"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Kısmet değilmiş diyorsan kısmete çok yakınsın demektir Hangi arkadaşım bana, benim umudum kalmadı kısmet değilmiş dese kısa sürede beyaz atlı prensini buldu Şaka değil ya tam 3 arkadaşımda böyle oldu. Kısmet yakın desene rapuş İşin pis tarafı ben diyorum ki benim hala umudum var
Ya ben ne yapayım. Zaten şimdikiyle görüşmeye devam ediyorum. Yani evliliğe götürebilirmiyim bilmiyorum ama onunla olmak beni mutlu ediyor çok şirin Önemli olanda insanın kensini iyi hissetmesi zaten. Gerisini zaman gösterir. Yaş geçtikçe evlilik fikri korkutmaya başladı. Yada son ilişkimde çok yıprandım bilmiyorum . şundan 6 ay önce evlenmek için yanıp tutuşuyordum şimdi korkuyorum

Benimde kulağımı çok çektirler üni.de bul kısmetini diye. O zamanlar akıl başta değil ki dinlemedik. Ama çok pişmanıımm çookk üniversiteli arkadaşlarım bunlar size nasihatım olsun bu işi üni. de halledin. Sonra olmuyor armudun sapı üzümün çöpü yaş geçiyor

ayy bugün çalıştığımız firmalardan yetkili biri yeni yıl ziyaretine geldi ; muhabbet ediyoruz nezaketen ama senede bir ya da iki kere görüyoruz adamı... eşi hamileymiş baba olacakmış filan onu anlatıyor , çok güze bir duygu diye... sordu sizde var mı çocuk, evli misiniz... "yok , kısmet" dedim... eee var mı planda dedi "kısmet" dedim ; aday var mı dedi ona da "kısmet" dedim de bir soru daha sorsa dövücektim valla

müdüreyi tuttum :))) ama işte ahh gençlik büyük sözü dinlemiyorsun işte...

Ya dinlesen ne olacak ki, çocuk gibiydi ünvliler bizim zamanımızda:)

Valla herkese dedim olmadı sana deyince mi oluyormuşi olay sensen her gün diyeyim:)) İnancım kalmadı canım benim.

bu arada cuma akşam organizatör arkadaşımla sinemaya gidicez... ama çocuk gelicek mi sormadım... geçen hafta ben hasta olduğum için salladk ; haftaiçi dedik bu sefer organizatör hastalandı... cuma için de çocuk gelir mi bilmiyorum... bir ara yılbaşı muhabbeti açıldı ; istanbula gidelim demiş çocuk ama organizatör yok demiş; demeseymiş üçümüz gidermişiz :)
ben yine pek ilgilenmedim konuyla ama çocuk istanbula gidecek olabilir... ayy ne komik...

az önce de bir arkadaşımla konuşurken sordu tanışabildiniz mi diye... valla gördüm sadece dedim , acele de etmiyorum nasılsa evde kaldım artık :))

biz de gençtik o zamanlar rapuşum :)
kapatıp gözümüzü alcaktık bi tane ahh ahh...

ama yoook git cafelerde süslenip dolaşacağına, dağda bayırda kir pas , saç baş dağınık dolan sonra da vaay ben otuzuma geldim koca bulamadım...

Sen git İstanbula çocukla:)))) Kaldık bebeğim kaldık:)

Dağda bayırda naptın kız ünvde?:)) Ben bi birinci sınıfta süslenip gezdim o dırada biri oldu, ondan sonra saldım kendimi ders çalıştım ne aptalmışım ortalamam 50 olsa ne fark ederdi ki. Ama şu da var kiiii, olmayacağı vardıysa yine olmazdı.

Bizde de okula yeni gelen bi bayan hoca vardı bugün ilk kez denk geldik baya konuştuk tabi ki konu gene ee birileri var mı yaş kaça filan geldi. Kadın pis pis sırıtmaya başladı, "evinin odalarında ses yankılanıyodur" dedi. Hani yalnızım bi de bekar evi ya. Allah bildiği gibi yapsın herkesi.

Bi ara mahzun durdum galiba, sevdiğim bi arkadaş var o geldi sakın böyle durma gül hep dedi. Bilmiyorum yaa zor yani.

ayy yaaa valla dan dun konuşmuyorlar mı dan dun geçiresim geliyor kafalarına :)))

kuzum kaldık ki ne kaldık yaa... ben üniversitede havacılık klubündeydim her fırsatta dağa bayıra çıkar , uçardık , kamp kurardık... şimdi arkadaşlarım der bana hatta günlerce yüzünü yıkamazdın şimdi güzellik salonundan çıkmıyorsun diye :))

yaa organizatör seslendi faceten cuma günü çocuk da gelcekmiş sinemaya , ben söylemedim o tesadüfen aradı öyle söyledim dedi... ii dedim, sorun yok :)

Ya dinlesen ne olacak ki, çocuk gibiydi ünvliler bizim zamanımızda:)

Valla herkese dedim olmadı sana deyince mi oluyormuşi olay sensen her gün diyeyim:)) İnancım kalmadı canım benim.

bu muhabbeti en son eski ev arkadaşımla yapmıştık. Hatta ben ona eve çıktığımızda demiştim ki benle eve çıkan evleniyor (gerçekten öyle eski görev yerimde arkadaşlar senin camına pencerine mum yakıp çer çaput bağlıcaz diyolardı :) ) ev arkadaşımda lamia merak etme seni evlendiririm bende umut yok demişti. Şimdi evli hamile :)

Ay çok iyi hadi hayırlısı.:)

süpermiş ... adresini verseneee ben de bağlıycam çaput :)

yılbaşı menüsü için sizden öneri bekliyorum kızlar , evdekilere süpriz masa hazırlayacağım :)
ama meze yapmayı daha çok seviyorum ben...

haydi bakalım evde kalmış hamarat hatunlar bir el atın :)

katinaaam nerdessiin? :))

Son düzenleme:

Canım ona herkes benden önce evlendi diyoruz kısaca:))

:)) Ben bilmem meze filan.

deminden beri yazdıklarımı yollamaya çalışıorum pc nin uyuzluğu tuttu bugün. neyse ki düzeldi..

çok saolun kızlarr. yorumlarınız çok önemliydi benim için..

çekingen bi tip gibi geliodu ama hızlı çıktı sanki. bakalım nolcak. ben de çok çabuk bişeler olsun istemiorum.

çok tecrübesizim bi de bu konularda. bakalım zaman ne gösterir. hiç tanımadığım biri bi de o yüzden çekiniiorum biraz da..

Son düzenleme:
Rapuş anlaşabiliriz. Bak benimle eve çıkanın kısmeti açılıyo e sende de ev var. ben sana kiracı geleyim. sen bana ayda 500 öde faturalarda senden nasıl anlaşma böcük teklifim sana da geçerli cicim

Rapuş anlaşabiliriz. Bak benimle eve çıkanın kısmeti açılıyo e sende de ev var. ben sana kiracı geleyim. sen bana ayda 500 öde faturalarda senden nasıl anlaşma böcük teklifim sana da geçerli cicim

ayy teşekkür ederim cicim ama sen gelme bize ev çökecek diye korkuyorum; ben geleyim yanına da hangi şehirdeydin sen :)))
şimdi koca bulucaz diye tüm düzeni bozup bir de evde senle başbaşa kalmayayım :)

tecrübeye gerek yok ki , içinden geldiği gibi davran :)
hem sizin konuşacak ortak konularınız ; ortak arkadaşlarınız var... birlikte vakit geçirirken sorun yaşamazsınız...
en kötü birikte ders çalışırsınız :)))

yaaa öğrenci olmak istiyoruuuum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…