"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Hep ön planda olmak ister aslanlar ama. Var mı sende de?

Kararlıdır inşallah yaa, ben olumlu algılıyorum son zamanlarda özellikle, nasıl olur ne olur bilemiyorum, bi şeyler yapmam lazım bu kesin.

yok akrepten gelen bir cekingenlik var oyle onlere atmam kendimi ama aslanin ozguvenine de sahibim

bence sen hiiic birsey yapma bekle o buyuk ihtimalle planlar yapiyor bir gun yuzukle bile gelebilir bence

turkuazcim sende arama o zaman git dukkana konus canim

kizlar ne yapayim..beynim durdu suanda

dükkan falan degil actigi, söför okulu bu isin icinden cikamayacagim ben..... sabahlara kadar malum sitede bakiniyorum ne yapti diye.....kafamdan silemiyorum... ben bir söför okuluna yazilmistim. orda iki hoca vardi. bunlardan birisi o. Ben diger hocaya gitmek isterken, beni zorla bu hocaya vermislerdi, neden böyle oldugunu halen cözebilmis degilim, niye bu kadar üstelediler....o beni neden kendi evine götürdü evinin yerini gösterdi, hic anlamiyorum...hicbirseyi yerine oturtup karar veremiyorum...

oyle mi diyorsun ben yaninda kendimi biraz kisitlamaya calisiyordum ya geleneksellermis falan diye harekete ihtiyac varsa hareket edelim biraz

Ben de onun yanındayken hafiften donma noktasına geliyorum, planlı değil benimkisi, kal geliyor. Ama hemen espriye vuruyorum açmaya çalışıyorum, aslında çok esprilidir de benim yanlış anlamamdan korkuyor temkinli konuşuyor cıvık demesin diye karizma yapıyor.:))) Yalnız onda da var mı bilmem, böyle bi hep öğretici bir edası var gibi.

bende hep sakin durudum, belkide sIKILiyordu böyle...

aslan burcu oglaktan baskindir evet...ama sanirim oglaklarin karsinda hareketli neseli olmak lazim, hayatin zorluklarindan, düsüncelerinden biraz kurtarmak icin. kizlar simdi sizler ne yapcaksiniz, sizin durumuz benim degil. siz görüsüebiliyorsunuz yinede. ben malum sitede eklemeseydim, simdi elde var sifir olcakti..Neyse acitasyon gibi oldu

Ay Allahım allahım öyle bi şey olursa dile benden ne dilersen.

Bekliyorum zaten, yan yan bakaraktan göz süzerekten.

Kursu bitirdinse araba kullanmayı pekiştirmek için gidebilirsin. Bundan güzel bahane olamaz bence bu durumda.

boyle gorusmeye giderken normal ben boyle neseli heyo diye gidiyorum bana da kal geliyor enerjimi sonduruyor buna ragmen ben israrla yapistim kaldim

oglagi etkilemek icin "akrebik" ozelliklerime guveniyorum bakalim

turkuazcim seninkinde birseyer var ama ilerlemesi icin kesinlikle senin ne olucakdiye korkmadan birseyler yapman lazim bende eger kendim ugrasmasam elde var sifir olurdu

Neler paylaşıyor orda? Anlam çıkarabiliriz belki:))

Ben beklemeye devam ediyorum, ofisimbulmakzor da kararlı olduğunun altını çizicek sanırım. Sen de dooğruu kursa.:)

bu arada o ders verme edasi bende de var ben yasim kucuk oldugu icin ondan biraz gicik oluyordum ondan dolayi yapiyor bana hayati bilmiyorsun muamelesi yapiyor saniyordum ama sendede varsa tamam aslinda benim bazen hosuma bile gidiyor

sanirim nasil simdiye kadar cesaretimi topladiysam, bundan sonrada cesaretimi toplayip, devam etmeliyiim, kaybetcek birseyim yok, sirf dumur duruma düserim o kadar... yada direk ben sana asik oldum galiba diyim, tamamen kacsin benden
asil sorun numarasi degil, aslinda akrep oldugum icin hic cekinmem direk telefon numarni verebilirmisiin diyebilirim, ama simdi herkese böyle ypaiyorum sanacak. Yada ben bunu baglamisim kendime diye düsüncek baska yerlere yelken acacak...korkularim var...ne acayip dimi fol yok yumurta yok ama korkuyorm var:26:

O kadar ciddi duruyor ki bazen korkuyorum, bunu ona da dedim zaten, çok hoşuna gitti ben de yok canım ne var korkacak gel buraya meleğim falan diycek sanmıştım.

Ben de tınlamıyorum senin kurallarını havasındayım asi değilim ama hiç reddeilmemiş olduğuna eminim şu ana kadar. Diğer hatunların öcünü alıyorum ondan.

Ben de uğraşmasam bi şey olmazdı kızlar oğlak buuuu çok doğal.

benimkini reddedecek kimse olmadigina bende eminim ama ne yazik ki ben onu yapamadim bir anda boyle bir duygu ile karsilastigim icin afalladim oyle ugrastirma pek olmadi onu sevdigimin o da farkinda

turkuaz sen kursa gidiyorsun canim karar verilmistir

Ankaradayım canım yollarına gül dökerim valla gel, turkuaz ve sen beraber yanınızda oğlaklarınızla gelin ben de sizinkilere gelicem oyyy ne güzel düşünmesi bile. :))) Ay kaptırdık gidiyoruz bakalım.

Enerjimi emiyor bu konu beni de düşündürüyor, düşünsene evleniyomuşsun ve on yıl sonra sen durgun bi tip o uçuyo falan almış tüm enerjini.

Ders verme edasını bende seviyorum aslında zaten zamanla sadece eda olarak kalcak dersini alacak inş.:)))

turkuaz hiç bişeyi açık açık deme sakın, zaten şaka yapıyosun biliyorum da, telini ver falan değil de işte dolandır yani.

bu oglaklar ugrastirmayi seviyor anlasilan.

ne mi paylasiyor, hicbirsey desem yeridir... hatta ona yazmistim sayfanda hicbirsey paylasmiyorsun...diye...birsey dememisti. Zaten söyle oldu. ben ekledigimde aylarca hic girmemis.herkes yakinmis nerdesin diye. sirf birr esmi vardi. Ben ekledigim gecesi resimler eklemis...ondan sonrada tüm herkesi eklemeye baslamis. bende anlamdim gitti. oraya gitmeye cesaretim varmi bilmiyorum, yüregim hoplar. heyecandan konusamam bile.
acaba herkese mi böyle yapiyor ego tatmini icin:26: öyle bir insanada benziyor. tam aile insani gibi...ama benim paylastigim seyleri begeniyor...yorum yaziyor.
resim eklediginde bir resmini begenmistim. O resimi begendigimden bu yana profil resmi ve 1,5 senedir degistirmedide...

dusunmesi ve hayali bile guzel gercekten suna dondum su an

ve koptum soylediklerine cidden oyle bisi olabilir onlar gencken olgun daha ileriki zamanlarda ucmaya meyilli olabilirler

turkuaz kesinlikle pat diye soylemiyorsun bak bu akreplikten mi geliyor acaba bende dolambacli yollari hic sevmiyorum olsun bitsin herkes duruts olsun istiyorum ama olmuyor oglakta sabredeceksin biraz

Sen de aşıksın arkadaş:))) Uğraştırmazdım ben de deli miyim yaa bu kaadr uğraşacak bekleyecek ama gel gör ki araya koyduğu zamanlar yüzünden plan yapmaya başladım boşluktaan. Öyle öyle baktım ki uğraştırmışım. :96:

nasil yani sok siz kac senedir tanisiyorsunuz ne kadar ay gorusme imkaniniz oldu?

seninkilere yaptigi yorumlar neler?

kursa gideyimde, kursu bitirdim gecen sene onun yaninda...ondan belli ayriyiz...simdi hangi bahaneyle gitsem ki...

ya inanmiyorum bu oglaklar yüzünden aksamdan belli sabaha kadar kafa patlatiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…