... sokaklarda gezecek değilsiniz yaa... :)

rapuşum ben beğendim çocuğu ; güzel çocuk... sadece ankara için evlilik düşünecek birine benzemiyor... en azından hoşlanılacak bir tip ; eğer uymazsanız devam ettireceğini sanmıyorum kaldı ki sen de böyle bir şeye izin vermezsin... biraz daha muhabbet edip taımaya çalış sonra yine yorum yaparız...

jelim aynı şey senin için de geçerli..ve de benim için de :)

ayy bugün kar yağdı burda ; soğuk biraz... derse gideceğim... ama canım sıkkın... nedenini söyleyeyim de dalga geçin :)

bu ağır abi cuma sinemaya gidelim demişti; ben de prş olsa demiştim ; tamam konuşuruz dedi... dün regl olunca randevum iptal edildi ben de ders çıkışı mesa attım 9gibi istersen cuma da gidebiliriz diye... cevap yok ; şu saate kadar arama da yok... yaa sinir oluyorum... ben adama şans veriyorum ama yine kıymete binen ben olmuyorum... bu böyle birkaç kez oldu... ben son mesajı atıyorum 3-5gün ses yok sonra da bir yere davet ; bir mesaj filan... ayy sıkıldım ama yaaa...

neyse kaçıyorum ben yavaş yavaş toparlanayım birazdan çıkıcam... görüşürüz kızlar...

Ay ben mi yazdım dedim jeli son cümlelerini aynen ha. Ah bu aileler ve birey olamamış erkekler, fobik yaptılar beni de yani.

Kızlar benimki bana "hocam" diye hitap etmeye başladı, sanırım gene uzaklaşma devresine geçtik doğal olarak, hepppsinde olduğu gibi.:KK9:

hoca muhabbetini bence geyik olsun diye yapıyordur yani samimi olmaya çalışıyor gibi geldi bana... amaan ben birşey anlamıyorm bu işlerden ki ... poffff...

slm kızlarr..

ben de bugün dışarı çıktım biraz. gribim hala burnum akıo :KK43:

dün yazcaktım konusu geçmişti . ben de bu ara kendimi çok çirkin hissediyorum.

alışverişe çıkıyorum denediğim hiç bişe güzel olmuo. saçlarım da model falan kalmadı. kuaföre gitmem lazım. haftaya gidicem artık.

aldığım kiloları vermeye çalışıyorum. tatil başladığından beri dikkat ediyorum anca yarım kilo verebildim :KK43:

2 kilo verip 55 kiloya düşmem lazım. tam 10 günüm var. imkansız gibi duruo bakalım :p

her neyse.

en önemlisi de kararımı verdim.:KK1: cumartesi günü buluşalım dicem bu akşam :)) hasta bile olsam buluşcam artık.

Son düzenleme:
ayyy içim skıldı ; yerimi değiştirdim çalışmıcam ben deyip oturdum yazdıklarınızı okudum :)

gamzenkcim ; bence de bir avm olayı çözer... sokaklarda gezecek değilsiniz yaa... :)

rapuşum ben beğendim çocuğu ; güzel çocuk... sadece ankara için evlilik düşünecek birine benzemiyor... en azından hoşlanılacak bir tip ; eğer uymazsanız devam ettireceğini sanmıyorum kaldı ki sen de böyle bir şeye izin vermezsin... biraz daha muhabbet edip taımaya çalış sonra yine yorum yaparız...

jelim aynı şey senin için de geçerli..ve de benim için de :)

ayy bugün kar yağdı burda ; soğuk biraz... derse gideceğim... ama canım sıkkın... nedenini söyleyeyim de dalga geçin :)

bu ağır abi cuma sinemaya gidelim demişti; ben de prş olsa demiştim ; tamam konuşuruz dedi... dün regl olunca randevum iptal edildi ben de ders çıkışı mesa attım 9gibi istersen cuma da gidebiliriz diye... cevap yok ; şu saate kadar arama da yok... yaa sinir oluyorum... ben adama şans veriyorum ama yine kıymete binen ben olmuyorum... bu böyle birkaç kez oldu... ben son mesajı atıyorum 3-5gün ses yok sonra da bir yere davet ; bir mesaj filan... ayy sıkıldım ama yaaa...

neyse kaçıyorum ben yavaş yavaş toparlanayım birazdan çıkıcam... görüşürüz kızlar...

avm olmasın ya. doğru düzgün oturcak bi yer olmuo ve çok kalabalık oluyo avm ler.

bi cafe de bişeyler içer konuşuruz diye düşündüm. gezmeyiz yani heralde:KK37:

ağır abide hayır demene kızıo herade :KK4:

mesaja cvp yazmamak çok ayıp ya gıcık olurum ben..

msn de mi konuşuosunuz :))

gelcekmiymiş ankaraya ne dio ?

samimi olmaya çalışıo sanki hocam diyerek.

akşam rapuşun başına üşüştük ama sen arada kaynamışsın bak : )) kendini iyi hissettiğin bir zamanda sende bu konuyu hayata geçir tatlım

katılıyorsun ama çocuğu kaç haftadır sallıyorsun kuzumm, sende az değilsin
dilimizde tüy bitti sana laf anlata anlata : )))))) naptın sen görüşüyonmu bugün seninkiyle

eylülünde nişanı hayırlı oılsun bu arada

katinacımda gelmiş ama ben yokmuşum o an, çok ama çok sevindim işlemlerin bittiğine canım
bu 2 ayda geçicek herşey yoluna giricek inşallah canım, dualarımız hep seninle
öpüyorum seni çok çok , sağlıkla kal inşallah

yarın yazarım demiştim detayları
valla işte benimde içimi kemiren bişey var, ne olduğunu öğrenemedim daha bakalım biraz daha tanıyayım diyorum
tip olarak çok mükemmel değil ama konuşurken anlayışlı, düşünceli, ince, nazik yani bir erkekten beklenmeyecek şeyler mevcut : ))))
yada şuan böyle olmayı iyi beceriyor, bunu zaman gösterecek işte : )))
ama mesela ailesine düşkün biri, bu biraz huzursuz etti beni, tırsıyorum ben bu konularda açıkçası
evin küçük oğlu, hayırlı evlat, korkuyorum açıkçası rapuşşşşşşş
bakalım bikaç görüşme daha olabilir ama çok aman aman içime sinmiş değil açıkçası
bilmiyorum yani kızlarrrrr bilmiyorum gerçektennn : ((((

cmtsi görüşmeyi düşünüorum cnm.

içimi kemiren bişey diyince bende somut bi problem var sanmıştım.

görüşmeye devam et bencede..

X