"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evet canım ailece

iyi bari... bazen annemler doktora gidiyor ; akşam soruyorum "ee şuna ne dedi" ; cevap "sormadık ki" oluyor...
akıllarına soraca soru gelmiyor niyeyse... çoğunda kızıyorum ama tabii onlarla gidemiyorum ben...

sen sorarsın aklına takılan herşeyi... eksik birşey kalmaz :)

doktor stresi midir gamzenk ne dersin :))

canım saol güzel sözlerin için...bende kendime inanamıyorum bazen bi dinginlik geliyo böle senin koca gözlüklerden takıyorum galiba tabi isayn ettiğim ağladıgım bagırdım anlarda oluyo kendimi caresiz aciz hissettiğim ama bi şekilde kalkıveriyorum işte sizlere döküyorum içimi

özveriye gelincede canım hani direk uygun degiliz olmaz o cok agır falan gibi şeyler yerine bak demişsin bile görüşmek de özveri diye tekrar bi talebi olursada geri cevirme diyorum yani

ahh keşke o gözlükler hep dursa burnumuzun üstünde ama bazen çıkarıveriyoruz ; o zaman da umutlu olmanın kıymetini anlıyoruz belki... ağlamak da gerek bazen ama ardından huzura ermek şartıyla :)) dökceksin tabii ki de içini...

gamzenkcim yapma ya tabi direk kuak arkası et demiyorum göz önünde bulundur ama takılma derim onunla frekansı tutmamış belkide seninle cok ii anlaşacak bellimi olur herkesin herkesş hakkında ki yorumu farklı olur dimi böle düşün ve görüşmek istiyosada ertelem bencede tanımaya calış

evet ya insan doktorun yanına gidince heycan yapıo. ben de unutuyorum bi sürü şeyi sormayı üstelik öncesnde baya kafamda tasarlamama rağmen

zaten hocalar ders anlatırken dio hastalar unutur heycanlanır soramaz. siz hastanın aklına takılabilcek şeyleri sormasalar bile söyleyin anlatın diolar.

tabi hangi doktor yapıo bunu; çoğu yapmıyo maalesef

Son düzenleme:

ya ben o konuda iyiyim uzman oldum artık patır patır soruyorum da bazen cvp almak zor oluyo adamların zorla cıkıyo agzındanlaf ki sen sormadan o anlatacak işte yeniler yapıyo bunu biraz zamanla onlarda bırakıyo ama bazen adamları cidden bunaltan hastalarda omuyo degil ortasını bulmak lazım bu işin

haklısın cnm.

tanımaya çalışcam.

bakalım umarım güzel şeyler olur.

ben de bayılırım soru sormaya ; acaba doktr bunaltan hastalardan mıyımdır :))

cts günü ispanyolca için görüşmeye gittim kursa bir sürü şey sordum... bugün de özel ders filan sor dedi patronum onun için aradım yine bir sürü şey sordum ; hatta bir ara ne soracağımı unuttuğum o kadar çok soru sordum ki :))

kızlar ben geldim.
seilam annene üzüldüm canım ama dualarımız senınle .
Kızlar eve gelmeden bır arkadaşımla görüşüyım dedım ,oda başkaları ıle plan yapmış.Hep bırlıkte kaymaya gittik,buz hokeyı yaptık
Sonra eve geldım.Dedecğim yemek yememiş sabah 8den berı ona yemek hazırladım falan.Bugünde dışarlardaydım.off kendıme hıc vakıt ayıramıyorum ya ben gezmekten

ne güzel yaaa ; gezmek de kendine vakit ayırmak değil mi :))

Kuzucuklar ben geldimmm
Yaa bitmedi gitti şu yazılılar
Seillam gelmiş, bizde seni özledik canım, annene de çok çok geçmiş olsun. Ne kadar şanslı senin gibi bir kızı var, o kadar aklı başında duruyosun ki bu hastalığı çok kolay atlatacaksınız.
Böcüküm sen de görüşmüşsün çocukla nötr duruyosun ama kesin kararını da vermemiş gibisin, arkadaş olarak takılın bakalım biraz çok sıkılırsan görüşmezsin
Suskuncum sen de buluşmuşsun pozitif elenktrik almış gibisin hadi bakalım hayırlısı diyelim
Gamzenk çocuk hemen yanıt beklese bile, acele karar vermek istemediğini tanımak istediğini anlatırsın ve karşındaki de anlayışla karşılayacaktır mutlaka. Daha fazla da erteleme artık
Jelim sen de dikkat et kendine çok yorulmamaya çalış
Katinammmm bizi okuyorsan ses ver nasıl geçiyor tedavin
Rapuşş sen nerelerdesin oyununuz nasıldı
Hayatacım senin günlerin de çok hareketli herşey gönlünce olur inşallah
Hepinisi öpüp kaçayım çok yoruldum bugün
İyi gecelerrr aşklı rüyalar herkese :))

oyle oldu sanırm gecen yıl ev-iş modunda oldugumdan dolayı eskı benım x yüzünden 2 aydır bunun acısını çıkarıyorum yada hayat bana eğlen coş dıyor yapcak bende bunu yaşıyorum bakalım. :=)
Kuzum ya kendıme vakıt ayırıp bacagımı uzatıp yatmak ıstıyorum ama sağolsun arkadaşlarım ve onların planları yüzünden ve salsam yzünden günlerim cok hareketli geçiyor.Hayatımda bıtek bırısı eksık ama o geldıgınden suanda herseyı yaşayıp onu tanıdıgım andan ıtıbaren onunla bırseyler paylaşmak ıstıyorum bakalım kader bana ne getircek sankı bır sıhırlı değnek var boyle olacak gıbı gelıyor.

evt bu şekilde bi cevap en mantıklısı..

daha fazla ertelemicem tmm

heyy rapuşşş neredesinn yaww

jelim yaa maşallah ; iyi ki unutkanlık başlamış sende :)))

bu arada çocuk için aklıma ilk gelen ; meslektaş oldu ama düşüneyim biraz :44:

ağrım çok olunca unutkanlığımda daha birartıyor sanki : ))
bu aralar işteki yoğunluktan faturalardan öyle bıktımki bana soğuk geldi bu isim böcüküm
başka olsun yaa

ahhh be kuzucumm çocuğa illaki net bir cevap vermen gerekmezki
siz arkadaş bile değilsiniz, seni tanımak biraz vakit geçirmek istiyorum gerisinide zamana bırakalım dersin, olur biter
senin 2.staj zamanın gelene kadar bişeylerin değişmeyeceğini yada onun karşısına başkalarının çıkmayacağını nereden biliyorsun???
şimdi bu soruma o zamanda kısmet deriz diye cevap verme sakın, kısmet biraz kaderin elindeyse birazda kişinin elindedir
sen yapman gerekenleri yapar çabalarsan ama olmassa o zaman kısmet tabi, ama senin şuan yaptığın gibi kenarda durup istemiyor gibi görünürsen o kısmet değildir bence
sonuçta çocuk senin kafandan geçenleri okuyamaz değilmi, yada arkadaşınla aranda geçen konuşmayı bilemez. Onun gözünde sen istemiyor gibide görünüyor olabilirsin eğer bu ertelemelerin zamanını çok uzatırsan )

h.g. bitanecimmm
Allah acil şifalar versin anneciğine, ben inanıyorumsizbu güçle herşeyin üstesinden gelirsiniz
bugün güzel haberlerini bekliyoruz canım

cekuuuuuuuuu sende öğrencileri fazla zorlama bebeğim, kolay olsun sorular, dua ederler sana : ))
hem bellimi olur o duaların hangi kapıları açacağı )

Son düzenleme:
kızlar slmmm herkes iyidir umarım :)
seillacım sonuçlar iyi gelmemiş ama hiç endişelenme cnm, benim annem yapılan aşı dışında tüm tedavilerini bitirdi ve maşallah şu an çok iyi.. tedavi aşamaları da çok zorlayıcı olmayacak.. üstelik annem de böbrek rahatsızlığı da var... o yüzden hiç üzülmeyin, bu hastalık artık grip gibi... şimdiden çok geçmiş olsun tatlımmm
cekucum, böcüküm, jelicim, rapuşum, gamzenkcim, miskacım, hayatacım, katinam hepinizi tek tek kocaman öpüorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…