"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar günaydınn
yaa ben ipin ucunu kaçırdım, kim ne yaptı hiçbi fikrim yok, çok sayfa birikti okuyamıorumm, özür dilerimm
yalnız son bi kaç sayfayı okuyabildim.. seillacımın annesi ile ilgili yazdıklarını gördüm.. tatlımm annende allah korusun o hastalık çıksa dahi hiç endişe etmeyin, benim annem mart sonunda o hastalığa yakalandı, tedavilerini oldu, çok şükür çok iyi, şu anda da aşı oluor, bir yıl boyunca aşı olucak ve bu sayede o hastalık tekrarlasa bile başka bölgeye yayılmıycak.. yani anlıyacağın umarım öyle deildir ama olsa bile bu hastalığın tedavisi var, hiç endişelenmeyin olur mu, anneni ve seni çok öpüorum
rapuşum, böcüküm, jelibonum, gamzenkcim, katinam, cekucum, hayatacım, miskacım hepinizi kocaman öpüorummm....

kızlar selam.

çileğim bende seni öpüyorum senınde annene geçmiş olsun.

Kızlar ben çok kötüyüm ciddi anlamda.Galıba ben şu fırlama dediğim haftasonu zaman geçirdiğim çocuktan hoşlanmaya başlamışım.Nedense aklımda sürekli.
Dün akşam birbirimizi tanımamız gerektiğini sadece suanda hayatını toparlaması gerektiği için haftasonu yüzyüze bırsey dıyemedıgını söyledi.Kızı sevmiyorum ortada bır ılıskı yok.Sadece o gidecek o kadar.Çok istedim zamanında ama olmadı dedı.Uzak duramıyorum kendımı ona karşı frenleyemiyorum.Mesajlarına cevap vermeden yapamıyorum.
Kendimi birisinin yaşadıgı ilişkiyi elinden almaya calısıyor gıbı hıssedıyorum bunu onada soyledim.Başka bırısı ıle senı tanıştırırlarken bır anda bız tanıştık hayatımda gerçekten ilk kez bırısını etkılemek istemedim ve ilk kez bodoslama etkilendim dedi.Telimi değiştirceğimi söyledim ona güvenemeyeceğimi ben artık normal bır hayat yaşıyorum yapma bunu senı aramak isterim.Doğru zamanda karşılıklı oturup konuşcaz ama şuanda değil o zamana kadarda senden haber almak istiyorum dedi.
Kendimi frenlemek zorundayım.Çünkü ona cumartesi gördüklerimden sonra güvenemem.Bunu onada söyledim.Görmeni ve duymanı istediğim ,benı oldugum gıbı kabul etmen için yapmadgımı nerden bılıyorsun dedi bilmiyorum kahretsin hiçbirşey düşünemiyorum.
Çok fazla ortak arkadaşımız var telimi değiştirsem nolcak elbet birisinden bulup alıcak.Cumartesi benım xi soylemiştim.Resmini göstermiştim.Gitmiş okuldakı o dönemdeki insanlara sormuş,soruşturmuş bilgi almış şaka gibi.Kızlar bana bağırın ,bırseyler dıyın olmaması ıcın bır sekılde yardımınıza ıhtıyacım var

ben sanırım aşırı seçiciliğim yüzünden hala yalnızım. kendimin kim olduğunu bilip kendime uygun insanları küçük görmemem gerekir. artık anlamış bulunuyorum..

doğru söylüyorsun ama biliyorsun işte değiştirilemeyecek birtakım şeylerde var
o kafamı kurcalıyor işte
ama şimdilik olumsuzları kenara itip, normal bir şekilde konuşmaya çalışıyorum
bu çok maharetli ayoll, cuma günü çıkarayak lafarasında telinide verdi facede
ama ben vermedim, aramadımda msjda atmadım
niyetimde yok şimdilik öyle bir hamle için
dur bakalım biraz daha konuşalımda :))

doğru söylüyorsun tatlımda işte hayat bir şekilde yaşadıklarımızla birlikte öngörü kazandırıyor bize
bu öngörüler doğrultusunda da kafama takılacak olası aksilikler görebiliyorsam başından öylede çok akışına bırakamıyorum ben
sonrası kötü oluyor, ama bu sefer bastırıyorum o düşünceleri çünkü karşımdaki pek muhabbetli
ne yapıp ne ediyor illaki konuşacak bişeyler buluyor, birde meslekte aynı olunca konuşacak ortak noktalarda fazlalaşyor haliyle : ))
bakalım şimdilik akışına bıraktım, kısmet artıkk :))
senin facenede baktım eğer gördüğüm çocuksa hiç fena değil yaniii : )))))
umarım senin içinde hayırlısı olur hayatımm

iş dolayısı ile muhabbet var tatlım, onun haricinde bir paylaşımımız yok
ama şöle bişi oldu son bikaçaydır konuşmalar resmiyetten çıkıp biraz daha normale dönmüştü
ne biliyim giyim tarzı falan işte

seillacım sana ve annenede çok geçmiş olsun diyorum
herşey temiz çıksın inşallah diyorum,
benimde göğsümde bir ağrı var epey zamandır ve belli bi yer var oraya değince acıyor
çok korkuyorum dr.a gitmekten, hatta geçen gün rüyamda gördüm doktordaymışım diyoki doktor iki göğsünde memografisi çekilmeli acil olarak diyo
ama uyandığımda nasıl tırstım anlatamam, en çok korktuğum hastalık bu benimde

çileekkkkkkkkk gelmessen ööle birikir tabi sayfalar
gelsene kuzucumm, niye öle uğramıyon buralara, özledik senii

katinacım sende iyisin inşallah, tedavi sürecin biraz daha rahatlayınca seni sahalarda bol bol görmek istiyoruz ona göre : )

dün dershanem başladı benimde, 11de bir girdim 7,30 da çıktım epey yorucuydu
parçalama şansım olursa parçalamayı düşünüyorum bakalım artıkk
bugün boynum ve omzum ağrıyor sanki
birde hafif tutulma eğilimi var sanki, inşallah en başa dönmem tekrar : ((
herşeyin başı sağlık yaa, sağlık diliyorum herşeyden önce herkes için
öpüyorum hepinizi çok çok

İyi akşamlar kızlar...

jelim mantıklı mantıklı döktürmüş yine.:)
straw cee demiş kaçmış gene.:)

Yorgunluk kelimesi az kalıyor bana artık, eve yeni gelebildim ne kadar zormuş yalnız ev işlerini yürütmek. Neyse ki hepsinin altından bi şekilde kalkıyorum Allah'a şükür...

İşte böle:)))))) Havadis olmayınca ne anlatacağını bilemiyor insan.

gamzenkcim nasıldı günün ; karşılaştınız mı?

benim biraz sakindi ; Christmas sağolsun :))) hiç mail filan gelmedi de sakin sakin sipariş girdim... 66 modelde 16sını girebildim daha çook var ama çrş akşama kadar biter sanırım...

rapuşum ne yoğunluğu , ne işleri onlardan a bahsetsene?

Canım okul işleri ev işleri karıştı gene. Gene 500 kağıdım var okunup rapor edilecek, yazılılar da ayrı bekliyor, bi kısmını yaptım, soru hazırlamam gerek, bugün bi de buzdolabı aldım yarın sabahtan konservatuara gitmem şart ama sabah getirecekler napıcam bilmiyorum, benimki fonksiyonsuzdu da biraz fonksiyonlu aldım o içime sinmiyodu:) Ayrıca teftiş geçirdim rahatladım, bugün nöbetim vardı gene bi bardak çay içecek vaktim olmadı, abimin yılbaşına geri dönme ihtimali beni üzüyor, bi pantolonum var çook sevdiğim onun aynısından bulamadım terziye kumaş vermiştim pantolonu acayip şekilde dikmiş, tekrar provaya gittim, oyunum için de dekor hazırlıklarım başladı, proje çizebilen birini bulmam gerekiyor, ayrıca oyuncuların kostümleri dikilecek, hepsinin ayrı ayrı kıyafetlerini düzenliyorum yetişmezse diye endişelerim var. Uykusuzluktan da ölüyorum. Öyle işte hayatımdan ufak tefek kesitler.

çok göremedim bugün. uzaktan gördüm bi kere. ben baktığımda bakıodu. bu da sadece bakan tiplerden heralde

bi türlü karşılaşamadık tam. bakalım karşılaşınca konuşma ortamı olcak mı merak ediorum

bu ne yoğunluk böyle

Allah kolaylık versin rapuşumm..

büyükbaşı gördün mü bugün?

Bakan tip:)))))))) Bakan olacak adamlarmış bunlar yaaa. İnşallah olur istediğin ortam yakınnn zamanda.

bu ne yoğunluk böyle

Allah kolaylık versin rapuşumm..

büyükbaşı gördün mü bugün?

Aminn canım sağol, şööyle bi tatlı huzur istiyorum artık koşturmak değil de normal insanlar kadar yani fazla değil:)

Görmedim canım onu okulda diil avmlerde görüyorum ya artık. Bu arada annem görmek için bişiler yapıyodu kendi etrafında dönme hareketleri filan, ben de annemin etrafında dönüyorum gülerek bi şeylere bakıyomuşuz gibi yapmaya çalışıyodum annem alem yaa:))))) Nasıl görünüyoduk acaba. Bıraksam ikisi de birbiriyle konuşurlardı he, etrafımdaki herkes alem benim.

baya hareketliymiş yaaa :) iyi böyle olması güzel bence...
tembellik yapmaya alışınca hiç kıpırdayası gelmiyor insanın... ben o moddayım şimdi... :)
smurf izliyorum miskin miskin...

komşu teyze yok mu ya da annen abin filan gelse beklese evde ?

ben de annenin yerinde olsam bakardım haklı kadın napsın :))

He ya ne hareketli sorma, dizlerimde derman kalmadı inan ki. İnsanın beş dakikası olmaz mı gündüz! Bi yedi dakikam vardı iki tane veli geldi arka arkaya sanki ayarlıyorlar. Eve gelince oooooooohhhhhhh çekiyorum kapının önüne yığılıp. Neyse benim de adam olacağım zamanalr gelecek İnşallah. Ben smurfa bayılırım. Yerime de izle ben kaçayım, uğrarım gene.

ben de annenin yerinde olsam bakardım haklı kadın napsın :))

Evet ya merak ediyor, bi de adam karşısına geçip bekledi resmen öldüm öldüm dirildim o sahne neydi hala tuhaf oluyorum düşününce. Neyse ki atlattık. İkisini de idare etmeyi başardım:)))) Yalnız olsam napardı acaba diyorum şimdi.

Yarın herkesin işi var aksi gibi, komşu teyzem de yok benim, miskanın komşusunu mu çağırsam acaba:)) Artık olmazsa konservatuarı erteliycem, onlar da deli olcaklar.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…