"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kuzular toplaşmışsınız...

ben yine çalışıyorum yaaaa tüm gün ispanyollar vardı yarın da sabahın 8inde englishler geliyor off pofff...
sağolsun diğer müşterim de boş durmamış 1 aydır beklediğim tüm dosyaları bugün göndermiş...

biraz daha toparlayayım ; uğrarım :)

Selam kızlar
Jelicim o çocukla görüşmedim başka yerde çalışıyor görüşmemiz sorun olur tanıyamam diye düşündüm. Hem de başkalarının tanıştırmasıyla biriyle görüşmek istemiyorum.
Miskacım adaylar var da ben görüşmüyorum. Sana da kolay gelsin bütçenize ve gönlünüze göre bir yer bulursunuz inşallah
Dün annemi bir arkadaşı aramış beni sormuş annem de istemeyeceğimi bildiği için direk olmaz demiş O da anladı beni hiç ısrar etmiyor artık.
Hayatacım kendini ona anlatman çok zor artık, biraz hiçbişey yapmadan bekle sonra yine adım atarsın ama şu an bişey yaparsan daha da çok soğutacaksın kendinden. Sabırla bekle sadece
Seillacım inşallah iyisindir çok üzme kendini sen elinden gelen herşeyi yaptın.

sabırla beklıcem canım içimden neler geçiyor bır bılsen çıkıp gıtmek kapısında konuşması ıcın beklemek vs ama hıcbırsey bu saatten sonra ıse yaramayacak sabırla beklemekten başka bakalım hayırlısı.

Kızlar ben yatıyorum bugun cok yogundu.Yarında oyle olucak bıde ben sınırden ,stresten hasta olamıyorum onunda sıkıntısı var bakalım.

Bu arada kızlar tovbeler tövbesınde görücü usulu muhabetı var.Onu alalım onu alalım vs gıbı saka gibi :)

Son düzenleme:
ceku şimdi gülüyosun da sonra kızarsın annene, beni niye ikna etmediniz görüşmem hususundaaaa diye o da sana seni ikna etmek mümkün müydü sanki cadolooozzz der. Bi görüş bi şey kaybetmezsin, renk olur hem:))

miskaaa içini kendiniz yaptırma fikri çok güzeel, çok zevkli olur hem, yeter ki zamanında teslim edilen ciddi çalışan bir yerden olsun, hayırlısı olsun canım ben senden şimdi bile vazgeçemiyorum valla bebek, hiiiçbirinizden vazgeçemiyorum ki.

böcük tüm gavurlar sizin şirketle çalışiyyo sanırım:))))

Hayata;
Kadınlar evlenince erkeklerin değişceğini umarlar.
Erkeklerse kadının değişmeyeceğini..

Sen onun değiştirebileceğini sana ve ailene uyum sağlayacağını düşündün(şuan kabul etmesemde onu epeyce eleştirerek bunu yapmışsın)
O ise senin kendine ve yaşam tarzına uyum sağlamayacağını düşünerek ayrılmış...
Sonuca gelince o gerçeği görmüş ve kararını vermiş.
Şimd sen ya kabulleneceksin yada gerçekten onunla uyumlu yaşayacağını düşünüyorsan bir süre sessiz kalıp sonra şansını denemk adına bir adım atacaksın.
Dileğim şu ki, o bunu yapsın..Çünkü o zaman değişimide kabullenmiş diyeceğiz.
Hakkında hayırlısı..

Bizim 24 Kasım programını izlemeye kurul geldi, ve sonuç: sunucuların diksiyonlarında problem var, sizin okul merkez ilçede program yapabilir Bu arada bizim çıtırla hazırladığımız kayıt çok beğenildi. Orijinal, şimdiye dek hazırlanmamış bir çalışma dendi, adı lazım değil o sırada öfke nöbetleri geçiriyodu mosmor olmuştu bildiğiniz.

Çıtırla gelişmeler var gibi: Bana en beğendiği cd sini kopyalayıp verdi dinle diye, bi de mail adresimi istedi, yarın yollaması gereken bi şey varmış programla ilgili, sanki cuma veremezdi peh:)) Çok rahatım onun yanında, sanki önceden tanışıyor gibiyiz, pek elektirik hissetmiyorum ama olabilir de. :)

kaç volt istersiniz bayan ?

öyle valla... bayramda da rahat yoktu bana malum bu gavurlara tatil değil ki :))

ama maşallah çalışkanlar şu saatte mail atıyorlar hala... ben de cevap veriyorum... biri sormuş "are you at home" diye ... hay allahım nerde olacaksam ; sevgilimin yanında değilim heralde ki şu saatte çalışıyorum tövbe tövbeee

bu arada hangi kanalda izlicez siziiiii

Kanalizasyona düştük biz Müdür uyardığım halde hatalarınızı düzeltmediniz diye fırçaladı bunları çok kötüydü, çook üzüldüm.
Ne soruyolar anlamadım ki İngilizcem iyi diil.

Kanalizasyona düştük biz Müdür uyardığım halde hatalarınızı düzeltmediniz diye fırçaladı bunları çok kötüydü, çook üzüldüm.
Ne soruyolar anlamadım ki İngilizcem iyi diil.

"evde misin" dye sormuş canım da ben anlamadım ; çıkmayacak mısınız... ama güzel oldu demişsin... yaa anlamıyorum ben bana ingilizce anlat :))

"evde misin" dye sormuş canım da ben anlamadım ; çıkmayacak mısınız... ama güzel oldu demişsin... yaa anlamıyorum ben bana ingilizce anlat :))

Bituful olan benim yangır boy ile yaptığımız beraber okuduğumuz ses kaydındaki anı canım, arkada fon müzikleri, siyah beyaz fotolar ekolu ses böle süsülü bi kayıt bunu beğendiler çok man. Sunucular ise beğenilmediği için programı alamayız TRT ye siz kendi çağınızda takılın dediler. Yani adı lazım diilin diksiyonu yüzünde no kanal no tv! Kibrit yerine kiprit deyip beni şoka sokmuştu zaten:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…