"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Sülümana sinir olmakla meşgulüm, adamın şeyinin derdi beni gerdi yau. Bulmuş Hürrem gibi hatunu, sümüklü prensesi getirtiyo hareme gıcık herif.:KK9:

Kimmiş bakim o bahsetiğin şahıs, daha açık konuş, eski mi?:KK53:

Sülümana sinir olmakla meşgulüm, adamın şeyinin derdi beni gerdi yau. Bulmuş Hürrem gibi hatunu, sümüklü prensesi getirtiyo hareme gıcık herif.:KK9:

Kimmiş bakim o bahsetiğin şahıs, daha açık konuş, eski mi?:KK53:

hahaa... evet yaa hürrem dururken...
yaaa paşaya ne demeli ; nigar kalfayla ... cık cık :KK20:

yok kuzum yaa ; ortaokul arkadaşım... baya önce bir hatunla bol bol fotosunu görmüştüm... 2gün önce arkadaşlık talebi vardı ama zaten ekliydi bende... aaa dedim yeni profil açtı galiba ; bugün de merak edip baktım ; hiç hatun filan yok fotolarda... ama anlamıyorum yaa hemen bir facee atlamalar filan...

hahaa... evet yaa hürrem dururken...
yaaa paşaya ne demeli ; nigar kalfayla ... cık cık :KK20:

yok kuzum yaa ; ortaokul arkadaşım... baya önce bir hatunla bol bol fotosunu görmüştüm... 2gün önce arkadaşlık talebi vardı ama zaten ekliydi bende... aaa dedim yeni profil açtı galiba ; bugün de merak edip baktım ; hiç hatun filan yok fotolarda... ama anlamıyorum yaa hemen bir facee atlamalar filan...

Eski sevgilisinin arkadaşları, onunla bağlantılı insanlar filan vardır onların topunu silmek yerine yenisini açıyodur, bi nevi nezaket mi desek:))

böcükk sen napıosun ?

bi de patronun napıo :))

ben çalışıyorum da çalışıyorum valla... bugün baya çok çalıştım ; bravo bana...
patronum yurtdışında canım ; yarın dönecek ama sonra yine gidecek... sorunun başka bir cevabı da fuar çocuğundan ses yok... aman ben de siz gibi uğraşamayacağım yaaa...
düşününce sanki beni kenarda tutuyormuş gibi hissediyorum ; daha da uyuz oluyorum...

ben çalışıyorum da çalışıyorum valla... bugün baya çok çalıştım ; bravo bana...
patronum yurtdışında canım ; yarın dönecek ama sonra yine gidecek... sorunun başka bir cevabı da fuar çocuğundan ses yok... aman ben de siz gibi uğraşamayacağım yaaa...
düşününce sanki beni kenarda tutuyormuş gibi hissediyorum ; daha da uyuz oluyorum...

yine topikçe aynı kararı aldık desene :KK37:

yaa dün garip rüyalar gördüm aklıma az önce geldi..

birinde ben yolda yürürken birileri benimle tanışmak istiyor ama meğer yan fabrikada teknisyenmiş... tabii ben beğenmiyorum sonra anneannem beni çocukla görüyor; olay çıkıyor filan... çocuk da biraz hızlı :KK53: benim ruhumu sıkıyor neyse ki bir şekilde kurtuluyorum çocuktan...

başka birinde de fuar çocuğunun ailesiyle bir yerdeyiz ama ben hiç sallamıyorum bunlar da bozuluyor filan... sonra annesi rahatsızlanıyor ben artık ilgileniyorum kadınla... nezaketen sanırım :))) sonra güya gece bizde kalmışlar ; sabah da hep birlikte kahvaltı ediyoruz... fuar çocuğunun yanında oturuyorum ama bir sürü insan var ; sonra bu benim elimi tutuyor vee ben uyanıyorum :KK37:

sence de öyle değil mi yaa... birşeyi nezaketen yapıyorsan istediğin için değildir...
ne bileyim şu fuar çocuğunun yaptıklarının hep nezaketen olması sanırım kızdırıyor beni...

Toplum baskısından nezaket gösterenler olabilir:)) Ben onlardan olmamakla beraber, fuar çocuğunun pek de nazik olduğunu düşünmemekteyim canımcım.

kaba diyorsun yani ; neden peki ? ne kabalığını gördün :))
ben sahte demeyi tercih ediyorum sanırım...

Aslında biraz zorlamış oluyoruz biz. Ortada bi durum olmamasına rağmen adamları ufaktan da olsa bi şekilde zorlayıp kendimizce beklenti içine girip sonra da kızıyoruz. Bak mesela en başta telini yanlış vermişti neyse işte sen asıl telini aldın, Face ten bile kendisi eklemedi sana ekletti kendini, davetini reddetti ve bir öneride bulundu ama sonuç yok ya da en iyi ihtimalle sonucu geciktiriyor, bütün bunlar çok kaba bir erkeğin yapabileceği şeyler. Bir kadını bekleten erkek kabadır, benim anlayışım bu. :KK43:(

Aslında biraz zorlamış oluyoruz biz. Ortada bi durum olmamasına rağmen adamları ufaktan da olsa bi şekilde zorlayıp kendimizce beklenti içine girip sonra da kızıyoruz. Bak mesela en başta telini yanlış vermişti neyse işte sen asıl telini aldın, Face ten bile kendisi eklemedi sana ekletti kendini, davetini reddetti ve bir öneride bulundu ama sonuç yok ya da en iyi ihtimalle sonucu geciktiriyor, bütün bunlar çok kaba bir erkeğin yapabileceği şeyler. Bir kadını bekleten erkek kabadır, benim anlayışım bu. :KK43:(

kuzum yaaa ; telini bana yanlış vermedi kiiii sen niye takıldın orayaaa... beni aradığı numarayı kaydettim ben...
neyse tabii olay bu değil de haklısın aslında ; beni bekletiyor ve ben de buna kızıyorum en çok... tutmayacağın sözü niye verirsin ki... kabalık evet yaptığı...

ayyy acaba pes etmeden uğraşmaya devam mı etmek lazım diye de düşünüyorum ama o zaman ben kendime kızıp dururum ki :26:

evet en büyük yanlışımız bu hemen olumlu düşünüp karşımızdakini de öyle düşünüyomuş gibi görüyoruz ve kendimizce taktik uyguluyoruz. Bırakalım onlar uygulasın taktiği onlar kazanmaya çalışsın bizi

X