"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayy teşekkür ederim cicim ama sen gelme bize ev çökecek diye korkuyorum; ben geleyim yanına da hangi şehirdeydin sen :)))
şimdi koca bulucaz diye tüm düzeni bozup bir de evde senle başbaşa kalmayayım :)

İstanbulda evin varsa gel tabi evin yoksa teklifte yok . Ama yeni bir anlaşma yapabiliriz. Kiraları faturaları sen ödersin ayda bana 250 verirsin

böcükümm hadi bakalım çok merak ediorum ben bu çocuğu. umarım güzel geçer sinema :))

ben en son lise de salmıştım kendini. öss ye hazırlanırken.

üni ye geldikten sonra çıtayı gitgide yükselttim. süslüyüm baya arkadaşlarıma göre. ama tembel de değilim yani. ikisini bi arada yürütebiliorum :))

evet bak ders çalışırız çünkü büyük ihtimalle aynı dershanedeyiz :))

Rapuş anlaşabiliriz. Bak benimle eve çıkanın kısmeti açılıyo e sende de ev var. ben sana kiracı geleyim. sen bana ayda 500 öde faturalarda senden nasıl anlaşma böcük teklifim sana da geçerli cicim

Pek açıkgözlüsün sen yav müstakbel enişte napıcak senle merak ettim:))) Sen benim evi görsen üste para verirsin cicim, beş yıldızlı otel gibin, her şey sıfır, en son model:)

Son düzenleme:

Yarın bi gelsin, ya da öbür gün neyse işte:)) Sonrasında nazlı edalı başlarsın, çocuğun tarzına tavsına göre gelişir olaylar zaten, sonrasını düşünürüz:))

yaa facete varmış çocuk ama profili kapalı... yeni farkettim...
biraz ağır abi modunda bir pozu var ama pek öyle de birine benzemiyordu ama :44:

ben gördüğümde kamuflaj tulumu vardı üzerinde ; elinde silah ; yüzünde boya öyle ağır abi görünmesi imkansızdı tabii

ağır abi derken giyimi filan mı ağır ?

Pek açıkgözlüsün sen yav müstakbel enişte napıcak senle merak ettim:))) Sen benim evi görsen üste para verirsin cicim, beş yıldızlı otel gibin, her şey sıfır, en son model:)

tamam seni mi kırcam 250 ver ayda anlaşırız Dediğin gibi benim durumuma kısmet açma denmez herkes evlendi ben kaldım durumu :) işte fakir kendini avutuyo idare edin :) eski görev yerinde bekar bayan öğretmenlerden oluşan bi gurubumuz vardı. Birlikte bir fotomuz var. tesadüfen kızlar fotodaki sıraya göre evlendiler. Yani en baştaki en önce sonrakilerde kendi sırasında. Fakat ben fotoda sırada değilim. herkes güzel güzel kanepelerde oturmuş ben şebek şebek geçmişim kanepenin arkasında ağız kulaklarda sırıtıyorum. İşte bu teze göre benim hiç şansım yok :)Ahh ahh bileydim o foto nelere kadir herkesi itip en öne geçmezmiydim

bu arada geldim 30uma 20lik diş çıkarıyorum iyi mi. yok yavv gencim ben genç. genetiğim şanslı benim arkadaş gelişmimi geç tamamlıyorum çünkü

Sen face ye aldanma şekerim. Karizmatik görüneyim derken kasılmştır o. O ağır abiler adamın ömrünü yer şöyle hayat dolu olsun yav

ağır abi derken giyimi filan mı ağır ?

oturuşu :)) sandalyeye oturmuş bir kol sandalyenin arkasında vardır ya klasik oturuş öyle... zaten küçük bir foto...

ohooo ; se ne yapmışsın öyle :))

bu arada geldim 30uma 20lik diş çıkarıyorum iyi mi. yok yavv gencim ben genç. genetiğim şanslı benim arkadaş gelişmimi geç tamamlıyorum çünkü

benim de 26 yaşımda ağzımda hala süt dişim vardı ; sonra çektirdim , tel tedavis filan gördüm neyse ki ağustosta bitti :)
yani ben de henüz ergenlikte sayılırım :))

bu da züğürt tesellisi oluyor ...

Sen face ye aldanma şekerim. Karizmatik görüneyim derken kasılmştır o. O ağır abiler adamın ömrünü yer şöyle hayat dolu olsun yav

güya arkadaşın dediğine göre pek eğlenceli bir tipmiş; gezmeyi severmiş, zevkliymiş de ama bilemiyorum tabii...
ağır abi derken biraz baskın erkek görünümünden bahsetmek istedim ; hala daha doğru kelimeyi bulamadım sanırım...

ayy buldum taş fırın :))

Face'te var mısın sen? Biz birbirimizde ekliyiz topikçenek:))) Sen ne d,yosun yaaa, bileydim ben de geçerdim o fotonun başına herkesi itekleyip hatta tepikleyip:))) Canım olgun meyveler üstte oluyomuş da hani oraya da çıkcak adam zor bulunuyomuş filan hesabıdır diyelim))

Ben de yirmi yaş dişlerimi otuza yakın çıkarıyorum sanıyodum ki meğer onların yarısı içeride kalıyo ya bazen, devamı çıkmaya çabalamaya devam ediyomuş ondanmış, ağrı sancı derken çektirdim 1-2 sini.

size çook şeyler danışcam daha. :))

bu topiğe iyi ki katılmışım yaa :))

Bücürük senii:)))

Hahaha herkes yirmi yaş dişini anlatmaya başladı. Sanırım zekamız da geç gelişmiş bizim. Valla bak var bi durumlar sevgili arkadaşlarım:)))

olma mı özelden yazıyorum

Slm kızlaarrr teyze olduuum beeennn
Kuzenim doğum yaptı, bigün hepbirlikte yemeğe çıkmıştık akşam eve geldik oturduk şakadan sancım var filan diyodu geyik yaptık durduk. Gece gerçekten sancılanmış hastaneye gitmişler sabah doğum yapmış. Daha 3 haftası vardı hiç beklemiyoduk şok geçirdik. Bebişimiz de çok tatlı bi görseniz 2 gündür ordaydım.
Seillam bebişim Allah size acil şifalar versin,annende de korkulacak bişey çıkmaz inşallah
Gamzenkim senin için çok mutlu oldum yeni yıla güzel bir şekilde mi gireceksin yoksa
Rapuşş anneni al da araba partisine öyle katıl bence
Katinam nerelerdesin iyisindir inşallah
Böcük hadi bakalım sende de güzel gelişmeler olacak gibi :)
Hayatacım sen de dikkatli ol canım güvenemediğin bir ilişkiye başlama sakın.
lamiacım sen ilişkinden memnunsun anlaşılan Allah daha da mutlu etsin sizi :)
beni face'e ekleyen çocuktan ses yok kızlar, bişey beklediğim de yok aslında. Yılbaşında da doğum yapan kuzenimle ve eşiyle planlar yapmıştık ama bebiş hepsini suya düşürdü. Annemlerle evde olurum heralde. Sizler neler yapıyosunuz.
Unuttuklarım varsa kusura bakmayın öpüyorum hepinizi şekerler
Bu arada bebişimiz kız ve ismi yok bikaç isim önerir misiniz bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…