"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

sabah duşmu alınır ya hasta olursunuz .zaten havalar kötü bır de ıslak mıslak kalır saçlarınız ondan sonra günlerce çekersiniz duş alacaklar duşa doğru...
canım kendını yetiştirdikten sonra üniversite okumasa nolur okusa nolur ne insanlar var üniversite okumuş ama adam değil.kendını yetiştirmek,kalıbınun adamı olmak önemli bunlarıda düşün.

Son düzenleme:

üni okumadıgını bilmiyodum canım ben aslında böle seylere pek takılan bi insan degilim ben kişilik kendini yetiştirme vb. konusu varya o daha önemli fakat malesef bölede olamıyor gibi sen problem etmesende bu kon erkekler için daha bi problem olabiliyor yani dememo ki nekear önemli degil desekte denk olmak lazım sanıyorum ama belli de olmaz bu işler ya o uyum yakalnınca sen bunu yakalayamamışsıın bu cocukla ama biraz irdlese seni sansı var gibi mi ne :)))

hayata haklısın canım ama ben cok sık yapıyorum bu sabah dus olayını ama dikkat ediyorum tabi hasta olmamaya

okulda genelde yanımızda başkaları oluyo o yüzden uzun sohbetler edemiyoruz.

ama okulda gördüğü zaman çok ilgili. selam veriyo. bi gün kütüphane de ben eşyalarımı toplamış gidiodum. bunla gözgöze geldik. ben uzaktan ben gidiyorum grşrz gibilerinden işaret yaptım. o ise hemen kalktı yanıma geldi. erkencisin biraz daha kalsaydın dio.

ben sanırım o ilgiyi mesajlarda filanda bekledim o yüzden hayal kırıklığı oldu biraz

en son ben msj attım dün mesajlaştık işte.

sınavı vardı nasıl geçti diye sormuştum..

kalıbının adamı cuk oturur bu ağır abiye :))

hayata ben tam olarak anlayamadım yazdıklarını; arkadaşlar karıştı... ama faceten ekleyip konuşup sonra silmek saçma geldi... bence mesafeli davran o her kimse... seninle görüşüyor olmakla ilgili bir çekincesi var sanırım... yüzyüze görüşürüz diye eklediğin kişiyi niye silersin listenden ki... o yüzden söylediklerini de çok dikkate alıp hareket etme... sadece aklının bir köşesinde dursun... ayrıca yanlış hatırlamıyorsam yemek daveti öncesinde de senin telefonlarına çıkmıyordu o çocuk... yemeğe gitmemenle bir ilgisi olmamalı... ama kendince haklı olarak uzak durmayı tercih etmiş olabilir çünkü sen ondan hoşlandığın için değil ; ilişki istediğin için öyle davranmıştın... bence bunun üzerinde düşünme :)

seilllammm saat 10da giricem ben duşa; sonra maske filan yapıcam ; oje sürcem :)

gamzek sen ünide kaçıncı sınıfsın ya bız cok hızlıydık yada sız cok yavaşsınız ama şımdıkı gençlerıde görüyorum bızden daha hızlılar ama sız daha cok arkadaş gıbısınız yanı kütüphanede bende normal bır arkadaşımı görsem ona da gidip bıraz daha kalsaydın erkencısın derdım ama bır erkek en azından daha ılgılı olur ya unıversıtedeyse unıversıte erkeklerın en hızlı oldugu dönemdir.

ayyy bana da gelse o güç du bakalım kalkarım yavastan bi face de göz atayım da
hayatacım o cocuk seni faceten de mi sildi anlamadım ki ben yaaaaaaaaa

aynen boyle benı ekleyen cuma akşamı o cocugun arkadasıydı.bırısı hakkında konuşmak ıstıyorsan eklersın ve atıyorum bır kızla ortak hesabın var ıse kız kım dıye kurcalayacak ıse konuştuktan sonra sılersın neyse cıddıye almamam konusunda haklısın.
bılmıyorum ıste orada karar veremıyorum. suandada mesela bır ılıskı ıstedıgım ıcın hayatımda bırısını ıstıyorum yoksa ben bırısını ısteyıpte hıc ılıskı ıstemedım bu zamanı nasıl ayırt ederım bılmıyorumda.

canım bu cocuk da biraz cekingen mi yoksa senin cekincelerinin farkıda ve hamle yapıp yapmamak da karasız mı bana ikinci sık daha agır basıyo ne dersin
ilgili olmaya calısıyo ama seni bunaltmaktan yada hızlı gitmekten mi korkuyo yani bana öle geliyo tepki konusunda karasız bu cocuk bence

canım arkadaşım olan cocuk benı facede hıc sılmedı ama mesela ekledıgı seylerı falan begendıgımı goruyor hıcbır sey yapmıyor.
cuma akşamıda rapusumla facede dedıkodu yaparken konusurken cocugun bır anda yakın ıs arkadaşlarından bırısı ekledı ve konustu ama arkadaşım olan cocuk hala bırsey demedı mesaj atmadı.anlamıyorum

4. sınıfım cnm.

biz o kadar hızlı değiliz. erkekler de çok ilgili değil.

hızla ilgili problemim yok ben memnunum yavaşlıktan aslında.

bi de bu kişi benim normal ark ım değil ki. tanışalı 2 hfta oluyo. bi ark senden hoşlanan biri var çekinio dedi. ben de gelsin tanışalım dedim. öyle tanıştık yani :))

ya ben de pek takılmam hatta en yakın arkadaşımın bir ara birlikte olduğu insan lise mezunuydu; ben de senin bana söylediklerinin aynısı söylemiştim :)
kendini geliştirmek önemli... yazdım mı bilmiyorum ama ünv. okumadığını öğrenince açık öğretim oku dedim ; bir sürü arkadaşım var filan diye... o da ben de pişmanım ama o yaşta ; yaşıtlarınla okumak lazım dedi; ben de haklısın dedim... sonuçta önemli olan diploma değil ; ünv.de hayata bakışının değişmesi... hatta o konuşma sonrası sustum ben ; birşey sormuş duymamışım bile ; dalmışım... yani belli ettim biraz ; o yüzden dediğin gibi kompleks yapma durumu olmuş olabilir...

hıımm ama arada bi baglantı yoktur belkide cok takılma bence arkadasında cok abartmış ama onu da sallama derim o uzak duruyosa sende dur begenme baglantılarını falanda üzerine gidiyomussun gibi algılayabilir

canım bızım cok hızlıydı erkekler yanı gelıp kendılerı tanısır yada bırılerı ıle tanısır daha 1-2 gun sonra kahve ıcmeye gıderdın falan yada bır sekılde agzım yüzüm derken sevgılı olunurdu .ondan dolayı bana cok yavaş gelıyor .bızım erkekler ılk bır haftada oldu oldu olmadı başka kıza kayardı gerçi benım o dönem okul dışında bır ılıskım oldugundan dolayı ben yaşamadım ama arkadaşlarımın ılıskılerı hep boyleydı.

evet çekingenlikte var konuşurken filan heycanlanıo belli oluyo.

böylesi daha iyidir belki de.

hayata ; arkadaşı seni yoklamış bence; hala çocukla ilgili düşüncelerin var mı gibi... aslında ne gereksiz bir hareket... durumu arkadaşına anlatıyor ; o da seni ekleyip ağzını arıyor... bence çocuğun herşeyden haberi var ; bir erkek olsam böyle bir konuyla arkadaşım istemediği sürece uğraşmazdım ... umarım çok fazla şey söylememişsindir...

gamzenkcim ; bence üzerine gitmek istemiyor... bekle bakalım biraz ; velette beklediğin onca zamanın hatrına bunu da biraz bekle... en kötü 2.dönem birlikte staj aldığınızda da böyle ağırdan davranırsa sen de ona göre karar alırsın...

güzel bi öneride bulunmussun bence dediğim gibi erkekler bu tür durumları takıntı yapabiliyo belkide bu cocukda buna takılmış ve senden gelecek tepkiye göre hareket etmeye karar vermiştir

evet çekingenlikte var konuşurken filan heycanlanıo belli oluyo.

böylesi daha iyidir belki de.

dediğin gibi canım daha cok yeni olmuş tanışalı ama niyet belli sonucta bence sen gercekten bişeyler olsun diyosan biraz belli et ama karasızsan sende akışına bırak

öyleleride var ama azınlık baya.

çoğu ark ım ciddi ve uzun ilişkiler yaşıyo. o olmadı buna kayıyım gibi bişe yok. hatta bi çocuk 3 sene beklemişti bi kızı. çıkıolar şu an :)

olmasında zaten ya böylesi daha iyi bence.

bu durum biraz karşındaki ve hissettiklerinle ilgili diye düşünüyorum...

mesela bir kız hızlı gelişsin istemiyorsa erkeğin de bunu yapmasına izin vermez... erkek de eğer kızı önemsiyorsa zorlamaz; ona göre davranır... umrunda değilse ; derdi sadece ilişkim olsun ise o zaman bırakır o kızı başkasına gider...

yok canım zaten ben o gece rapusum bılıyor farklı frekanstaydım benım xdeydı kafa hıcbırsey dememışım gerçi haberı bıle olmayabılır cocuk nıye görüşmüuyorsunuz dedıyse normal arkadaştık görüşüyorduk önceleri ıste onlanım falan dıyordu arayanlara cocugu bende ısmen bılıyorum neden dedıyse arkadaşımda anlattıysa kendı üzerine görev almış olabılır.
gerçi şuda var arkadaşım zaten bılıyor onu hayatımda daha ıyı tanımak ıstedıgımı hayatıma almak ıstedıgımı yurtdışından bı arkadaşımda gelmişti ona da anlatmıştım oda ben karışmıyım ıkınızle farklı zamanlar da buluşlalım demişti ve farklı zamanlarda buluşmuştuk bundan bıle anlamıştır.yada dun gene nbr dıye mesaj atmamdan dıye düşünüyorum yanı bı yoklanmaya gerek yoktu dogrusu ama anlamadım gıttı.

benım karşıma boyle bırısı cıkmadı peşimden 3 yıl koşucak .gerçi bızım erkekler kolaylar varken zorlara pek gelemezler 3 sene koşmalarını düşünemıyorum belkıde sorun burdadır.benım ılıskı yaşayamamda .
ya gerçekten bırısını ıstedığındemı ınsan ılıskı yaşamalı sıze gore yoksa ılıskı ıstedııgndemı dogrusu nedır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…