"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Günaydın kızlar, hadi yatalım.

Evlenicek biri gibi hissettim kendimi, iyice havaya da soktunuz beni, eğer beni almazsa bu keçi sorarım sana ofisim canım benim.

tamam kizlar birseyler yapcam, gelismelerdende haberdar etcem

sizde gelismelerden haberdar edin

biranda saciuzunaklikisa dan duyuyormusuz ki evleniyorummmmmmmmmmmmmmm diyerekten

cok sayfa olmuş geride kaldım buldugum ilk boşlukta okuyacam
biz yemek yedik akşam sonra o cantayı bana hediye aldı zorlaaaaa
ama bende tık yok o gözle bakamıyorum bu cocuga ben offf offf

cok sayfa olmuş geride kaldım buldugum ilk boşlukta okuyacam
biz yemek yedik akşam sonra o cantayı bana hediye aldı zorlaaaaa
ama bende tık yok o gözle bakamıyorum bu cocuga ben offf offf

seillaaaa, iyiler, guzeller, romantikler, dusunceliler, sevenler, sevdirenler, adam gibi adam olanlar kapiliyo seillaaaa, aklini basina toplaaaaa

seillaaaa, iyiler, guzeller, romantikler, dusunceliler, sevenler, sevdirenler, adam gibi adam olanlar kapiliyo seillaaaa, aklini basina toplaaaaa

gün içinde ara ara bakarak ancak bitirdim sabahlamış bunlar miskacımm
rapunzell hadi hayırlısı bu motiveyle takarsın yüzüğü yakında inşallah canım bak bizide davet etmeyi unutma

ya benim mevzu olmıcak galiba ben bişey hissedemiyorum bu adamadün yedik içtik giüldük cantayı gösterdim cok beğendi
tutturdu ben alıcam sana bunu yok yok derken bi güzel paket yaptırdı yemek yerken falan bir iki bakış yakaladım seviniyim mi üzeleyimm mi bilemedim amannn benden bi cacık olmaz kızlar böle yerimde sayacam o mu bumu derken

ay siz naaptiniz, uyumadiniz mi

okuyamadim da hepsini, nerden geldi evliligin dibine kadar muhabbet, alalim mi abiyelerimizi rapunzel? :)) ceyrek takmaktan anam agladi bu sene, ama sana yarim takcam kiz soz! :)

Sorma yaa sabahladık burda akşamdan kalmayım, tatile girişim muhteşem olacak. Oğlakcanları bulunca dayanamadık dertliymişiz epey nedir bu çektiğimiz bunların elinden yahu. Bulamadım ki çöyle bi ateş burcu, kime elimi atsam oğlak çıkıyo. Neyse artık kadere razıyım. Zaten her adımda daha yakın hissettiriyo adamlar ilginç geliyo insana, nefret ettiğini düşündüğün anda bakıyosun daha yakınsın ne garip.

ofisimbumakzora göre üç vakit kalmış ama bu üç vakit üç gün olamaz, üç haftadan da umutlu değilim, üç ay diyelim. Yıl olamaz herhalde.O yüzden abiyeleri şimdiden almayın derim, maazalalh modası falan geçer.

Benim de en evlenmez dediğimiz 2 arkadaşım bu yıl evlendi, çeyrek değil külçe takacaktım az daha sevinçten o kadar umulmazdılar. Şahane hatunlardır ama evlilik düşünceleri yoktu, birininki 3 ayda oldu, birinin de 10 yıllık yılan hikayesine dönmüş ilişkisi evlilikle noktalandı, kendi bile şaşkındı. Onun eşi de çok yakın arkadaşlarımızdandır kendisi oğlaktı.

gün içinde ara ara bakarak ancak bitirdim sabahlamış bunlar miskacımm
rapunzell hadi hayırlısı bu motiveyle takarsın yüzüğü yakında inşallah canım bak bizide davet etmeyi unutma

Ne demek hayatım kapım herkese açık, tüm kk yı limuzinle aldırcam valla salona öyle bi şey olsun hele bi olsun!:93:

bacım anlamıyon. adamlar bana piçlik yapmıyo. kendi doğaları piç zaten. ben olaya girmeden izleme aşamasında bu özelliklerini farkediyorum anlatabildimmi.
aynı şeye benziyo. ben sana desem ki bütün sevdiğim adamlar konyalı çıkıyo, konyalı olması bana davrandığından ötürü olduğundan değil. adam zaten konyalı, doğuştan

hahh miskanın dediğinden. bravo bacım.

ayyyh. şiştim. tüm kız kurusu aşkzedelere iyi akşamlar.

o arkadaisn nasil basarmis gelsin anlatsin ya...oglaklari anlamamiz lazim

Yok canım ünv yıllarında başlamışlardı. Artık kızcağız umudunu kesmişti evlilik olayından, evlenmiycek ebnimle derken yani umudunu tam da kesmişken evlenelim artık demiş adam. :)) Naptın zombi olarak gitmedin demi? :)

çevreniz mi dar peki :26:
yani sadece eski okuldan arkadaslarınız ve iş arkadaslarınız mı var etrafınızda?
mesela abim eşiyle tango kursunda tanışmıştı, çok imrenirim onlara masal gibiler

bilemedim ki neden böyle olur, tabi kısmet bu işler, beklenmedik yerden çıkıyor, benim eşim kuzenimin arkadaşı mesela, resimden görmüş beni, tanımıyordum ben
allah gönlünüze göre verir inşallah

Çevrem dar değil fazla, normal yani, ama çevreden kişilerin tanıştırmak istedikleri vs bana çok uzak geldi hep. O görüşme biçimini sevemedim. Tango iyi fikirmiş. Ben benim tospaamla gitsem mi ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…