"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Yau ulaşamayacağın numarayı neden versin görüşmek istese öf. Şimdi dışardan böyle duygusuzmuş gibi konuşmak da istemiyorum anlıyorum seni ama bilmiyorum ya artık ben bi şey. Bana hâla isteyen erkeğin davranışları bambaşka olurmuş gibi geliyor da. Elleirnin altındayız tık yok kızım kabul etmek lazım işte.:26::26::26::26::26:

Uğraşmaya devam etmek derken ne yapılabilir ki acaba...

Evet canım onlar çook geniş düşünüyolar, akıllarında belki de onlarca kız var, biz hayallere dalıyoruz. ben bunu yapmaktan yoruldum artık asla diyorum. Gerçek bir istek belirtisi görmem lazım ikna olmam için çok yara aldım çünkü.

şu cümlene aynen katılıorum (

yahuu yavrucum ; elinde bir telefon vardı çocuğun ve herkesi ordan arıyordu herkes de ordan arıyordu... bana numara filan vermedi... beni aradı birkaç kere o telefonla ben de kayetmiştim kendi numarası diye... belki de çalıştığı kurumun yurtdışı seyahetlerinde kullandığı bir hat... ben maille teşekkür ettiğimde verdi numarasını ki istememiştim ben sadece ulaşamadım dedim telefonla... o da doğru zaten... ayy valla takıldın sen buna...

yaa duygusuz konuş zaten ; objektif ol tabii :)) ama yanlış numara vermedi bunu kabul et :))

ama hak veriyorum elinin altındayım sanıyor ve öyle olmak istemiyorum ; tabii başka alternatif olmayınca öyleymişim gibi de hissediyorum... çok garip bir durum yani ; çözemedim kendimi...

uğraşmaya devam etmek derken ; yüzsüz ve gurursuz mu olmak lazım acaba... benim yapabileceğim birşey değil ama yapmak mı lazım ki ; ordan mı kaybediyoruz diye düşünüyorum...
mesela bu fuar çocuğunu örnek alırsak ; çocuk açık açık seni istemiyorum demediği sürece ilgisizliğine bozulmadan sürekli sevimli olmak mesela... ara ara mesajlar atmak ; bu davete gelmedi başka bir yere davet etmek filan... ayy çok yapışık bir durum ; dont panic sadece beynin fırtınsası yapıyorum yoksa bunları yapamam ben

Bak bu da ortak bi yönü işte topik kızlarının, ulaşılmaz değiliz hiçbirimiz, buna rağmen gelmiyolar. Tersini yapsak nolurdu acaba diycem de bilemedim ki.:44:

tersi derken ulaşılmaz olmaktan mı bahsediyorsun?
bence dışardan öyle görünüyoruz ; en azından bize ulaşmak isteyenlere... ama bizim ulaşmak istediklerimize öyle değil tabii

yaa galiba sorun burda ; istediğimizi alabilmek özgürlüğümüz var yaa ; istediğimiz kişi olsun diye diretişimizden olabilir...

işte bu bahsettiğimiz uğraşacak kişi bizi isteyen kişi ; bizim istediğimiz değil...
ama evet olumlu düşündüğümüze ; öyle sandığımıza sonuna kadar katılıyorum...

hımm değişik bi bakış açısı

böyle yapışkan olmak da boğar sıkar erkeği, bazılarının da egosunun tavan yapmasına neden olur. Aşağı tükürsek sakal yukarı tükürsek bıyık :18:

Şekerim vallahi takılmadım ben olaya genel bi yorum yapıyorum aslında sen teli noyu nasıl aldın verdin onun ayrıntısına giriyorsun, ben paylaşımlarda bulunduğum hatuna bayıldıysam telini alırım bi şekilde ayrılmadan önce anlıyor musun fırsat varken yanındayken hemen hallederim bu aşamayı aşıp başka aşamaya geçmek için çabalarım, demek istediğim bu anladın mı canımcımmm?

Yüzsüzlük konusunda "kendimi aşıp" evet öyle olmak lazım demeyi çok isterdim ama sonucun değişeceğine inanmıyorum vardır örnekleri belki.

Biz hatayı baştan yapıyoruz o baştaki noktada, etkileme sürecinde bi bozukluk var bence, sonradan ne yapsan değişmiyor.

Buna da inanmıyorum hadi kızlar deneyin ayrın en salak erkeğe çıkma teklif ettirmeyi başarın, ya da yakınlaşmasını sağlayın hadi göreyim sizi. Ben yapamıyorum yavrular.

Buna da inanmıyorum hadi kızlar deneyin ayrın en salak erkeğe çıkma teklif ettirmeyi başarın, ya da yakınlaşmasını sağlayın hadi göreyim sizi. Ben yapamıyorum yavrular.

ben de iddialı değilim yaaa ; niyeyse bugün teoriler üretmek görevini senden alasım geldi :)))

bu arada telefon olayına da netlik kazandırmak istedim kuzum çünkü yanlış telefon numarası vermiş bir adam için de kafa yoracak kadar umutsuz olamam yaaa... ama başlangıçta olumlu düşündüğümü kabul ediyorum ve de isteyen kişinin senin dediğin gibi davranması gerektiğini de kabul ediyorum...

ayy herkes kaçıyor madem ; ben de iyi geceler diyip kaçıyorum...

Ben de Güzin ablalık görevimi tamamladım yatabilirim:))) İyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…