"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayy ne güzel, allah güzel talih versin bebişe :))) sağlıklı , güzel bir ömrü olsun inşallah
nasıl ismi yok yaa ; cinsiyetini öğrenmemişler miydi ?

cemre , yağmur , derin , irem , beren , buse ... ben bu isimleri çok beğenirim :)

cekucum ben de evde olacağım yılbaşında... burda toplaşırız yine :)))
çocuk başka şehirdeydi dimi, amaaan bir tosbamız daha mı oldu :))

Gözün aydın olsun canım, analı babalı büyüsün İnş.
Niye annnemle gidecem anlamadım:)))))

Gözün aydın olsun canım, analı babalı büyüsün İnş.
Niye annnemle gidecem anlamadım:)))))

avm de tanıştırmamıştın ya, belki parti de tanışırlar :)

böcüğüm tosbaa bile denmez yaa, çocuk başka şehirde eskiden tanıdığım biri geçen yıl bizim okulda çalışıyordu, facee ondan eklemiştir. bundan bi anlam çıkarmadım zaten. Sadece arkadaşın biri bizi yakıştırmış, düşünsene onu görüşelim filan demişti.

Tanışsalar iyi olurdu aslında. Adam evli kadınlarla çok iyi anlaşıyor:))) Beni iplemiyor.

ben aptal mıyım... lay la lalay lay ben aptal mıyım...

Hah bu şarkıyı söleyelim beraber, belki cevap veren de olur hem:)) Erkeği idare edemeyen kadın aptalmış. Bunu da biri demişti. hayatında erkek yoksa tümden gerizekalısın yani:))) Gerizekalıyız yani:)))

Geç kalmış sayılmazsın canım benim :)
annen ikna eder onu

Vakiiiiittt çoooookkkkk geççççç:))))
Tospaysa hiç bulaşma aman canım aman.

memnun muyum ben de bilmiyorum şekerim ya

hadi ya demek onların boyunduruğu altına girecek kadar zeki olmamakmış bütün mesele. demek ki ne yapıyomuşuz, hayatımızı bir erkeğe adıyomuşuz

hadi ya demek onların boyunduruğu altına girecek kadar zeki olmamakmış bütün mesele. demek ki ne yapıyomuşuz, hayatımızı bir erkeğe adıyomuşuz

Erkeğe adamasak ne yapıyoruz ki, hayatımda biri olsun diye yırtınmaktan başka:)))

Mesajın gelmedi bu arada, istemiyosan açık konuş:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…