"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

slm kızlarr. bugün çok mutluyum :)) dünkü sınavda 2. olmuşum :)) bu ara acaip çalışkanım inş böle devam eder.

çiilekçim saç olayı ilginçmiş cidden. bakımlı insanlara böyle mi diolar ya. ben de çok özen gösteririrm kendime biraz paspallaşsam mı napsam

çekuu
çok sevindim nihayet görüşme kararı almışsın :)

ay bu velet çok komik kızlar ya. bugün kantinde yemek alırken bi baktım dibime gelmiş. yemek alcak o da. ben hiç bişe demedim. etraıma bakınıorum. bu da durdu biraz. sonra aa sen burda mıydın ya dedi :)) halbuki taa sıradayken benim orda olduğumu gördü gözgöze geldik. bi de o kadar dibimdeydi ki görmemesi imkansız. çok güldüm ya. çok salak bu arkadaş :))

hoşgeldin cnm..

ben kesin karar verdim o zaman paspal bi kız olcam nası yapcam bilmiorum gerçi..

ben de izlemek istiorum o filmi inş gidicem vakit bulabilirsem.

tabi cnm kendine her daim özen göster. bu kişinin önce kendine sonra karşısındakine saygısındandır. ben makyajsız okula gitmem mesela :))

Tam görüşme kararı değil canımcım çocuktan bir adım gelirse değerlendircem, ama sanmıyorum öyle bir adım atacağını aklında öyle bişey olsaydı şimdiye kadar atardı o adımı. Senin velet de çocuk gibi 'aa sen de mi burdaydın' selam verseymiş daha az rezil olurmuş sanki sen yüz vermiyosun da o da peşinde koşuyo ama çaktırmamaya çalışıyor gibi davranıyor. Acaba gerçekten senin de ona ilgin olduğunu anlamadı mı

Rapuşum T değil yaa Y baş harfi

Çileğim dikkatli ol tamam mı çok beklenti içine girme konuşurken de görüştüğünüzde de. Bu erkekler melenk gibi gösterebiliyorlar kendilerini.

Katinam inşallah iyisindir ve en kısa zamanda aramıza dönersin.

Seillam seni iyi gördüm kuşum, acın zamanla hafifleyecek ve sen mutlu oldukça o da mutlu olacak.

gamzenk saol canım bugün eve geldiğimden beri sürekli uyuyasım var
sınav sonucun için tebrikler ama sadece ders çalışma bence gözünü aç henüz geç değilken :) velet çekingendir belki sende acık anlayışlı ol:)
bende makyajsız ve fönsüz çıkmyrm dışarı ama bikaç ay önce öyle sıkıntılı bi dönemim olmuştu ne makyaj ne saç dağıtmıştım sonuç değişmedi kebapçılığıda denedim yani :))umutsuz vakayım sanırım

Belki de ikinci adı göbek adı filan vardır ceku.
gamzenk tebrik ederim canım, hem çalışkan hem bakımlı kız daha ne istiyor bu velet.

anladımı anlamadı mı artık bilmiorum cnm. ilgisini gizlemeye çalıştığı kesin.. bıraktım artık ben gülüorum sadece yaptıklarına. ben normal davranıorum. böyle çok rahatım çünkü :) o da naparsa yapsın

gitti mi herkes yaaa ...

ben hala çalışıyorum kızlaar ; sadece 1 saat güzellik seansım için mola verdim çalışmaya o kadar ve hala bitmiyor mailler yaaa :100:

Son düzenleme:
bakın kim geldiii :))
herkese merhabalar
ben karnıyarık oldum :)
yattığım yerden biraz normale döndükten sonra yazdıklarınızı okudum zaman zaman kızlar,hastanede vakit geçmiyor,yat yat uyu,uyuu uyu kalk,yemek ye biraz yürü gene yat :))
dün öğlen çıktım hastaneden.ameliyatım 4 saat sürdü ve gayet iyi geçti.yımırtalarımı bizzat dondurttum :))) bi tanesini de yukarı astılar.şimdi belimde bir korsem var,normal hayatıma devam edebiliyorum şükürler olsun ki.nerdeyse hastaneden cıkana kadar hiç kendim kalkmadım yataktan .zaten ilk zamanlar tam bir seramoni.popoyu yatagın kenarına getir,bacakları indirsin annen ,elinden tutsun kaldırsın :)) şimdi önümde 8 haftalık bir tedavi süreci var.ondan sonra inşallah kapatıcam bu defteri.tam 15 gün yattım kızlar.heryerimde torbalar hortumlar.bir kaç gün sonra çıktı hepsi,sondan 2.gün cıktı sanırım diğerleri de 1-2 gün sonra belki.yatınca sürekli zaman kavramı pek kalmıyor.zaman zaman dertlendiğinizi zaman zaman gülüştüklerinizi okudum.ama ben hastanede çok önemli bir şey öğrendim .hayatta en önemli şey gaz çıkarmakmış :)) o sancı feci birşeymiş,dr ların ilk sorduğu şey gaz çıkardın mı:)))beni soracak olursanız,ameliyattan sonra aksamüsütü sanırım yürüdüm hemen ve işlemi gerçekleştirdim :)))millet koridorda acı çeke çeke sırf onun için yürüyor,o yüzden sallayın gitsin herşeyi keyfinize bakın.çok öpüyorum hepinizi,sacıuzun ,süslü böcük,ceku,hayata,seilla,sm793,gamzenk,görünmese de miska,ve yeniler,unuttuğum varsa kusura bakmayın ,bu kadar yatınca beynim sulanmış olabilir :)) sevgiler :))

oleeeey

yaaa nihayet yaaa ; çatlayacaktık burdaa... ama biliyorduk bomba gibi geleceğini... bu iyileşme ve tedavi süreci çabuca geçsin inşallah katinam ; büyük de geçmiş olsun...
eee evde ne kadar kalacaksın peki ; raporlusun demi bir süre ?

enişte beyler nasıllar peki ; hala tam destek demi :))

ayy süper yaaa... güzel bir gün bugün

Son düzenleme:

O kadar mutluyum ki şu an... Burda gerçekten birbirimize bağlandık, aklımdaydın hep canım çok mutlu oldum sağlıcakla dönmene. Yumurtalarını dondurmanı anladım da astırdım ne onu anlamadım:) Aman salla yumurtayı filan zaten yaa, ne gerek var bebe zırıltısına gürültüüsüne onu besle büyüt okut kafayı yer insan bu benim düşüncem oldum olası aklımda bu var bebe istemeyen bi herif bulsam keşke.

Bi fıkra var ya organlar yarışıyormuş en önemliniz benim demiş kalp "ben olmasam kansız kalırsınız" yok beyin demiş işte "ben olmasam düz yolda şaşarsınız" falan fişman en son g.t ben "en önemli organım" deyince gülmüş hepsi, "ne gülüyorsunuz" demiş "kapıları kapatırsam hepiniz ölürsünüz."

Nasılsınız kızlar? Kimsecikler yazmamış, miskacanın neden kayıp olduğunu bilen var mı?

evt miska bayadır uğramıo

ben yorgunum gene. ve tabi ki çalışmam lazım herzaman ki gibi

sen nasılsın nası gidio okulda durumlar ?

:)))))))))
sağol canım.valla paşa paşa 2 aylık raporum var :) zaten öncesinde 1.5 ay da hastanede geçti :)) toptan raporluyum yani :)
enişte beyler iyiler,bazen her gün bazen gün asırı geldi bana.günlük yürüyüşlerimi bazen onunla yaptım koridorda:)dün de gezdik dolastık,arabayla tabii,insan içine çıkmış oldum,yemek yedik.valla ben enişteden çok memnunum :)) herkes memnun :))

evt miska bayadır uğramıo

ben yorgunum gene. ve tabi ki çalışmam lazım herzaman ki gibi

sen nasılsın nası gidio okulda durumlar ?

İyi gidiyoo, o ikisi hariç herkesle muhabbet ediyorum geyik çeviriyorum kahkalarla gülüyorum. Umrumda diil kimse artık hıhh. Çok rahatladım yaa ne kadar sıkıyomuyşum kendimi salak gibi.

Senden naber canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…