"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ya cok mutlu etti soylediklerin insaallah boyledir gercekten bana daha cok beni hayati konusunda kararsiz bir insan olarak gormus ve bundan rahatsiz olmus gibi geldi

Yok aslında onun rahatsız olduğu şey senin istediklerini kendisinin hemencecik yapamıycak olmasıdır. Sen işin ucundan tutarsan emin ol arkanda olur.

Sizlerin burcu ne bu arada? Ben yayım.

hayir canim sende kac yasinda kizsin bugune kadar da birsey olmamis hissetmissen birseyler vardir bence yalnizca ne oldugunu soylemek icin erken

yalniz senin fikir kendini baya belli ediyor o olmaz yani unut :) dukkan acilali ne kadar oldu? o yakinsa ona gelemdim olabilir ama aylar oncesinde gecen dogum gunu icin diye gitme bence

en iyisi telefon ben olsam oyle yapardim yani ve normal konusurdum

Sen hediyeyi götür ama haberi olsun sürpriz şeklinde gitme yüreğine iner maazallah oğlağın. O sırada sohbet ederken benim telim vardı sende değil mi seninki yok galiba bende falan de.

Hahahahaa:))):))

super ya ayni anda ben de aslan burcuyum

ya benim isteklerim onun yapabilecegi seyler degil meslekle ilgili kendimin yapabilecegi seyler. yalnizca benim hedeflerimi sordugu icin konustuk fikir verebilir destek olabilir ki yapti bunlari ama mesela ben bu yeni hedefler icin digerini yarim biraktim ve bana nasil yaptin? birseye karar verilirse yarim birakilmaz , bitirmek lazim gibi seyler soyledi hedeflerimi boyle degistirmem ondan ona oyle ilginc geldi

telefon acinca merhaba x ile görüsmek istiyorum. ablasi neden diyormus, bende hiccc öylesine diyormusum deli sanacaklar...

dükkat 4 ay önce acildi.dogum gününü kutlayali da 5 ay oldu...onun özel numarasini almayinasil basarcagim?
Ev numarasini buldum, ama ailesi o evde yasiyor...offfff yaaaaa...ararsam bu kiz deli diyecek dadandi birakmiyor diyecek

Ateş burcu yay ve aslan hareketli, oğlağın yapmaya çalışıp uzattığını anında yapar ateş burçları pehh:))) Sen ona öyle de, sana zor geliyor olabilir bana vız gelir de. İnsanlar karar değiştirebilir ne var bunda? Ama verdiği cevaba koptum nasıl olur nasıl vazgeçersin karar verdiğin bi şeyden falan.

Akrep de çok istekli ve kafasına koyduğunu yapan bi burç. Su ve toprak daha iyi anlaşır aslında turkuazın şansı daha fazla.

sen nasil hissediyorsan canim bence yeterince arkadas gibi olmussunuz ablasi kesinlikle neden demez ama ben ben olsam arardim dedim sen gidince yuzyuze daha rahat olucaksan onu yap

saciuzunaklikisa cim bence seninde yukseleninde bir su olmali benim yukselenim akrep biliyor musun yukselenini? astroloji topigi yaptik seninkini :90:

Ben olsam nasıl yapardıım... İşin içine şaka geyik katmadan olmaz bi kere bana göre. Ciddi girme konulara. Dükkan ne üstüneyse ordan gir, bu günlerde de ... yapasım var falan. ... Dükkanın cinsi oluyo:))

ya evet bende koptum ama belli etmedim normal yollardan aciklamaya calistim emindim istemedigime vs. gibi

bana da bir yerden sonra biz ona zor gelebiliriz gibi geliyor fazla guvenli fazla hareketli yaninda ve onun icin sakin olacagimizdan yuzde yuz emin olmak istiyor sanirim

özel numarasini nasil bulcam ki? yada nasil isteyecem?sanane derse
yada hediyeyi öylesine ona götürcem icimden öyle geldi desem.

o zamanlar birkeresinde bana birsey istiyormusun demisti biryerdeyken, hayir tsk ederim demistim. O yinede bana icicek almisti. öyle birakmistim orda. Icecegini unutma demisti, hediyeler her zaman kabul edilir demisti...ya cok salkaca davranmisim simdidüsünüyormda... bende onu düüsnerek en sevdigi takimin hediyesini yapsam...

İkizler yükselenim. Çift karakter ordan geliyor biraz. Bi içe dönük utanan, bi de tamm tersi fırlama. Bazen ben bile neyim anlamıyorum adam nasıl anlasın.

Sen kendini dengeliyosundur ateş ve su birbirini dengeler söndürür. Ben de burçlar hakkında bu kadar bilgiye sahip olduğumun farkında diildim iyi oldu aslında.:))

evet evet ben dengeliyim baya baska aslan arkadaslarim var onlar gibi degilim yani yoksa normal bir aslani oglagin bunyesi kaldiramaz bence

bence seninki sende coktan karar kilmista seni anlayamadigi icin nasil yapsak diye planlar yapip kafasinda durmadan dusunuyor olabilir :90:

İyi iyi durumlar iyi seni sevdiğini hissediyorsan sorun olmaz sabırlı adamdır. Ben de onun tepesine çıkmış hadi oyun oynayalım derken düşündüm kendimi şimdi, çocuk, şımarık, o da şok geçiriyor falan. Alttan alta hoşlarına gidiyor bence harekete muhtaçlar çünkü düşünmekten kafa kalmamış adamcağızlarda.

Son düzenleme:

bana gore bir anda o kadar yakin degilken o kadar anlamli bir hediye vermek biraz fazla ama sen nasil istersen oyle dukkana gore birseyler al ya da oyle git dukkana hayirli olsuna geldim de ne alacagimi bulamadim bakiyim bi alinicak bisi var mi falan

Hep ön planda olmak ister aslanlar ama. Var mı sende de?

Kararlıdır inşallah yaa, ben olumlu algılıyorum son zamanlarda özellikle, nasıl olur ne olur bilemiyorum, bi şeyler yapmam lazım bu kesin.

zaten burcu akrep yükseleni yengec olanlarin ruh ikizi oglak derler...

biriniz git süpriz yapamyin diyorsunuz o zaman aramam lazim. arayimda ne diyim. hem numarasini nasil isteyim ondan? hicbir fikrim yok beynim durmus vaziyette. bu kadar sey yapcam ama onun benden hoslandigini gösteren seyler ne sizce bu anlattiklarimdan? belkide kendim kuruntu yapiyorumdur...kafam allak bullak...ben asik olmusum bu oglaga galiba farkinda degilim 7 gün 24 saat düsünüyorum...

oyle mi diyorsun ben yaninda kendimi biraz kisitlamaya calisiyordum ya geleneksellermis falan diye harekete ihtiyac varsa hareket edelim biraz

Evet aşıksın ben anladım zaten. :) Numarasını isteme mesajlaşmaya başla gene, konuyu oraya getir ziyarete yani, sonra ziyaret sırasında alırsın noyu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…