"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Maşallah yaa.

İyi gidiyoo, o ikisi hariç herkesle muhabbet ediyorum geyik çeviriyorum kahkalarla gülüyorum. Umrumda diil kimse artık hıhh. Çok rahatladım yaa ne kadar sıkıyomuyşum kendimi salak gibi.

Senden naber canım?

bnde senin yaptığının aynısını yapıorum. çok rahatım. bnde çok sıkıodum kendimi.. ne gereği varmışsa

veletin ev arkadaşıyla samimi oldum. baya muhabbet edioruz. :)) çok iyi ve kibar bi çocuk hiç velete benzemio

sağol sacıuzunum ,fıkra çok doğru valla :)))

sallayın gitsin hepsini,doğru insan çıkınca karsınıza herşey kendiliğinden ve çok güzel oluyor,yaş kaç olsa bile sacıuzunum :)

Şu kendiliğinden sözüne bayılıyorum, hiç rastlamamış olsam da kendisine:)
Amin canım olursa olur suyu olmazsa hamur suyu.

doğru söze ne denir

canlarim biliyorsunuz ben en son nişanlandığımda anlatmışımdır çok kısa sürdü diye.tanışmam nişanım ve ayrılmam 3.5 ay içinde oldu.o da yaşanacakmış ki oluverdi.evlenmeye karar verdiğimizde o kişiyle biz de diyorduk ki,aa vakti gelince gerçekten kendiliğinden oluyormuş :)) sonra yine vakti geldi ve kendiliğinden ayrılıverdik:))) peşinde koştuğum istediğim plan program yaptığım her kim varsa ters tepti.ne zaman saldım çayıra o zaman gerçekten mevlam kayırdı :) abla tavsiyesi germeyin ,sıkmayın kendinizi.bırakın onlar kosşun peşinizden.ne kadar ilgilenmiyor görünseniz de hissediyor veletler :)

aaaaaaaaaaaaaay 10 dk da 1 mesaj atılıyomus .seni çok öperim sacıuzunum kendine iyi bak,gidip yatıp sülümanı izliycem ben :))

herkese iyi geceler :)))

O kadar kısa sürede nişan evlilik kararı alabilmek isterdim açıkçası.

Ben bu dediğini taktik olarak uyguluyordum zaman zaman, onu unutunca kendini hatırlatıyordu evet. Şimdiyse bezginlik çöktü üzerime hiiiç uğraşacak halim yok, Dünya'yı koşarak gezsem bu kadar yorulmazdım:)) Hissettikleri tek şey bu zaten, ilgi kesilince hissediyolar başka bi şeyden çaktıkları yok. Başka bi boyuta geçmiş gibiyim.

kendiliğinden oluvermesi çevremde hep gördüğüm bu fakat sanki ben doğru ınsanı bulamayacağım.Öyle birisi yok dıye düşünüyorum bazende herkesi Allah çift yarattı elbet o kişi karşıma çıkacak dıyorum kim bilir.Kızlar ben cok yogunum ve olcakmışım
Ve hasta oldum malesef acayıp kötü grip oldum bende sülümanı izlicem herkese iyi seyirler.
Ha unutmadan katinam iyi olmana çok sevındım.

Katinammm canımm hoşgeldin
İyi olmana çoook sevindim. Anneciğin yanında eniştemiz yanında nazlanabildiğin kadar nazlan :)
Bizler de durum hep aynı hiçbir ilerleme kaydedemedik. Nasıl da bulmuşuz birbirimizi hepimizin kaderi aynı galiba, sadece mesleklerimiz yaşadığımız yerler farklı :)
Herkez sülüman ı mı izliyo ben kuzey güneyi izliyorum
İyi geceler hepinizee

hakkaten nası da bulduk birbirirmizi :))

bnmde çok uykum var. yatıcam sanırım

iyi geceler cnm..

Ben de hissetmek isti,yorum hissedemiyorum diğer yarım diye biri yokmuş gibi sanki:)))) Allah olmayacak şeylerin hayalini kurdurmazmış diyolar ondan mı acaba yaa...

yaa bu ilişkisi biten insanların facede tekrar ya da yeni profil açmalarına anlam veremiyorum ben ; anlayan var mı acaba :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…