"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Slm kızlaarrr teyze olduuum beeennn
Kuzenim doğum yaptı, bigün hepbirlikte yemeğe çıkmıştık akşam eve geldik oturduk şakadan sancım var filan diyodu geyik yaptık durduk. Gece gerçekten sancılanmış hastaneye gitmişler sabah doğum yapmış. Daha 3 haftası vardı hiç beklemiyoduk şok geçirdik. Bebişimiz de çok tatlı bi görseniz 2 gündür ordaydım.
Seillam bebişim Allah size acil şifalar versin,annende de korkulacak bişey çıkmaz inşallah
Gamzenkim senin için çok mutlu oldum yeni yıla güzel bir şekilde mi gireceksin yoksa
Rapuşş anneni al da araba partisine öyle katıl bence
Katinam nerelerdesin iyisindir inşallah
Böcük hadi bakalım sende de güzel gelişmeler olacak gibi :)
Hayatacım sen de dikkatli ol canım güvenemediğin bir ilişkiye başlama sakın.
lamiacım sen ilişkinden memnunsun anlaşılan Allah daha da mutlu etsin sizi :)
beni face'e ekleyen çocuktan ses yok kızlar, bişey beklediğim de yok aslında. Yılbaşında da doğum yapan kuzenimle ve eşiyle planlar yapmıştık ama bebiş hepsini suya düşürdü. Annemlerle evde olurum heralde. Sizler neler yapıyosunuz.
Unuttuklarım varsa kusura bakmayın öpüyorum hepinizi şekerler
Bu arada bebişimiz kız ve ismi yok bikaç isim önerir misiniz bize

ayy ne güzel, allah güzel talih versin bebişe :))) sağlıklı , güzel bir ömrü olsun inşallah :KK34:
nasıl ismi yok yaa ; cinsiyetini öğrenmemişler miydi ?

cemre , yağmur , derin , irem , beren , buse ... ben bu isimleri çok beğenirim :)

cekucum ben de evde olacağım yılbaşında... burda toplaşırız yine :)))
çocuk başka şehirdeydi dimi, amaaan bir tosbamız daha mı oldu :))

Kuzenim doğum yaptı, bigün hepbirlikte yemeğe çıkmıştık akşam eve geldik oturduk şakadan sancım var filan diyodu geyik yaptık durduk. Gece gerçekten sancılanmış hastaneye gitmişler sabah doğum yapmış. Daha 3 haftası vardı hiç beklemiyoduk şok geçirdik. Bebişimiz de çok tatlı bi görseniz 2 gündür ordaydım.
Seillam bebişim Allah size acil şifalar versin,annende de korkulacak bişey çıkmaz inşallah
Gamzenkim senin için çok mutlu oldum yeni yıla güzel bir şekilde mi gireceksin yoksa
beni face'e ekleyen çocuktan ses yok kızlar, bişey beklediğim de yok aslında. Yılbaşında da doğum yapan kuzenimle ve eşiyle planlar yapmıştık ama bebiş hepsini suya düşürdü. Annemlerle evde olurum heralde. Sizler neler yapıyosunuz.

Gözün aydın olsun canım, analı babalı büyüsün İnş.
Niye annnemle gidecem anlamadım:)))))

Gözün aydın olsun canım, analı babalı büyüsün İnş.
Niye annnemle gidecem anlamadım:)))))

avm de tanıştırmamıştın ya, belki parti de tanışırlar :)

böcüğüm tosbaa bile denmez yaa, çocuk başka şehirde eskiden tanıdığım biri geçen yıl bizim okulda çalışıyordu, facee ondan eklemiştir. bundan bi anlam çıkarmadım zaten. Sadece arkadaşın biri bizi yakıştırmış, düşünsene onu görüşelim filan demişti.

avm de tanıştırmamıştın ya, belki parti de tanışırlar :)

böcüğüm tosbaa bile denmez yaa, çocuk başka şehirde eskiden tanıdığım biri geçen yıl bizim okulda çalışıyordu, facee ondan eklemiştir. bundan bi anlam çıkarmadım zaten. Sadece arkadaşın biri bizi yakıştırmış, düşünsene onu görüşelim filan demişti.

Tanışsalar iyi olurdu aslında. Adam evli kadınlarla çok iyi anlaşıyor:))) Beni iplemiyor.:KK37:

ben aptal mıyım... lay la lalay lay ben aptal mıyım...

Hah bu şarkıyı söleyelim beraber, belki cevap veren de olur hem:)) Erkeği idare edemeyen kadın aptalmış. Bunu da biri demişti. hayatında erkek yoksa tümden gerizekalısın yani:))) Gerizekalıyız yani:)))

Geç kalmış sayılmazsın canım benim :)
annen ikna eder onu :KK1:

Vakiiiiittt çoooookkkkk geççççç:))))
Tospaysa hiç bulaşma aman canım aman.

memnun muyum ben de bilmiyorum şekerim ya :KK70:

Hah bu şarkıyı söleyelim beraber, belki cevap veren de olur hem:)) Erkeği idare edemeyen kadın aptalmış. Bunu da biri demişti. hayatında erkek yoksa tümden gerizekalısın yani:))) Gerizekalıyız yani:)))

Vakiiiiittt çoooookkkkk geççççç:))))
Tospaysa hiç bulaşma aman canım aman.

hadi ya demek onların boyunduruğu altına girecek kadar zeki olmamakmış bütün mesele. demek ki ne yapıyomuşuz, hayatımızı bir erkeğe adıyomuşuz

hadi ya demek onların boyunduruğu altına girecek kadar zeki olmamakmış bütün mesele. demek ki ne yapıyomuşuz, hayatımızı bir erkeğe adıyomuşuz

Erkeğe adamasak ne yapıyoruz ki, hayatımda biri olsun diye yırtınmaktan başka:)))

Mesajın gelmedi bu arada, istemiyosan açık konuş:)))

X