"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

bişe yapmazdı gibime gelio. annen yanında olunca zor durumda bırakmaya çalışmış sanki seni

haftayada tek rastlarsın belki :)

bişe yapmazdı gibime gelio. annen yanında olunca zor durumda bırakmaya çalışmış sanki seni

haftayada tek rastlarsın belki :)

Evet kolay işleri sevmez o, kolaysa da zor hale getirir. O yüzden yalnızken gelmezdi doğru diyosun:) Bilerek zor durumda bırakayım diyeceğini sanmam da olabilir valla bu aklıma gelmemişti bak. Hiç göresim yok yarın

kızlar ben geldim.Çalıştım sonra 2 arkadaşımla buluştum ve bı kıtap aldım kişilik bulmacası dıye.
Çok merak ettim kitabı.İnsanları 4 kategorıye sokmuş ve cevrendekılerın hareketleri,kişiliklerini bu sekılde ayırt edıp öyle hareket edersen kazanırsın dıyor.Güzel bır kıtaba benziyor bakalım.
Sacıuzunum hayırlısı olsun.Hayırlı günlerde kullanmak nasip olur insallah kuzum.

bu arada benım yazdıgıma yorum yapmamışsınız.
Aklım karıştı cuma günü gitmez olaydım nerden gittim ya.Belamı buldum resmen.

bu arada benım yazdıgıma yorum yapmamışsınız.
Aklım karıştı cuma günü gitmez olaydım nerden gittim ya.Belamı buldum resmen.

hayatacım ben olsam hiç bulaşmazdım o çocuğa

hele ki ciddi bi ilişki düşünüosan uzak durmalısın bence..

Sağol canım. Aminnn. Kiatbın ilginç bi şeye benziyor, okuyunca bahsedersin belki. Ha bu arada diğer çocukla ilgili olarak, seni yedekte tutmasına izin verme canım sakın.

Evet kolay işleri sevmez o, kolaysa da zor hale getirir. O yüzden yalnızken gelmezdi doğru diyosun:) Bilerek zor durumda bırakayım diyeceğini sanmam da olabilir valla bu aklıma gelmemişti bak. Hiç göresim yok yarın

olur cnm olur herşey beklenir bu mahlukatlardan

hiç göresim yok filan deme gayet rahat takıl yanında o yokmuş gibi davran mümkün olduğunca

ciddi bır ilişki istiyorum ama bılmıyorum.
Ya ne güzel ben kımseden hoşlanamıyordum bıle nerden arkadaşım çağırmış.Ne gerek vardıki aynı okulda okuyup bu kadar cok arkadaşımız olup bu zamana kadar tanışmamışken keşke hiç tanışmasaydık.
bahsederım hatta beğenırsem sızede öneririm :) bakalım nasıl bulcam..

Son düzenleme:
olur cnm olur herşey beklenir bu mahlukatlardan

hiç göresim yok filan deme gayet rahat takıl yanında o yokmuş gibi davran mümkün olduğunca

hayata iyi geceler...

Evet kasmıycam kendimi hiç, rahat olmaya hatta daha da rahat olmaya devam:) Eğer dediğin gibiyse kedinin fareyle oynadığı gibi oynamaya devam ediyo bu adam benle:)) Düşünsene günde beş kızla böyle şakalaşsan ohh gün sonunda ne kadar relax olursun:)) Allahından bul emiiiiiiiiii!

Sen de bana akıl vermeye başladın valla boynuz kulağı geçti:)))) Eferim sana, doğru diyosun mahlukat bunnar. Hıhhhh.

hocadan aferimi aldım gönül rahatlığıyla yatabilirim artık :))

iyi geceler cnmm. yarın süper bi gün olsun inşallah

kızllarr nasılsınız. ben feci hastayım ya. Size gelişmelerden bahsedeyim. hani benim boşanmış çocuğu olan bir erkek arkadaşım vardı ya ara tatilde nişan yapalım diye tutturdu. ben hala emin değilim. anlaşıyoruz ama ne bileyim kararsızım. Bu arada benim 4 yıl boyunca ölüp bittiğim bi sevgilim vardı. Çok sevdim ama çokta üzüldüm onunlayken. arada hep sorunlar vardı. Mezhep farkı, aileler arası kültürel farklar hatta dil farkı :) (annesi türkçe bilmiyordu sadece kürtçe konuşabiliyordu) bir de kendisinin tüm bu sebeplerden dolayı evlilikten korkması. Ömrümün o dört yılı hem çok güzel hem de hiç hatırlamak istemediğim günlerle geçti. Aslında saygımızı hiç kaybetmedik ama imkansızlıklar ve onun cesaretsizliği nedeniyle bitirdim. Şimdi yana yakıla arayıp mesaj çekiyor. Tek cevap yazdım nişanlanıyorum diye o günden beri ne kadar sevdiği ne kadar acı çektiği ile ilgili mesajlar çekiyor. Şu andaki erkek arkadaşımla iyi anlaşıyoruz, üstelik benim için çok fedakarlık yaptı 6 ay gibi kısa sürede olsa kıymetli olduğumu her an hissettirdi. Onunlayken kendimi hep iyi hissettim. Eski sevgilimi ise çok sevdim. Hatta sanırım bir daha kimseyi o kadar sevmem. Çünkü asla o kadar aptal olamam gözüm açıldı İşte böyle kafam karışık yani. Açıkçası ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Rapuşş özellikle senden yorum istiyorum burçlu olsun ama şu anki erkek arkadaşım büyük ihtimalle ikizler, eski sevgilim yine büyük ihtimalle boğa Ya arkadaş neden bu çocukları zamanında yazdırmıyorlar nüfusa.

İşe yaramaz adamlar doğurduk diye yazdırmıyolardır:))))

Eski sevgilin için şunları söliyim... Sevmek çok önemli, az zamanınız da geçmemiş, eğer olacak olsaydı olurdu, şu an paçalarının tutuşması ayrıldıktan sonra birilerini bulamamış olmasından mı acaba yoksa gerçekten seni mi istiyor bunu iyice ölçmek lazım. Senin şu an yaşadığın olayların nişanlanma haberini eski sevgiliye haber vermek kısmını tuttum:)) Çünkü gerçekten bir erkeğin içini acıtacak tek şey bu bence. Yalnız, dediğim gibi dört yılda olmadıysa bir araya gelindiğinde her şeyin değişip süper olacağına inancım az benim.

Şimdiki olaya gelinceee, altı ay çoook kısa bir süre. Ve sen bu topiğe geldiğinde ayrıldık filan demiştin, sanırım çok da oturmuş bi ilişki değil bu. Gelgitler yaşıyorsan biraz düşünmelisin. Ben de o bahsettiğim dul ve çocuklu insanla görüştüğümde bir hafta içerisinde evlilikten ve hemen nişanlanmaktan bahsetmişti, havaya çabuk girmişti, bu beni düşündürdü açıkçası. Bekar olanlar acele etmiyor dullar hemen diyor filan ortası yok mu bunun! Bu kıvama gelmesi çok iyi aslında, ciddi olması insanın hoşuna gider elbette ve fakat dediğim gibi acaba her şey bir an önce olsun demesinin altında bir şey var mı yok mu bilmek lazım. Eski eşi evlenmişse veya hayatında biri varsa ona karşı ben de evlendim havasına mı giriyor, hayatını düzene sokacak bir kadın mı arıyor, senin de evlilik istemeni ve artık kimseyi sevemem psikolojisinde olmanı (bunu anlamıştır kesinlikle söylemedinse bile) kullanıyor mu bilinmez.

Ben ikisini de onaylamıyorum. Ortada büyük bir sevgi bağ aşk yoksa sırf evlenmek için evlenme. Ama diyorsan ki yok ben aradığımı buldum eminim psikolojim rahat, durma kooş:)))

benimki de öyle sıradan bi gündü işte

gördünmü büyükbaşı naptı bugün ??

Gördüm, kös kös oturdu napacak. Herkese püsküüt tuttu bana tutmadı. Ben de aynısını yapmıştım da geçenlerde. Ama o uzakta kaldığı içindi benimki, o ise beni tepemden direkt geçti. Bi ara da ben oturuyordum masada yazılı okuyodum, arkada tepemden beni izliyomuş, ayağa kalkarken fark ettim taa.

Sen gördün mü?

Bu arada lamia burçları o kadar bilmiyorum canım ben yaa..

Aman aradığımı bulsam sorarmıyım cicim gider gerekeni yaparım Eskisiyle dikiş tutmuyo zaten . Ayyy bi de görseniz beni suçluyor. Ben adam için gururumu ayaklar altına aldım düzeltmeye çalıştım. O da bana hiçbirşey demedi seviyorsan bekle dedi ben de beklemem dedim bitti. Şimdi herşey benim suçummuş gibi mesajlar atıyor. Okusanız dersiniz ki bu kız adam severken terk etmiş gitmiş yenisini bulmuş. Diğerinin eski eşi evleneli 4-5 sene olmuş. Aslında onun evlenme niyeti yokmuş (bunu çevresinden de duydum defalarca ki bunlardan bir kısmı benim akrabalarım) Zaten çok hızlı bi hayat yaşamış boşandıktan sonra maşallah:). Hatta geçen sene bunu rus sevgilisi vardı bizimkiler o kadına yemek bile gönderdiler benimle:) ama o zamanlar ben benimkini görmedim denk gelmedik. 6 aydır beraberiz her hafta sonu muhakkak görüşürüz. of ya nerde saçma sapan adam var ben buluyorum. Ya aslında şu andaki erkek arkadaşıma da güveniyorum ama birazda kendime güvenmiyorum sanırım. Ya kızlar evlenmek istiyorum ama bazen evli olmak fikri beni sıkıyor sizede böyle oluyor mu?

burç kısmı espiriydi ya bana sor ben biliyom zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…