"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Hee aynen öyle oluyor canım. Hapishaneye girmiş gibi hissetmek istemiyorum ben de evlilik deyince bööyle güzel günler kavgasız tartışmasız bir hayat geziler filan düşünürsem aklıma yatıyor yoksa ev bulaşık çamaşır ben bilmem beyim bilir hiiiç uymuyor bana.

Rus sevgiliye yemek götürdün demek, e bilemedim ne desem şimdi. Afiyet olsun diyim bari:)) İlişkilerini bu kadar ortalıkta yaşayan bi adam bilemiyorum saçma değildir de nedir. Ama sanki sen evlenmek istiyosun sadece yaa içinde hınç var gibi, ya da yaşım geçiyo mantığı var. Eski sevgilin neyi bekle dedi ki, tam olarak beklemen gereken neydi yani.

burç kısmı espiriydi ya bana sor ben biliyom zaten

Eferim:))

terbiyesiz büyükbaşş

yok cnm yakından görmedim bugün yeni çocuğu. uzaktan gördüm bi kere

Son düzenleme:

Keyfinin gelmesini neyi olcak Ya aile istemiyordu bu da aman herkesin gönlü olsun herkes istesin ben de hazır olayım deyip duruyordu neye hazır olacaksa. Zaten ortada elle tutulur bi sebep olsa seve seve beklerdim askerlik iş vs. Sorma ya resmen ellerimle yemek götürdüm hatuna bi de kapıda sırıtıştık karşılıklı Senin büyükbaş ne iş ya okuldan mı. Okuldan biriyle cilveleşmek büyük risk ya bi kere ben de yaptım çok pişman oldum 2 senedir görüşmüyoruz hala arkadaşlar soruyolar ne oldu neden görüşmüyosunuz diye. Ya bazı bayan öğretmenler var ya hani dedikoducu hanım teyze kıvamında olanlar ifrit oluyorum onlara. Bekarsan özel hayatını öğrenmek için can atıyorlar. sanki pembe dizi çeviriyoruz hayır o kadar meraklıydın bekarların hayatına evlenmeseydin bacım

Sen dula kapıldın galiba. Hayırlsı olsun:)
Evet canım ama cilveleşmek değil bizimkisi, birbirimizi doğrayacağız artık o raddedeyiz:)))
Millet kız beğenmiyor kimseyi diyor, alakası yok deli oldum adam gelmedi.
Teyzelerime cevaplarını verip oturtuyorum artık tatlı tatlı:))

Karşılıklı kılıçları biliyosunuz yani Biz de tanışmıyormuşuz gibi davranıyorduk. 2 hata önce ehliyet sınavında görevliydik ikimizde. selam verdi halimi hatrımı vatandaş odada bir an sessizlik oldu resmen Millete malzeme lazım yav. Demek ki neymiş aynı okuldan biriyle görüşülmezmiş. Görüşülsede kimseye çaktırılmazmış

Biz konuşurken de susarlar dinlemek için:)))) Susarlardı yani adamcaaz bana küsmeden önce:))) Yok ya eğlenceli oluyo ben hep aynı ortamdan takıldım:))

Son düzenleme:
kızlar günaydın.

ben geldim eski erkek arkadaşımı başımdan tamamen attım hayatı boyunca benı affetmeyeceğini söyledi bende paşa gönlün bilir ,ben kendımıde senıde kendı içimde affettim dedim.
Sonra su cumartesı elektrık aldıgım cocuga gelim mesajlaşıyoruz ama resmen batağa batmış durumda kendıne güveni kalmamış,cok farklı seyler yaşamış ve kendını kaybetmış,kendını kazanmak ıcın zamanı var ama ben arkadaş olarak varım onun yanında gene benım bır erkekten beklentılerıme uyamayacak bırısı oldugunu anladım ve anlattım.Bu konuda boyle kapandı.

2011 benim için affetme yılı ve yarım kalan herseyı bırakma yılı oldu sanırım.

slmm kızlarrr..

size haberlerimm varr :)))

hani bi çocuk gelip demişti ya bana üst dönemden seni beğenenler var die. bugün okulda ona rastladım..

kenara çekti beni bu sefer ciddi birisi var filan dedi.. kim kim die ısrar ettim. yok söyleyemem dedi..

sonra bi baktım benim yeni çocuğu anlatıo var mı şüphelendiğin biri filan dedi.

tabi ben anlamamış ayaklarına yattım. düşünür müsün dedi. bende olabilir yani neden olmasın dedim. keşke böyle demesemiydim ya hemen atlıomuş gibi mi oldu kızlarr

çok hoşlanıo iyi çocuktur filan dedi.

ayy napsam bilemedim. ben daha önce kimseyle çıkmadığım için korku bastı şimdi

keşke üniversitedeki kadar hersey basit olsaydı.Biryerden sonra karşındaki insandan sorumluluk,iş güç bekliyorsun olmayıncada olmuyor insanın canı acıyor.
Ne diyim bu günlerinin tadını çıkar bence.Üniversitedeki kadar hersey yaş ilerledikçe kolay olmuyor.

haklısın cnm. iş,güç zor konular tabi.. uzağım ben henüz o konulara

ya o şekilde demedim mesela benım suanda hoşlandıgım cocuk bilkentli ve cidden ankarada birçok mekanda organizasyon işi yapmış falan bırısı .Üniversite de olsa herseyı koy bı kenara ne olacak ise görelim derdim.
Çünkü bana davranışları diğer kızlardan daha farklı fakat şuanda kendı sorumluluğunu alamıyor.Yıllar sonra mimarlık yapacak para kazancak şimdi evde oturuyor 2-3 parti düzenliyor o kadar oturuyor kendı yerınde.Inanılmaz ıyı ama eskı yaşamını toparlaması gerekiyor.Ve yeni hayata geçmesi gerekiyor .Bilmiyorum nolcak bu durum ama hazır bırısı bana daha cazip geliyor çalışan eden,onu sorumluluk alamamakla suçluyorum.Malesef.Diyorum ya ünide olsaydık şimdi gerçekten bırlıkte olurdum ve etrafında koştururdum.
O yüzden şimdi hazır iş güç yokken sadece özgürlüğün ve okul derdin varken yaşa istediğin gibi ,birisi seni hemen atladı olarak düşüncek ise düşünsün boşver.Sen ne yaşamak istiyorsan onu yaşa yarın öbür gün mantığın ister istemez yaşına oranla devreye giriyor ve yapmak istediğini yapamıyorsun.

Son düzenleme:

yaaaa süper bir haber bu yaaaa

bence iyi yapmışsın gamzenkcim yaa ; mırn kırın etmeye ne gerek var... hem ilk adım karşıdan gelmiş ; gereken cesareti vermişsin...
atlamış değilsin şu anda... ama tabii kaçan kovalanırı da unutma ; sadece başlarsanız görüşmeye biraz ağırdan al yeter... ama benim ağırı rapuşun ağırı gibi değil :)))

ayrıca korkmana da gerek yok ; güzel şeyler bunlar... hem o heyecan bile çok güzel...

AYYYY GAMZENK ÇOOOK SEVİNDİM GÜZELİM YAA; BU NE GÜZEL Bİ HABER!!! ERKEN FİLAN ATLAMAMIŞSIN; ONDAN GELMİŞ İLK HAREKET ÇÜNKÜÜ.:)))

küstürdün mü adamcaazı be ne fenasın :) iyi geceler kızlar uyku zamanı. yarın güzel bir gün geçirmek dileğiyle

Kızım ben küstürmedim inan ki, Küs Ömer diye bi hikaye var ordaki Ömer'e benziyor kendileri, hikayedeki adam horozunu dövüştürüyor, kendi horosu yenildi diye köyü ve karısını terk ediyor onun gibi bi durum yani bizimkisi:)

Canım ben de 2011'i kalıntıları temizleme yılı ilan ettim kendi içimde, umarım güzel temiz bir sayfa açacağız 2012'de.

Hala ama hala yalnızım demeye geldim, hepimiz yalnızız

Hoşgeldiiinn:)))

Ayyyy belli bi yaştan sonra küsen, kasan adamda hiç çekilmiyo be. inasan kaale bile alamıyo dalga geçesi geliyo :)

Ayyyy belli bi yaştan sonra küsen, kasan adamda hiç çekilmiyo be. inasan kaale bile alamıyo dalga geçesi geliyo :)

Evet canım aynen. Sen ne yaptın?

Bizde de bi grup kıza yurt müdiresi demişti, "tamam, kocayı ünv de bulamazsanız hi,çbir yerde bulamazsınız, ama kapının önünde öpüşmeniz de gerekmez." diye:))) o sırada ne kadar saçma gelmişti bana var yaa, asıl işe başlayınca bulunuz diyodum ama işe başlayınca gelenleri de teptim herkesi teptim ben:)) Neyse kısmet değilmiş.

müdüreyi tuttum :))) ama işte ahh gençlik büyük sözü dinlemiyorsun işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…