"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

süper fikir hemde tangoooo bende bi araştırma yaptım dans ve tenis tenisi tercih ettim ama sattler i uyduramadım bi türlü 3 kez gidebildim sarmadı niyeyse bıraktım mecbur ama bi dans kursu buldum bura saatlerde uygun ancak tatil dönüşü başlarım hoş ozamanda ramazana geliyo ama bakalım mutlaka başlıycam cok istiyorum belkide yeni bir aşk bulurum hihahahiihaaaa :76:

Kapılarım her şeye açık diyorsun seiila, ben de öyle diyorum aslında. Ben de spora başlıycam, kilo sorunum vs yok ama formda hissetmiyorum kendimi, sabahları dinç uyanmak, çabuk yorulmamak istiyorum. Spor salonu düşünüyorum bazen ama orda da garip garip tipler rahatça evimde mi yapsam ki yaa...

ya kızlar.. 1 yıldır çktığım bi çocuk vardı.. evlenme konusunda çok kavga çıkardım.. ve şimdi ayrıldık( benden ve dırdırımdan bıktı sanırım.. unutmak en iyisi galiba ama.. çokkk mutsuzummm

ay bakin tango iyi fikir! gercek dans tutkunlarini tenzih ederek soyluyorum ama, o tarz aktivitelere katilan erkeklerin cogu da belki bi umut biriyle tanisirim diye katiliyolar, valla bak! o yuzden amac birligi icinde oldugunuz bi yagusukluyla goz goze, diz dize dans ediyo bulabilirsiniz kendinizi

bi de tango hakkaten guzel bi sey yaa :))

simdi kizlarcim, bebeklerim, benimki dun dondu izmire. 10 gunun degerlendirmesini yapiyorum, sonra da sorularimi yoneltcem.
Degerlendirme:

1) Eglence: Superdi! Cok eglendik, cok gulduk, birlikte super vakit geciriyoruz.

2) Romantizm: Had safhadaydi. Cok nazik, cok dusunceli, gercekten romantik ve uzerime titriyor.

3) Ten uyumu: Hic korktugum gibi degil, muhtesem, opustugum zaman kendimi kotu hissederim diye dusunmustum ama hic oyle olmadi, cok sukur.

4) Arkadaslarla anlasma: Ben onun arkadaslarina bayildim, cok eglendik birlikte. Ama o benimkilerin yaninda biraz cekingen durdu. Pek konusmadi, sohbetlere girmedi, surekli benimle ilgilenip etrafimizda kimse yokmus gibi davrandi. Bi kac gorusmeden sonra acildi gibi ama yine de benim tanidigim adam daha girisken yani, beni biraz sasirtti.

5) Evlilik teklifi: Yok!!

6) Evlilik hakkinda konusmak: Genel konusmalar. Herhangi bir tarih ya da zaman dilimi uzerine konusulmadi. Ta ki son gune kadar. Son gun, bi konu hakkinda konusurken laf lafi acti, "biz ne zaman evlencez?" dedi pat diye. "bilmiyorum" dedim. " Ne zaman istiyosun?" dedi. "bilmiyorum??" dedim. Bu ne yani pazardan karpuz mu aliyosun di mi... Neyse, "okulumun bitmesini bekleyelim mi?" dedi. (okulu dedigi yuksek lisansi, 1.5 sene sonra bitcek) Ben bi anda cok bozuldum kizlar. Cunku bu sene olsun diye israr misrar beni ayaklandirdi, anneme babama falan soyledim, milleti ayaklandirdim ben de, simdi dedigine bak! "olur canim" dedim ama suratim yeri cizdi. Uzatmayim, sonunda anlasildi ki, benim kendimi hazir hissetmedigimi dusundugu icin oyle bi teklif sunmus. Yoksa bana kalsa, agustosun basinda istemeye gelelim, kasimda da evlenelim dedi. Kis gelini olmak ister misin dedi. Onu da bilemedim. Daha evlenme bile teklif etmeden zaman konusmak istemedim. Geveleyip biraktim konuyu orda.

Sorular:

1) Napicam ???!!!!!

miska miska hoşgeldin...:)

Bir haftalık ilişki raporuna baktığımda gördüklerim şunlar canım hayatım.

1- Sevgilin her ne kadar romantik, ince fikirli falan filan fişman da olsa sonuçta bir irkek, bunu unutma.

2- Ve irkek adam kaleyi fethetmeye başladığını anladığı anda geri çekilir, biliyorsun.

3- Senin kale yıllardır direnmiş ama bir anda evlilik gibi ciddi bir düşünceyle beraber yerle bir oldu, ona kapılarını hatta duvarlarını açtın.

4- Ve sevgilin denen romantik, tatlı ve ütü yapmayı seven adam kısaca irkek dediğimiz yaratık adamın, kaleyi fethettiğini anladığı anda geri çekilmesi olayı genlerinde var, yazık napsın onlar da böyle yaratılmışlar işte. :93:

5- Artık ipler onun eline geçti ve evlilik olayına o karar verecek, ne zaman nerde isterse öyle olacak.

6- Keyfine bak.

bak bu detaylı bi inceleme olmuş hoşuma gitti saciuzunum ama ben bu adayımızda biraz da çekingenlik sezdim sanki yani yıllardır beklemiş hem biran önce olsun bitsin istiyo zaten zar zor bulmuşum havasında ama bi yandanda hızlı hareket edip göze batmakda istemiyo miskanın da içine tam sinsin istiyo gibi bi izlenim bıraktı bende yaaa öle hissettim sanki hayırlısı diyelim bakalım aman nazar değmesin

Ben zombi olarak gitmedim o gun gorusemedik ya aradigimda musait degilim 6 , 7 gibi tekrar konusalim demisti ben de arkadaslarlaydim aramadim o da aramadi ertesi gunu aradim nie aramadin dio bende sende aramadin dedim neyse ondan sonra bulustuk tabi hersey guzel ama ben daha yolun cok basindayim beni tartiyor neler hissettigini bilmiyorum cunku bence kendiside bilmiyor anlamaya calisiyor neler olabilecegini ne hissettigini neyse ben onunla vakit gecirmekten cok mutluyum yani olmazsa da guzel bir sehir de guzel bir insanla vakit geciriyorum tabi kalbim cok daha fazlasi olsun ister

kızlar mrb.. bu başlık tam bana göre
yaaa ani bi giriş yapıorum konunuza ama gerçekten kötü hissediorumm, yardıma ihtiyacım vaaaarrrrr....
ben de uzun zamandır istediim gibi birini bulamıorum ve 33 yaşındayım, evde kalma korkusu tavan yapmış durumda
şu an görüştüüm biri var, evlenmek de istior ama açıkçası ben ona karşı bişey hissetmiorum, bi de aradığımı bulamazsam ileride onu bile kabul etmediğime pişman olmak durumu var
görüşmeye devam edip evlenmek istemezsem de onu oyalamış gibi olucammm, iyi de bir insan ama sevgi yok işte içimde ona karşı, acaba sonradan bi insan sevilebilir mi bilmiorum ki...
bana bir akıl verin

raporun raporuna bayildim, pek ozenli ve guzel olmus, tesekkur ederim bebek

kaleyi fethettigi icin geri cekilme olasiligina karsi ben hep tetikteyim zaten, pabuc birakir miyim ona. surekli, beni asla elde edemeyecegi, evlensek bile bana sahip olamayacagi, her an kaybedebilecegi ile ilgili inceden inceden calisiyorum ben, merak etme. akli cikiyo zavallinin :) sungumu dusurmedim, dusurmiycem :))

sanirim olay, onun ailesiyle ilgili.. okul fasli devam ettigi icin, ailesinden istedigi destegi gormeyecegini dusunuyor olabilir. bunu bana acikca soylemiyor tabi, ben tahmin ediyorum. o yuzden, beni de uzmek ya da ailesiyle karsi karsiya getirmemek icin ugrasiyor sanirim.

neyse evlenme teklifini bekliycez, bakalim ne zaman gelecek...

İvit hayatım bundasn sonrası tahminler, onun söylemediklerinden anlamlar çıkarmalar falan, adına aşk de ilişki de ne dersen de. Dedim ya tadını çıkar, süngünü düşürmeden.

Benimki ay bi nazlı bi nazlı, benim bi sergim vardı, gelir diye tahmin etmiştim, sergi davetiyesi her yere dağıtıldı falan, bu özel davet beklemiş meğer, gelmiyor bi de bunu söylüyor bana o kadar kırgındı ki anlatamam.

Ben napıcam bu adamla yaa?

Hoşgeldinn. Ben de senin yaşına doğru ilerlemekteyim, ama yaşımdan çok memnunum, kendimi en ruhen ve bedenen en iyi hissettğim yılları yaşıyorum, Allah sağlık versin canım yaa. Sadece yalnızlık hissi git gide derinleşiyor, eskiden önemli değildi bu kadar, şimdiyse birinin koluna girip gezesim varrrr!

Ben aşksı olur mu diye denemdim olmadı canım tavsiye etmem, pişmanlık yaşında falan değilsin böyle düşünme lütfen. Sonradan sevebilceğini de samıyorum işin açığı.

Önemli olan mutluluk!

zor iler nediyim bişeyler hissetmeden olmuyo ama hissedecem diyede hem vakit gidiyo hem aday kalmıyo ortada karşılıklı saygı ve sevgiyi yakaladıysan bi dene derim arkadaşım keşke aşkda olsa ama olmayınca da olmuyo napalım bendede var bilşayler ama yazmak için biraz daha zamnım var bi netleşsin bakalım hoş dayanamaz akşama sabaha yazarım yine kendi kendime gelin güvey olmuyosam tabi

hoşbulduk cnm evet kesinlikle insanın karakterinin tam olarak oturduğu yaşlar bizim yaşlarımız.. yani diorum ki şimdiki aklım olsa önceden reddettiim bi çok insana şu an evet diebilirdim, çünkü önceliklerim kesinlikle değişti.. aslında bizim sorunumuz hep daha iyisini aramamız, daha iyisi die die elde sıfır kalmasından korkuorum
yalnızlık bi yandan, bütün yaşıtlarımın evlenmesi, benim hala bişeyleri beklediimi görmek bi yandan beni özellikle bu yıl baya üzmeye başladı..
benim gibi başkalarının da olduğunu görmek biraz içimi ferahlattı :) en kısa zamanda hepimize hayırlı kısmetler diliorumm :)

evet cnm işte sorun o, ya bişeyler hissedeceğimiz biri hiç olmazsa :) yaaa şansla mı alakalı ya da yanlış tercihler mi bilmiorum, hoşlandıım insanlarla yürümüor... neyse hayırlısı olsun hepimiz için :)

Benim de bekar arkadaşım kalmadı, önceden 5-6 kişi de olsa vardı şimdi iki kişiyiz, o da uzak bir şehre gtmek zorunda kaldı arkadaşlarıma görüşemez oldum çünkü çoluk çocuk derdindeler. Bazen düşünüyorum bu kadar yalnızlığı hakedecek ne yaptım? Benim geçmişte reddettiğimden pişamn olduğum kimse yok şükür. Koca olsun da çamurdan olsun da diyemiyorum hiç, illa kafa dengim sevdiğim biri olacak, Allah da beni bu huymla sınıyor demek ki.:26:

Nolucaz acaba yaa...

yaa aynen ben de öyle çok yalnız hissediorum, zaten belli bi yaştan sonra da kız arkadaşlar yeterli de gelmior cnm yaa...
ben önceden dış görünüşe çok bakardım cnm, bi çok kişiyi sırf görünüşü iyi deil die tanımadan reddettim.. pişmanlığım onla alakalı.. sen bi yerde yazmışsın ya seneye en azından yüzük takarız die öle olucak inşallah, hep beraber bol bol dua edicez, başka çare yookk :))

Amin amin takarız yüzükleri inşallah. :)

Sen okuduklarından ne yorum yapıyorsun canım benim tospaamla ilgili? :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…