"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Andopoza girince çapkınlık başlar diyosun. :))) Enerjiyi saklamak lazım o zaman çok tüketmeyelim şimdiden.

Gelecek yıla inşallah evlenecez kızlar, umudum var. En azından gelecek yıla yüzük takarız. Cümleten yani.

Son düzenleme:
nasil yani sok siz kac senedir tanisiyorsunuz ne kadar ay gorusme imkaniniz oldu?

seninkilere yaptigi yorumlar neler?

1,5 sene demiyelimde bir sene birkac ay. Iste kizlar kafami kurcalayan bu. Bir erkek simdiye kadar hisleri duygulari olsa, acilmaz mi?

yaklasik 7 ay görüsme imkanimiz oldu. ve yaklasik 1 senedir görüsemiyoruz. unuttubeni. gözden irak gönülden irak...
aslinda hic kimseye yazmiyor, sirf begeni butonuna gidiyor eli. Yaptigi paylasimlar sirf b j k üzerine. Zaten sik girmiyor islerinden dolayi yogun.
yaptigi yorumlar normal yani siradan. Oglaklar zaten duygularini pek aciga vurmazlarmis sanirim.

ama begendigi seyler hep sarkilar. kizlar ben umutsuz vakayim

beni güldürdün ya hep gülmen dilegimle canim...inslallah hepimizin gönlüne göre olur hersey...

takalim yuzuk eveeeeeeeeet

burdan guzel haberlerini aliriz insallah ya sonra sen bize oglaklarla ilgili ciddi tiyolar verirsin yalniz bizi unutmak yok ona gore

turkaz senin acilen birseyler yapman gerekiyor , sadece seninkilere mi yorum yapiyor peki?

Açılmayabilir ben de bir yıldır tanıyorum mesela. :)

Kızlar rüyamda oğlak çifliği görmezsem iyidir.

O senin fotolarını beğendi mi? Özel hayatıyla ilgili net bilgin var mı?

görebildigim kadariyla erkek arkadaslariyla cok sohbet ediyor...
herkesin profili acik degil zaten göremiyorum ki.

Bu iş olsun size oğlakların etini sütünü her şeyini anlatırım.

Hatta canlı yayında bağlarım buraya kendi anlatsın ancak anlaşılır çümkü.

Açılmayabilir ben de bir yıldır tanıyorum mesela. :)

Kızlar rüyamda oğlak çifliği görmezsem iyidir.

O senin fotolarını beğendi mi? Özel hayatıyla ilgili net bilgin var mı?

hayir begenmedi iliski durumu gözükmüyor, ama dogum günü hakkinda sohbet ediyordu arkadaslariyla. Bir arkadasi, hic kiz gelmiyor ne sikici demisti. Oda bunun üzerine kiz aramayami geliyorsun dogum günüme demisti. istersen kendin getir demisti. zaten dogum günü partileri bekar partileri degilmidir demisti.
Yani yazdiklarindan falan bekar izlenimi veriyor. Evli degil o kesin. zaten arkadaslari hep yazmis. Daha aradigin bayani bulamadin mi diye...simdi var mi bilmiyorum

E hiç kız gitmemişse senin de gitmemen isabet olmuş. Pişmanlığa gerek yok. Biraz daha sıcak davranarak mesajlaşmaya çalış, heyecanını da yatıştır biraz.

Ne zaman buluşuyosunuz isimbulmak? Yarınsa yani bugünse işin zor.

zaten birazda bu yüzden gitmeye cesaret edemedim. Ama yeterince kiz gitmis bunuda yazmislardi sicak davranarakmesajlasirken nasil alcaksa:44:

siz ne güzel yüzyüze görüsebiliyorsunuz.....ins. hayirlisi olur.

bu durum beni her ne kadar uzsede genelde ben ariyorum ama her aradigimda gorusuyoruz bugun aramak istiyordum ama durum biraz zor ne zaman uyucam ne zaman uyanicam yoksa yanina zombi gibi mi gitsem

ya saciuzunaklikisa cim seninle gorusmede ailenle tanisma mevzusuna nasil girdi

ya kizlar birsey dikkatiniz cektimi yaklasik hepimiz bir senedir görüsüyoruz bu oglaklarla, ama aile mevzulari bile konu olmus...bende fasa fiso...

ama her mesaj yazdigimda o bana cok incesin cok iyisin tsk ediyordu habire.Bir keresinde yüregime indirdi, ve kiskandirmaya calisiyor bunu hddesiyorum ve emienimde. cocuk resimleri eklemisti...herkes bu kim cocugun mu demislerdi. O birsey yazamaisti, baskalarida dalagasi evet cocugu demisleridi, basimdan akynar sular boslmisti.birkac gün sonra ama yigeni oldugunu söylemisti. Ki öyleymiste.

ben basindan ona karsi soguk izlenimi vermisim sanirim. Beni izlemesi, hep ummadigim andaismimi söylemesi, sasirtmasi, heyecanlanmasi, nedir bular ya...anlamiyoru. simdi nasil böyle olabiliyor. ne sabirlilar bu oglaklar nasil hic renk vermez bir insan...anlayamiyorum

Evlilikten girdi direkt, röpörtaj yapar edasıyla bu konudaki fikirlerimi sordu, kendi anlattı, özel insanı bulmadan evlenmenin hiçbir anlamı olmadığını vs söyledi, ailesinin bu konuda çok istekli olduğunu söyledi, kendininse zorlasa da olmadığı aradığını bulamadığını vs anlattı görüşmede işteki gibi değildik çok geyiktik rahattık saatlerce konuştuk güldük, sonra benim ailemin ne düşündüğünü sordu, güzel yemek yaptığını söyledi, benim mükemmel biri olduğumu söledi, sonra da ailenle tanışmak isterim dedi, nasıl olur dedi gülümsedi ben de şaşkın şaşkın çok ani olduğunu söyledim, espri yaptım e konuyu es geçtim, süperim demi. :81:

bu durum beni her ne kadar uzsede genelde ben ariyorum ama her aradigimda gorusuyoruz bugun aramak istiyordum ama durum biraz zor ne zaman uyucam ne zaman uyanicam yoksa yanina zombi gibi mi gitsem

sendede ayni demek, arayan hep sen..

gercekten sabah oldu kizlar...oglakta oglak acaba sabaha kadar onlar hakkinda yazistigimizi görseler ne düsünürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…