"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

saol böcüküm umarım bide uykuyla aramı düzeltmem lazım bak
rapusum sende saol canım iyi geliyo yazdıkların bende kaçıyorum artık 8de toplantı var yarın erken kalkıcam öptüm hepinizi

Canım bu erkekelrin sendromları bitmek bilmiyor öğretmeni ayrı dert sevgilisi ayrıı adayı ayrı yöneticisi ayrııııı of yani. Neyse anlamış hatasını demek ki. Kasımı bırak bu sene bitsin bence. Tabi hayırlsııylaa.

saol böcüküm umarım bide uykuyla aramı düzeltmem lazım bak
rapusum sende saol canım iyi geliyo yazdıkların bende kaçıyorum artık 8de toplantı var yarın erken kalkıcam öptüm hepinizi

İyi geceler canım, rahat ol, uyumam lazım uyumamam lazım diye sıkma kendini düşündüm düşünmedim diye dert etme rahat bırak kendini... Öptüm.

ne çok yazmışşınız misafirim vardı benimde o gitti okudum arada ütü falan yaptım derken herkesin yatma vakti geldi rapuş ben çok gülmüştüm o filmde fazla bipli ama olsun çok eğlenceli
seila senin durumundan kısmen haberdarım çok zor zaman bu durumun başkada ilacı yok sanırım sabır diliyorum sana (

iyi geceler hepinize

Bende bunlardan biriyim...Tekstil Mühendisiyim.1.70 boyunda, 52 kilo,farklı giyim tarzı olan, dikkat çekmek istediğimde, geçtiğimde herkesin dönüp bakabileceği kadar dikkat çekebilecek bir duruşu olan, güzel bir kızım. mütevazilik yapmayacağım zekiyim de.. herşeyden kolay sıkıldığım için değişken yapımdan dolayı yanımda sıkılmazlar. ama "bana asılan bile yok" evet hayatımda birinin olmasını geçtim yani bir nedenle bile yanaşmıyorlar. belki bazen facebooktan konuşmak arkadaşça, ama beni tanımaya yada farklı bir niyetle yanıma gelmeye çalışan yok. bunu yakınımdaki erkek arkadaşlarıma sorduğumda, korkutuyormuşum. yani yeni tanıştığım bi insanla bile konuşurken samimi ve kendime güvenerek konuştuğum için bazen erkekler susup kalıyorlar, pasif kalıyorlar yanımda. bazen güzellik, bazen konuşma bazende kendine güvenerek duruş korkutuyormuş onları. Halbuki geyşa gibiyimdir. zerre çekinilecek biri değilimdir filan.ama...
Ben bu olayı daha önce yazdığım bir yazıma benzetiyorum;

"Bayanlar lokantaya benzer. Lüks ve alternatif görünümlü lokantalar insanların çekinmesine neden olur. Karşılarına yüklü miktarda hesap gelmesinden korkarlar. Bu yüzden yan taraftaki kebapçıda yada dürümcüde oturmayı seçerler. Halbuki çoğu zaman önlerine gelen hesap,ödeyecekleri mebla aynıdır. Erkekler de bu yüzden korkarlar işte... Kolaya kaçtıklarını sanarlar. Bilmezler ki ödeyecekleri bedel aynıdır :)"

Ve nihai yalnızlığımızın sebebini de aşağıda daha önce yazdığım diğer yazımla açıklıyorum;

"Bence egolarımızı fazla önemseyip şişiriyoruz.bu yüzden ilişkilerde kimse çabalamıyor,nasıl olsa seçenek fazla ya,seçeneklere ulaşmak,iletişim kolay ya,biterse biter mantıgı.bu yüzden toplumda kalmadı; ne kendini erkeğine adayan kadınlar,nede kadınını hak eden,elinde tutmaya çabalayan erkekler..bizler artık,egolarını kendine eş edinmiş, tatminsiz, yalnızlar güruhuyuz."

yani kısacası ben bu konuda bayağı yaralıyım..

günaydııın hatunlar... rapuşum günaydın...

ayy meslektaşım düşmüş burayaaa , haha benim de meslektaşım var artık burdaaa fatmarosse hoşgeldin diyeyim sana...
düşün düşün olacak şeyler değil bunlar ; napalım kebapçı gibi de görünemiyoruz ki :26: bize de zaten hesaptan korkmayacak biri lazım

yaaa müşteri gelcek bugün... yeni bir müşteri ; patronum da yok ben ilgilenicem... şans dileyin bana :)

neyse öperim hepinizi...

yaa katinaaaa ; miskaaaa nerdesiniz ?

bu arada ceku da kayıplarda ; acep nedendir ?

kızlar dün annemle sinemaya gittim süperdi onunda çok hoşuna gitti.kadıncağıza bir değişiklik olmuş oldu.Film süperdi.Herkese öneririm.Dedemin insanları.

Bende katılıyorum hesap fazla gelecek diye yanaşmak istemiyorlar hakıkaten dün çevremdeki tipleri düşündüm annemle bıraz dedikodu yapınca sanırım ben karşımdaki adamdan çok sey beklıyorum ve bu normalde annemi bile korkuturken yanıma gelen insanlar azda olsa bunu anlayınca kaçıp gıdıyorlar yapcak bırsey yok sonuçta benım beklentılerım var hayattan ıstıyorum hayat bana verecek yada vermeyecek en azından ne istediğimi biliyorum.

Ben bırkaç gündür makyajlı geliyorum işe herkesın dıkkatını çekmiş bırsey var sende deyıp duruyorlar.Bakımsız olmaktan ise bakımlı olmak bana moral verıyor .Nasıl derimki kimse ilgilenmiyor benımle dıye ben kendı kendımle ilgileniyorum.

Neyse kızlar bende kaçtım sizleri öpüyorum.Katinam bende senı merak edıyorum gel artık.

tünaydın kader ortaklarım

işler çok yoğun, ben keyifsiz, hayat durağan başkada bişi yok valla yazacak...

bu arada hayata o filmi başka bir arkadaşım daha söylemişti çok komikmiş, göçmen filmiymiş sanırsam

h.g. canım
biz süper lüksmü görünüyoruz ne!! bırak çekinmeyi çekingenliklerini bile farkedemiyoruz:44:
ayy yok bi farketsek kabak çiçeği gibi açıcaz dicem ama oda olmuyorki..

az çabalasan bi bakıyorsun karşındaki hoooooppppppp havalarda,
yani anlayacağın tespitlerin hepsi doğru ama buna üretilmiş bir panzehir bulunamıyor, bütün mesele o

evet canım yunan göçmenlerinin durumunu anlatan bir göçmen filmi.
Bazı sahneleri komik bazı sahneleri ağlamaklı ama ben çok beğendim.Ofisten bir arkadaşımda beğenmemiş.
Doğruda aslında benim beklentilerim çok büyük ve olmazsa olmazlarım var.Karşımdaki ancak beni o kriterlerde memnun edebilir.Hatta bundan sonra kesınlıkle oyle .Son ilişkimde bunu daha da ıyı anladım.Eğer başka birisi olsaydı çok mutlu olur evliliğe giderdi ama ben o değildim.Benim karşımdaki insandan beklentilerimi karşılayamıyordu buyüzdende bitti.Bundan sonrada o kriterlere göre birisi olacak.
Sanırım ya birisi çıkacak gerçekten bir anda tüm dünya durucak,yada ben tüm hayatım boyunca beklentilerimi karşılayacak bırısını arayacagım yanı adamların düşündükleri bence mantıklı.

kızlar slm.. benim dünden beri pek keyfim yok, akşamdan beri midem ağrıyıp duruor...
güzel yorumlarınız için tşk ederim fıstıklarımm
böcüküm hiçbi ortak tanıdığımız yok ne yazık ki.. ama çocuk iyi biri gibi gelior bana, tipi de çok iyi olmasa da fena sayılmaz.. onu görmeyi sabırsızlıkla bekliorum ama beklediimin tersi biri çıkmasında da korkmuo deilim, ee insan şanssız olunca doğal tabi endişelenmesi
seillam yavaş yavaş herşey yoluna giricek inşallah cnm benim, aramıza daha sık gelmeye başlamana da sevindim
katinamı ben de çok merak ediorum yaaa, gelse de iyi olduğunu öğrensek :26:
miska da kayıplarda....
kızlar geçen gün biri benim için bişi demiş şaşırdım ve sinir oldum
o kızın evlenmesi çok zor saçlarını gören ondan korkar kaçar, saçlarına bile bu kadar özen gösteren bi kız bize bakmaz die düşünürler demiş
hepinizi öptüm bebeklerrr

onu diyenin aklı yokmuş bence çok afedersinde saçlarına bakan,kendıne bakan ınsan daha fazla bakar evıne,karşısındaki insana.

Selam kızlaar
Aslında hep gelip okuyorum ama geceleri çok uykum geldiği için yazamadan çıkıyorum. Kullandığım ilaçlar yan etkilerini yeni gösterdi günün her saati uykulu geziyorum sabahları çok zor uyanıyorumm ve unutkanlık dalgınlık gibi yan etkiler başladı. Titremelerim çok azaldı ilaçlar etki etti ama çok garip hissediyorum kendimi kafam dalgın ve uykulu. Tekrar doktora gitcem haftaya bütün şikayetlerimi söyleyeceğim böyle dalgın unutkan olmak canımı sıkıyor. Dün para çektim atmde kartımı unuttum gidiyodum arkamdan seslendiler de aldım. Okulla ilgili evrak işlerim var hergün unutup yapmadan eve geliyorum ve canım sıkılıyo niye böyle oldum diye.
Geçen bir arkadaşım birini söyledi görüşsene onunla diye, ne yapsam bilemedim. Çocuk öğretmen ayrıca komşumuz yani tanıdığım biri ailesi de iyi bize uygun ama buraya uzak biyerde çalışıyo benimle yaşıt. Aslında olabilir gibi zaten herkes de ona beni söylüyomuş görüş filan diye. Kendisi isteseydi bi adım atardı diye düşünüyorum sonuçta muhabbetimiz var, hatta faceden bile eklemedi beni. Durum bu en azından aklımda biri var artık
Bir de kuzenimin eşinin arkadaşı vardı o da burda öğretmen geçen yıl aynı okulda çalışıyorduk bu yıl başka okulda çalışıyor. Geçen yıl görüşmek istemişti bi kere görüşmüştük ama ben pek beğenmedim tarzı bana uygun değil. Dün faceden konuştuk görüşelim dedi ben de yoğunum bu aralar dedim atlattım çocuğu.
Durumlar böyle gelişme olursa yazarım yine hepinizi öpüyorum kaçıyorum çok uykum var biraz uyuyum

ayyy çileğim yaaa ; çok komiiik ... saçlarını taramadan gitsen ne diyecekler acaba çok merak ediyorum...

bu arada ceku seni gördüm aşağıda

yaa bende son zamanlarda etek - elbise - çizme modunda geziyorum diye herkes birşeyler var sende demeye başladı... birini mi buldun diyorlar yok ; bulmak istiyorum dedim ben de
bir de az önce fırça yedim ; iş yeine gelen birinin yüzüne bile bakmamışım sadece işime bakmışım... güzelmişim ama çekici değilmişim ; odunmuşum ooo saydırdılar valla bana
ama diyemedim ki siz beni bilmiyorsunuz ; ben istediğim kişi için yapmadığım şey kalmıyor diye... belki de benim sorunum sadece benim istediğim kişiyi görmek ; sonra da dünyaya gözlerimi kapatmak... :44: ama bu fuar çocuğunu beğenmediğim halde patronumun bıdı bıdısından kurtulayım diye sorun çıkarmadım ; ee tamam olumlu baktık ama boş yaniii... amaaan

neysee ayy başım kalabalıktaştı... bazen masamın kenarına bankadaki gibi sıra numarası veren makinelerden koymak istiyorum

kızlar benım aday adayım yok.Hatta arkadaşlarım bıraz yanlız kal artık bir süre kendını toparla sonra doğru ınsanı zaten bulacaksın dıyorlar.Bugün bir arkadaşımla konuştumda varmı bırısı dedı yok dedim olamaz kesın vardır senın gıbı bırısı yanlız kalmaz hatta adayların adayları vardır dedı.Ne aday var ortada ne birşey ve ben nedense önceki ilişkim ile ilgili pişmanlıklar duymaya başladım.Çok ilginç bir şekilde.Sanırım gerçekten benım kendımı toparlamam gerekiyor.Çekucum doktora git çünkü bu kadar unutkan olmakta normal değil.Daha az tesiri olacak ilaçlar verir belki.
Kızlar bugün sorunu bulduk galiba.Çözüm önerileride bulalım.En azından bir adım attık.

Film komikti evet, adama sarkan dişçi bi kadın vardı ama yarım kaldı izleyemedim dün, bugün izlemeyi planlıyorum.
Yok kızlar yaa süper lüks göründüğümüzden filan değil bence. Çekici gelmiyoruz adamlara bence.
Eğer ciddi anlamda deli olsa bi adam kadın için o hoop burnu havalarda filan durumları olmaz bence.

Dünyayı durduracak biri beklemek hatamızdır belki de...

Netteki gibi olmüyür adamlar evet:)) Sen yine de güzel şeyler düşünmeye çalış.
Saç olayı komikmiş he:))))

Saç demişken aklıma bi olay geldi, arkadaşlar konuşurlarken diyoalrdı ki, evli erkek bunlar, aralarında konuşurlarken kulak misafiri olmuştum: "Kadın aşırı düzenli düzgün prensipli biri onunla evlendiğini düşünsene abii, gece törenle istemen lazım ki zaten vermez, dilekçe yaz filan der." diyolardı.:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…