"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

arayimda isyerini mi arayim? ya ablasi cikarsa? hem ne diyim ki?

evet senin telefonun onda var ama onunki snde yok kotu olmus ama gerekirse isyerini ara oyle normal arkadas gibi muhabbet et nasilsin neler yapiyorsun gibi sonucta sizinki sadece uzaktan bakismalar icten kuruntular degil ki beraber konusmussunuz bir yerlere gitmissiniz

Evet işte yaa insan dönüp baktığında aslında reddetmiş olduğunu anlıyor heyecandan oluyor hep. Aynı şehirde misiniz?

aramam icin bayagi bir cesaretimi toplamam lazim, ama sirf isyerinin teli var. Hem arasambile ne diyecm ki? ya ablasi cikarsa...ask mi caresizlik mi bende bilmiyorum

ben sizinkinin yuzde yuz ihtimal oldugunu dusunuyorum o seninle olmak istiyor kesinlikle seninle ayni isleri almak istiyor

benim biraz islerim var bekle muhabbeti ne icin beraber cikmak icin mi?

bizim konusmalarimiz benim hedeflerim ve hayat gorusum uzerine daha cok malum 22 yasindayim ve biraz kararsiz bir insanim ne yapacagim konusunda bu onu biraz rahatsiz etti hissettim kendisi cok planli oldugu icin herkes oyle olsun istiyor sanirim

aramam icin bayagi bir cesaretimi toplamam lazim, ama sirf isyerinin teli var. Hem arasambile ne diyecm ki? ya ablasi cikarsa...ask mi caresizlik mi bende bilmiyorum

Bence azcık daha bekle mesaj atmazsa sen at gene ve olayı telefona getir. Şakalaşarak olumlu yaklaşarak falan.

Ben napmalıyım onu bilemedim.

Ay ağzından bal damlıyor, inşallah hepimiz için güzel şeyler olur.

Bekle muhabbeti o değil, hayatını düzene koyma çabasındaydı birçoğunu halletti gibi benim bildiğim kadarıyla, ayrıntılarla ilgileniyor. Eğer planlarını oturtabilirse sıra evliliğe gelecek gibi. Büyük bir boşluk duyuyorum bazen, elimde somut bir şey yok çünkü, bir bağ yok aramızda her an her şey olabilir gibi sallantıdayım işte.

Kararlı olman lazım evet ve ağzından çıkan her şey not ediliyo onun kafasında, isteklerine değer verir. Önünü görmek ister. Onun hayatı yolunda sanırım. Kaç yaşında o?

kelin ilaci ola kendi basina sürermis aslinda.

ama kahve icmeye gitseydin, belkide birseyler diyecekti veya ima edecekti ve tnima frsaitnolcakti.
hem bir ileri bir geri davraniyorsa bunu acikca belirtmek gerek aslinda, ama oglaklar kirilgan davranabiliryor bu konuda.
reddelirsem düsüncesi var sende ama kahve icmeye davet etmis seni...
ne derlerse desinler, görüsmeye devam edersiniz ayni yerde calisiyorsunuz soncuta.

aslinda o benimle görüsmek istese gene baska ir yere davet ederdi.oda yok. sirf dogumgününe davet etmisti. BELKIDE ciddi degil...bilmiyorum ya.
telefon acayimda ne diyecegim ki?
isyerini actiginda kücük hediye götüreyim diye düsünmüstüm ondanda vazgecmistim, korkumdan dumur duruma düsmekten

ben sizin icin baya umutluyum oyle hissettim :) insaallah guzel olur hersey

onun hayatinda hersey yolunda gibi duruyor ama ayni zamanda kafasinda on milyon tane sey de vardir ama ne ben bilemiyorum ilk tanistigimizda benim ne yapacagimi tam bilmedigim icin ( o bunu bilmiyordu) ilgilendigim bir hedefim vardi ancak simdi baska birseyler dusunuyorum meslek olarak hedef degisikligi yaptim yani bunlari konusurken onu etkiledigini gordum ona ilginc ve zor geldi

30 yasinda

Görüştük işte ikinci seferkinde. Ailemle tanışma faslını o gün açtı. Ben de kaçamak cevaplar verdim, anlamadı bi şey. Halbuki naz yapmıştım. :))

Şimdi götür işte nolucak ki.

Yaşı güzel yani evliliği istemeyecek erken falan diycek bi yaşta değil. İlginç gelen ne acaba merak ettim, ilginç gelse de sen istekli olursan yardımcı olacaktır desteğini esirgemeyecektir.

Bana da sen çok olumlu birisin o da bundan etkileniyor gibi geldi. Sanki böyle rüyalar alemine akmak istiycek seninle. :)

turkuazcim bizim durumumuz saciuzunaklikisa ile ayni degil sen hiiiic ondan bekleme kendin atmalisin ilk adimi telefon olur mesaj olur hediye olur seni bilirsin artik

ya cok mutlu etti soylediklerin insaallah boyledir gercekten bana daha cok beni hayati konusunda kararsiz bir insan olarak gormus ve bundan rahatsiz olmus gibi geldi

turkuazcim bizim durumumuz saciuzunaklikisa ile ayni degil sen hiiiic ondan bekleme kendin atmalisin ilk adimi telefon olur mesaj olur hediye olur seni bilirsin artik

kizlar söyle yapsam iyi olurmu acaba?

simdi kendisi koyu b j k taraftari. buunla ilgili bir hediye alsam ve bunu isyerine götürpü versem. Dogum gününe gelememistim aylar öncesinden. gibisinden? Ama tel nosunu nasil almayi basarcam ki? kizlar ben durumu basindna maf etmisim galiba haberim yokmus simdi kendi kendime gelin güvey oluyormusumda hissine kapiliyorum...belkide bakislarini hareketlerini yanlis anladim. hep iltifat ediyordu...kücük dokunuslar da vardi...ama yanimda baska kizlarada bakiyordu...ben bu isin icinden cikamiyagim kizlar...sizler benden iyi durumdasiniz sanirim:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…