"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yok bizde acilmadi aile mevzusu falan :)

cok ciddi anlasilan...aile giriyorsa isin icine..kadere inan olacak olacak

Bugün uyumalısın canım akşama görüşme imkanın olursa gitmelisin. Ben de kulaklarıma tıpa tıkayıp gündüz gürültüsünde uyuycam bakalım.

turkuaz sen olayları netleştirmelisin, tam olarak tanıyıp anlayabilmen için elini taşın altına koymalısın.

canimcigim sizin is tamamdir o zaten kararini kendi kafasinda vermis seni de taniyip tam pekistirme asamasinda :87: azicik daha sabir gerek oglaklar birine mukemmel oldugunu kolay kolay soylemez bence

beni onun da aradigi zamanlar oldu sadece benden az

simdi ben zombi olarak gidiyim mi ya da artik uyuyalim mi

netlestirmek icin, kacan kovalanir taktigini yapmamaliyim. Acikca sevgilin varmi nasilsin nasilg idiyor demeliyim..Birgün bulusalimmi diyemem. nasil netlescek bilmiyorum..karmakarisigim, bir yandanda icim icimi kemiriyor...o birseyler hissetse böyle davran aslinda dimi? ben onun duygularindan emin olmaliyim...ama nasil...offff adam akilli birisini buldum dedim, yasadiklarima bakin.....belkide yazdiklarima yaptiklarima hep gülüyordur, dalga geciyordur...bilmiyorum ya

zombicim çok şeker şeyler söylüyorsun benim de genel kanaatim bu yönde aslında ama durgunluk devrine girdik gene işte, ben beklerdim ki mesela görüşmeden sonra arasın görüşelim görüşelim görüşelimm. Bundan sonra görüşürsek zaten sevgili olmak zorundayız onun da stresi var, bunca yıl hayatına kimseyi ciddi anlamda almamış insanlar olarak bu çok zor oluyor. O yüzden size tavsiyem kızlar, daha fazla mantıpa yer vermeden ilişkiye başlayınız.

Sen aramasan hiç mi aramıyor? Sevgili kıvamında değil misiniz sizz?

zombi olarak gitme uykunu al mutlaka. Aslinda bizim sabahlara kadar onlar hakkinda yazistiklairmizi görseler ne düsünürlar...

zombi olarak gitme uykunu al mutlaka. Aslinda bizim sabahlara kadar onlar hakkinda yazistiklairmizi görseler ne düsünürlar...

Pireler uçuşuyodur.

Kendini onun gözünden görmeye çalışıyorsun bu yanlış bence. Doğal davranamazsın böyle. Mesaj atıp konuyu ziyarete getirceksiiinn.:)

ben tam umutsuz vakaym

saciuzunaklikisa senin oglak gene birseyler yapmis...bizimki uyuyor yada istemiyor....

belkide olmamasi gerekiyor bende...ama böyle devam edersem 30 ysina kadar erkek arkadasi olmamis sekilde yoluma devam etcem...

tamam tamam gitmicem zombi olarak uyucam ben birazdan

ne kivamindayiz acaba konustugumuz konular sevgili kivami gibi ama simdi bulusuyoruz ya ben ayrilirken yarin ne yapiyorsun diyorum belli degil sen yarin ara konusalim diyor sonra ben ariyorum yine gorusuyoruz boyle iste genelde baya gorusuoruz biz

Pireler uçuşuyodur.

Kendini onun gözünden görmeye çalışıyorsun bu yanlış bence. Doğal davranamazsın böyle. Mesaj atıp konuyu ziyarete getirceksiiinn.:)

bu acidan hic düsünmemistim. haklisin...empati bende fazla gelismis galiba
ayyyyy utanirim yaaaa adam diyecek ne ziyareti ne diyor, yada sonundaaaaaa sordu diyecek

Her aradığında buluşyorsanız sorun yok. Sanki senşin araman çok hoşuna gidiyor onun. :)

Bence de flörte gerek yok hemen mutfağa geçelim bence.

uykudan bayılicim ben de yalnız kızlar, forumda ne çene var bu saatte yaa Allah bize çene vermiş gerisini koyvermiş.

benim de uykum geldi , gidelim artik ya da ben gidiyorum umarim oyledir gercekten benim aramam hosuna gittigi icindir

sana da 3 vakte kadar gelir evlenme teklifi hadi iyi sabahlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…